Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 2 - Saltstraumen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Saltstraumen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 12 mai 2020

Klasser: Visa alla | N | C | B | A-6

N-løype (1,5 km)

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lotta Bremnes14.0611.45
Adine Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering26.2522.00
Edvard Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering29.3724.40

C-løype (2 km)

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille VasshaugBodø og Omegn IF Orientering43.5923.08

B-løype (4 km)

4 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering35.338.16
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering45.23+9.5010.33
3Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering54.29+18.5612.40
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering55.20+19.4712.52
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering57.48+22.1513.26
6Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1.03.17+27.4414.43
7Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.12.08+36.3516.46
8Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.14.40+39.0717.21
9Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.14.40+39.0717.21
10Rita NjållaTverlandet IL1.14.46+39.1317.23
11Kornelia NjållaTverlandet IL1.37.05+1.01.3222.34
12Sigrid NjållaTverlandet IL1.37.06+1.01.3322.34
13Stine AlværnBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
14Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Rånes1.15.37+23.4712.23
2Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering1.06.56+15.0610.58
3Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering51.508.29
4Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.09.27+17.3711.23
5Kenneth VikenTverlandet IL1.02.51+11.0110.18
6Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering1.21.45+29.5513.24
7Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.01.13+9.2310.02
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering59.58+8.089.49
9Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering56.36+4.469.16
10Arne NormannTverlandet ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor