*** Instance-specific ***

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Lillehammer OK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Lillehammer OK
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 21 mai 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40 | D 50 | D 60 | D 70 | D 80 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21 | H 40 | H 50 | H 60 | H 70 | H 80 | LB

N-åpen

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve Dammen BjerkreimLillehammer OK26.16
2Ida BergmanLillehammer OK26.46
3Martin Lien StøenLillehammer OK10.23
4Lisa BergmanLillehammer OK25.24
5Madeleine LàAbée-LundLillehammer OK16.36
6Linnea L'Abée-LundLillehammer OK16.29
7Marte Tinasdatter JohansenLillehammer OK14.53
8Anna Svingheim MagerøyLillehammer OK1.12.02
9Kristin HaugLillehammer OK14.33
10Ellef Iversen HolteLillehammer OK28.16
11Trygve Holtklimpen HaugenLillehammer OK16.19
12Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OK23.24
13Olav SkjåkLillehammer OK24.13
14Henrik JørgensenLillehammer OK12.50
15Erik BeitdokkenLillehammer OK11.57
16Esben DybvikLillehammer OKfullført
17Ida DybvikLillehammer OK32.29
18Nora DybvikLillehammer OK19.55
19Erika FariasLillehammer OK26.59
20Elise Falkenberg GunstadLillehammer OK46.00
21Tiril Falkenberg GunstadLillehammer OK26.28
22Mattis Iversen HolteLillehammer OK21.31
23Eline KjøsLillehammer OK20.17
24Guri Rudifullført

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane BeitdokkenLillehammer OK37.10
2Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK41.00+3.50

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK32.51
2Marie BergerLillehammer OK36.41+3.50
3Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK57.32+24.41

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK23.35
2Marion Halvorsen NustadLillehammer OK29.42+6.07
3Martine SkjelsvikLillehammer OK31.18+7.43

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Liv BjerkreimLillehammer OK20.15
2Kari SvingheimLillehammer OK26.25+6.10

D 40

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valborg MadslienLillehammer OK24.16
2Guri Stenseth KjøsLillehammer OK24.34+0.18
3Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK30.16+6.00
4Anita HoltklimpenLillehammer OK35.58+11.42
5Alexandra AbrahamsonLillehammer OKbrutt

D 50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde GrønengLillehammer OK23.58
2Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF34.58+11.00

D 60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SolnørdalRudsbygd IL34.04
2Guri LarssenLillehammer OK37.56+3.52

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Stenseth33.17
2Peder KjøsLillehammer OK33.18+0.01

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.55

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK19.13

H 21

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK19.22
2Sjur PrestsæterLillehammer OK19.59+0.37
3Kjetil DammenLillehammer OK21.17+1.55
4Henrik L'Abée-LundLillehammer OK22.29+3.07
5Øystein BakkenLillehammer OK23.43+4.21
6Morten AasLillehammer OKikke startet

H 40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Olav KjøsLillehammer OK19.24
2Ola Stenseth20.18+0.54
3Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK21.58+2.34
4Ola BeitdokkenLillehammer OK23.42+4.18
5Kjetil SkjåkLillehammer OK24.55+5.31
6Tom Idar HaugenLillehammer OK24.58+5.34
7Thomas JørgensenLillehammer OK31.10+11.46
8Jo Andreas LienLillehammer OK34.46+15.22
9Amund StensethByåsen IL42.40+23.16
10 Carl Johan BergmanLillehammer OKikke startet

H 50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Erik BergerLillehammer OK32.54
2Geir LøvlienLillehammer OK35.42+2.48

H 60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar BakkenLillehammer OK30.51
2Kai FunderudLillehammer OKikke startet

H 70

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Paul Martin BergRudsbygd IL28.49
2Jørn PrestsæterLillehammer OK29.23+0.34

H 80

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Vegard LundeLillehammer OK45.43

Løype B uten tid

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid JørgensenLillehammer OK56.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor