Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 26 mai 2020

Klasser: Visa alla | N | H16C | D16C | 17C | H16AB | D16AB | 17AB

N-løype

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BjørnstadRaumar Orientering16.5212.02
2Andréa Tangen HoltetEidskog OL17.45+0.5312.40
3Lukas Tangen HoltetEidskog OL18.03+1.1112.53
4Sebastian Tangen HoltetEidskog OL18.17+1.2513.03
5Sindre DalGrue IL18.37+1.4513.17
6Hjalmar BillingsøBrandval/Kongsvinger OK55.03+38.1139.19
7Mattis RiggenbachOL Vallset/Stangediskvalifisert

H-16C

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange21.5310.56
2Karsten EllevoldOdal OL - Orientering24.47+2.5412.23
3Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering26.40+4.4713.20
4Asbjørn LandeEidskog OL27.57+6.0413.58
5Aleksander Tangen HoltetEidskog OL27.58+6.0513.59
6Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL30.46+8.5315.23

D-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Briskerud HasselvoldGrue IL1.00.5430.27

17-C

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John TangenEidskog OL25.0312.31
2Kai Jostein BergersenEidskog OL26.39+1.3613.19
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering29.16+4.1314.38
4Anne BrückOL Vallset/Stange32.25+7.2216.12
5Jan Otto SætabergetLunderseter IL32.38+7.3516.19
6Martin AamodtOdal OL - Orientering34.24+9.2117.12
7Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering34.44+9.4117.22
8Roar SætabergetLunderseter IL38.44+13.4119.22
9Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL48.56+23.5324.28
10Berit DalheimLunderseter IL1.14.45+49.4237.22

H-16AB

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering1.09.3916.35
2Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.23.50+14.1119.57
3Ragnar LandeEidskog OLdiskvalifisert

D-16AB

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering53.0112.37
2Ruth Malin DalGrue ILdiskvalifisert

17-AB

4 200 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL34.218.10
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering34.23+0.028.11
3Sigurd DæhliLøten o-lag36.27+2.068.40
4Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK37.15+2.548.52
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering39.57+5.369.30
6Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering41.11+6.509.48
7Stein Arne NegårdVang OL41.14+6.539.49
8Tor StrandRaumar Orientering42.27+8.0610.06
9Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK43.05+8.4410.15
10Jon Ivar BergersenEidskog OL43.06+8.4510.15
11Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK43.36+9.1510.22
12Julie Finsrud LandeEidskog OL44.40+10.1910.38
13Berit BillingsøBrandval/Kongsvinger OK45.45+11.2410.53
14Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK45.54+11.3310.55
15Christopher RolsdorphGrue IL47.04+12.4311.12
16Knut EngenRaumar Orientering47.23+13.0211.16
17Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK48.20+13.5911.30
18Harald ØstbyeElverum OK48.42+14.2111.35
19Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering49.03+14.4211.40
20Stein NordviElverum OK52.18+17.5712.27
21Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK53.59+19.3812.51
22Jan Åsmund SætabergetVang OL55.07+20.4613.07
23Knut WikstrømRingsaker OK55.22+21.0113.10
24Alf Briskerud HasselvoldGrue IL55.23+21.0213.11
25Lis DæhliLøten o-lag56.16+21.5513.23
26Tormod AamodtOdal OL - Orientering56.45+22.2413.30
27Ida EngenRaumar Orientering57.31+23.1013.41
28Anne Kjersti BriskerudGrue IL59.11+24.5014.05
29Heidi LohneOdal OL - Orientering1.00.16+25.5514.20
30Inger SvalandOL Vallset/Stange1.02.06+27.4514.47
31Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.08.17+33.5616.15
32Jan SveenRaumar Orientering1.09.13+34.5216.28
33Niklas StolpeEidskog OL1.09.54+35.3316.38
34Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering1.22.55+48.3419.44
35Leif BillingsøEidskog OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor