Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsacup1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsacup1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 27 mai 2020

Klasser: Visa alla | A | B | C | N

A

4 580 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL30.556.45
2Lars LienGjø-Vard OL31.03+0.086.46
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK35.40+4.457.47
4Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL36.14+5.197.54
5Even LienGjø-Vard OL39.30+8.358.37
6Anders SollienOL Toten-Troll39.33+8.388.38
7Nils Harald StaffOL Toten-Troll39.42+8.478.40
8Emma Visted-HansenGjø-Vard OL41.10+10.158.59
9Sigmund HansenGjø-Vard OL42.44+11.499.19
10Valborg MadslienLillehammer OK43.15+12.209.26
11Øyvind LienGjø-Vard OL43.30+12.359.29
12Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL43.51+12.569.34
13Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL44.21+13.269.41
14Hege SolerødGjø-Vard OL45.12+14.179.52
15Stein Arne NegårdVang OL45.35+14.409.57
16Terje GudbrandsenHamar OK45.59+15.0410.02
17Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK48.09+17.1410.30
18Sigurd KvammeOL Toten-Troll53.03+22.0811.34
19Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering53.04+22.0911.35
20Live Raknes SogstadGjø-Vard OL54.07+23.1211.48
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL55.04+24.0912.01
22Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering55.26+24.3112.06
23May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL56.25+25.3012.19
24Even ErlienGjø-Vard OL56.53+25.5812.25
25Johan SwärdHadeland OL57.58+27.0312.39
26Tormod KleppaLillehammer OK58.07+27.1212.41
27Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.01.21+30.2613.23
28Vanja StaffOL Toten-Troll1.01.54+30.5913.30
29Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.01.57+31.0213.31
30Tore JørgensenHamar OK1.03.52+32.5713.56
31Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering1.04.19+33.2414.02
32Yngve SwärdHadeland OL1.05.11+34.1614.13
33Tor WallinSnertingdal IF Orientering1.06.21+35.2614.29
34Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1.07.39+36.4414.46
35Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.09.47+38.5215.14
36Are StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
37Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

B

3 630 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HøieGjø-Vard OL38.3210.36
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll40.42+2.1011.12
3Wenche BjørnstadRingsaker OK40.44+2.1211.13
4Helge RevhaugRingerike OL41.01+2.2911.17
5Celine VistedGjø-Vard OL44.39+6.0712.18
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering45.40+7.0812.34
7Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll46.13+7.4112.43
8Jon TyldumRudsbygd IL47.20+8.4813.02
9Sidsel StorihleRingsaker OK49.08+10.3613.32
10Erik HaugenRingsaker OK50.16+11.4413.50
11Mats LigaardenGjø-Vard OL51.56+13.2414.18
12Erik WallinSnertingdal IF Orientering52.03+13.3114.20
13Lill Ramberg SkappelLillehammer OK53.33+15.0114.45
14Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL54.46+16.1415.05
15Svein SolerødOL Toten-Troll55.47+17.1515.22
16Marit TyldumRudsbygd IL57.24+18.5215.48
17Ida Øverli StøenLillehammer OK58.44+20.1216.10
18Terje MalmHamar OK1.01.08+22.3616.50
19Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.02.51+24.1917.18
20Margrete JørandliGjø-Vard OL1.06.46+28.1418.23
21Ylva Slettnes LyshaugSnertingdal IF Orientering1.07.04+28.3218.28
22Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.08.49+30.1718.57
23Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL1.09.46+31.1419.13
24Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.09.50+31.1819.14
25Jo Andreas LienLillehammer OK1.13.34+35.0220.15
26Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.20.03+41.3122.03
27Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL1.24.26+45.5423.15
28Knut Orvall EvensenNOTEAMdiskvalifisert
29Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
30Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orienteringikke startet
31Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
32Wigard NilsenHaugesund IL Orienteringikke startet
33Anna Linnea SwärdHadeland OLikke startet

C

2 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes HøieGjø-Vard OL27.2810.01
2Syver NarumOL Toten-Troll34.45+7.1712.40
3Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL39.21+11.5314.21
4Ole-Roald RimeGjø-Vard OL44.15+16.4716.08
5Maren SogstadGjø-Vard OL50.13+22.4518.19
6Sivert TorsethGjø-Vard OL1.10.39+43.1125.47
7Espen TorsethGjø-Vard OL1.10.40+43.1225.47
8Jonathan JenackGjø-Vard OL1.15.39+48.1127.36
9Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OLikke startet
10Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

N

1 590 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll12.578.08
2Mie HolmestadGjø-Vard OL17.16+4.1910.51
3Solveig AmundsenGjø-Vard OL17.32+4.3511.01
4Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL19.57+7.0012.32
5Isak RimeGjø-Vard OL20.47+7.5013.04
6Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL23.10+10.1314.34
7Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL26.01+13.0416.21
8Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL26.06+13.0916.24
9Eline Mørk FurunesGjø-Vard OL26.14+13.1716.29
10Emma JenackGjø-Vard OL30.19+17.2219.04
11Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL32.06+19.0920.11
12Tobias SkoglundGjø-Vard OL38.45+25.4824.22
13Emil Engh SagvoldOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor