Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Barlindkohorten 2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Barlindkohorten 2020
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 24 mai 2020

Klasser: Visa alla | D13 | D13C | D15 | D17 | H13 | H13C | H15 | H17

D13-14

2 380 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.238.33
2Sofia ØhlckersTyrving IL24.22+3.5910.14
3Mari KallesonOppsal Orientering26.08+5.4510.58
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb26.24+6.0111.05
5Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering26.56+6.3311.18
6Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering27.31+7.0811.33
7Iben Johansen-BarliOppsal Orientering27.38+7.1511.36
8Hanne Wærp HaugeNydalens SK28.13+7.5011.51
9Una NastadAsker Skiklubb29.04+8.4112.12
10Oline Soma SlåstadRaumar Orientering29.21+8.5812.19
11Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering29.24+9.0112.21
12Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb30.11+9.4812.40
13Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering33.32+13.0914.05
14Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering33.41+13.1814.09
15Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb35.10+14.4714.46
16Synne Syversen GihleOppsal Orientering35.30+15.0714.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK56.31+36.0823.44
Silja BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OKdiskvalifisert

D13-16 C

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild F. NæssRaumar Orientering26.0712.33
2Live ArntzenRaumar Orientering40.44+14.3719.35

D15-16

3 340 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK32.099.37
2Marie ScheeleNydalens SK32.10+0.019.37
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK32.22+0.139.41
4Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF33.04+0.559.54
5Kajsa Meyer LarssonTyrving IL34.33+2.2410.20
6Vida Helland-HansenTyrving IL35.38+3.2910.40
7Ane HustvedtOppsal Orientering36.03+3.5410.47
8Marie SaugestadNydalens SK36.35+4.2610.57
9Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.25+6.1611.30
10Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb38.37+6.2811.33
11Mille Baastad BergTyrving IL39.26+7.1711.48
12Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering39.33+7.2411.50
13Gunde TumelionisFossum IF39.34+7.2511.50
14Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering40.04+7.5511.59
15Sigrid NermoenØstmarka OK41.32+9.2312.26
16Kathinka Zahl HagenFossum IF42.35+10.2612.44
17Eileen BjanesTyrving IL43.25+11.1612.59
18Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering43.27+11.1813.00
19Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering44.13+12.0413.14
20Anne ØstvoldHeming Orientering44.19+12.1013.16
21Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering45.37+13.2813.39
22Pauline MyklebustIL Koll45.55+13.4613.44
23Hannah Syrdal ØenHeming Orientering52.36+20.2715.44
24Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb55.53+23.4416.43
25Emilie RehnNordre Follo Orientering56.25+24.1616.53
26Linnea HolstTyrving IL1.00.28+28.1918.06
27Kristine SolbakkenTyrving IL1.03.52+31.4319.07
Karoline JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert

D17

4 090 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK32.067.50
2Tone Bergerud LyeNydalens SK32.31+0.257.57
3Ragne WiklundNydalens SK33.12+1.068.07
4Anna UlvensøenNydalens SK33.55+1.498.17
5Oda ScheeleNydalens SK34.13+2.078.21
6Betty Ann BjerkreimTyrving IL35.04+2.588.34
7Silje Ekroll JahrenNydalens SK35.22+3.168.38
8Alva Marika NiklassonNydalens SK35.53+3.478.46
9Oda J SikkelandTyrving IL38.16+6.109.21
10Marion AebiTyrving IL38.24+6.189.23
11Ragnhild HjermstadFossum IF41.20+9.1410.06
12Joelle MeisterNydalens SK41.21+9.1510.06
13Tina KallesonOppsal Orientering41.28+9.2210.08
14Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb42.16+10.1010.20
15Netta Bar-NathanLillomarka OL43.31+11.2510.38
16Malene Teresia JebsenHeming Orientering43.36+11.3010.39
17Ingrid BlindheimLillomarka OL43.37+11.3110.39
18Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering43.50+11.4410.43
19Hanna RehnNordre Follo Orientering44.10+12.0410.47
20Ane Sofie KroghOppsal Orientering44.11+12.0510.48
21Oda Marie ColquhounLillomarka OL45.16+13.1011.04
22Kristine Eide RappRaumar Orientering45.50+13.4411.12
23Ragnhild Mathea HelmersenFet OL48.22+16.1611.49
24Live ØstvoldHeming Orientering49.18+17.1212.03
25Elise Wærp HaugeNydalens SK50.02+17.5612.13
26Helene Bjørkvold JendalFossum IF53.15+21.0913.01
27Johanne Rognerud BøeFossum IF58.07+26.0114.12
28Ida Marie FlågenHeming Orientering58.36+26.3014.19
29Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.05.39+33.3316.03
30Celine YtternesNordre Follo Orientering1.08.39+36.3316.47
31Julie BerntzenFet OL1.10.35+38.2917.15
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Gunvor Hov HøydalFossum IFikke startet
Amélie AamodtOppsal Orienteringikke startet
Mina JørgensenTyrving ILikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet

H13-14

2 380 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering17.037.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Erlend OtterleiØstmarka OK19.57+2.548.22
3Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK19.59+2.568.23
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.06+3.038.26
5Christoffer ÅnensenOppsal Orientering20.27+3.248.35
6Sigurd HobølOppsal Orientering21.25+4.228.59
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb22.11+5.089.19
8Nov Bar-NathanLillomarka OL23.37+6.349.55
9Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK26.32+9.2911.08
10Mikkel RastadAsker Skiklubb29.33+12.3012.24
11Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering30.50+13.4712.57
12Eskil HafskjoldNydalens SK31.02+13.5913.02
13Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb31.35+14.3213.16
14Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb31.37+14.3413.17
15Aksel EideBækkelagets SK31.44+14.4113.20
16Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK31.48+14.4513.21
17Henrik NybergAsker Skiklubb32.00+14.5713.26
18Markus HirschBækkelagets SK38.01+20.5815.58
19Gabriel SolemOppsal Orientering42.18+25.1517.46
20Rasmus MacKenzieNydalens SK1.02.08+45.0526.06
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet

H13-16C

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob Gagnum TonbyIL Koll20.469.59
2Lavrans HirschTyrving IL29.30+8.4414.10
3Frode WallbergHeming Orientering36.42+15.5617.38
4Brage Wergeland BiemLillomarka OL37.56+17.1018.14
5Silas Mestad HansenLillomarka OL1.23.59+1.03.1340.22

H15-16

3 720 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb27.257.22
2Martin Størmer-AntonsenNydalens SK28.34+1.097.40
3Christian Fredrik BorgIL Koll28.40+1.157.42
4Nils Anders NiklassonNydalens SK29.23+1.587.53
5Philip Lehmann RomørenFossum IF29.32+2.077.56
6Simen Gløgård StensrudNittedal OL30.25+3.008.10
7Eirik Vie StrislandFossum IF31.14+3.498.23
8Axel AaldeNydalens SK34.07+6.429.10
9Sindre Vie StrislandFossum IF35.26+8.019.31
10Martin Christoffer BorgIL Koll35.35+8.109.33
11Tobias Tronbøl LiumIL Koll35.44+8.199.36
12Marius E. AamodtOppsal Orientering36.38+9.139.50
13Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL36.50+9.259.54
14Ask OlaussenOppsal Orientering37.32+10.0710.05
15Johannes Salvesen-LundeIL Koll37.41+10.1610.07
16Henning ReichenbachOppsal Orientering38.34+11.0910.22
17Torbjørn LundebyLillomarka OL40.27+13.0210.52
18Alfred Eckmann AronsenNittedal OL40.44+13.1910.56
19Rasmus D. EastwoodLillomarka OL41.02+13.3711.01
20Eskil BrændenLillomarka OL41.14+13.4911.05
21Håkon BogasonLillomarka OL41.28+14.0311.08
22Jonathan WoodhouseLillomarka OL43.16+15.5111.37
23Børge Nilsen BergFossum IF45.49+18.2412.18
24Eskil KolshusOppsal Orientering48.45+21.2013.06
25Jonas HickenIL Koll51.35+24.1013.51
26Jakob A. GjedeboOppsal Orientering52.12+24.4714.01
27Vilmer NybergAsker Skiklubb1.00.41+33.1616.18
28Elias AndenæsAsker Skiklubb1.02.21+34.5616.45
29Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.03.53+36.2817.10
30Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.07.44+40.1918.12
31Anders Næss-UlsethHeming Orientering1.08.44+41.1918.28

H17

5 100 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK31.446.13
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL31.446.13
3Anders HagaRaumar Orientering32.21+0.376.20
4Isak JonssonNydalens SK33.18+1.346.31
5Olle BoströmTyrving IL33.27+1.436.33
6Einar MelsomFossum IF34.03+2.196.40
7Matthew SpeakeBækkelagets SK35.10+3.266.53
8Sander ArntzenAsker Skiklubb35.14+3.306.54
9Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK35.36+3.526.58
10Lukas PetersonTyrving IL36.14+4.307.06
11Kasper Bakken UlsethNydalens SK36.25+4.417.08
12Anselm ReichenbachOppsal Orientering36.40+4.567.11
13Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK37.33+5.497.21
14Anders B. ØksenholtNydalens SK37.35+5.517.22
15Torkil Eide SolstadTyrving IL37.45+6.017.24
16Felix FinsrudAsker Skiklubb37.47+6.037.24
16Lars Young VikNydalens SK37.47+6.037.24
18Karl FremstadTyrving IL38.18+6.347.30
19Elias Skjolden SørensenLillomarka OL38.27+6.437.32
20Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38.28+6.447.32
21Ivar LundanesTyrving IL39.17+7.337.42
22Haakon IngvaldsenNittedal OL39.39+7.557.46
23Sondre Zahl HagenFossum IF39.47+8.037.48
24Sondre YtterbøAsker Skiklubb40.55+9.118.01
25Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.03+9.198.02
26Vebjørn Blom-HagenFossum IF42.31+10.478.20
27Truls HestengenOppsal Orientering42.45+11.018.22
28Kristian ØstermannHeming Orientering43.18+11.348.29
29Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering43.23+11.398.30
30Torbjørn Blom-hagenFossum IF43.46+12.028.34
31Halvor SaunesNydalens SK45.00+13.168.49
32Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering45.37+13.538.56
33Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48.09+16.259.26
34Christian GrotnesTyrving IL48.30+16.469.30
35Gaute BerganNydalens SK49.30+17.469.42
36Eivind Berner MyhreFossum IF51.01+19.1710.00
37August Syrdal ØenHeming Orientering53.04+21.2010.24
38Rolf Andreas BergNydalens SK55.37+23.5310.54
39Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering56.10+24.2611.00
40Didrik BredesenLillomarka OL1.05.14+33.3012.47
41Elias StubberudNydalens SK1.10.40+38.5613.51
Kristoffer JacobsenTyrving ILikke startet
Sondre KongsgårdNydalens SKikke startet
Sverre Turter SandvoldNydalens SKikke startet
Daniel RoosTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor