Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lille Gromløpet H13-14 ungdom AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lille Gromløpet H13-14 ungdom AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 9 mai 2020

Klasser: Visa alla | H 13-14 | H 13-16C

H 13-14

2 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering18.398.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK19.22+0.438.25
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering19.40+1.018.33
4Erlend SommerheinFossum IF20.00+1.218.41
5Per Noah SommerheinNydalens SK20.32+1.538.55
6Erlend OtterleiØstmarka OK20.37+1.588.57
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb21.15+2.369.14
8Mathias LinløkkenØstmarka OK22.44+4.059.53
9Sigurd HobølOppsal Orientering23.09+4.3010.03
10Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK23.35+4.5610.15
11Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK24.38+5.5910.42
12Nov Bar-NathanLillomarka OL24.50+6.1110.47
13Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering26.37+7.5811.34
14Viktor Meland-TangenBækkelagets SK26.47+8.0811.38
15Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb26.57+8.1811.43
16Estin SkramNittedal OL28.40+10.0112.27
17Ask Felland SætnanFossum IF28.41+10.0212.28
18Mikkel RastadAsker Skiklubb28.43+10.0412.29
19Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK31.48+13.0913.49
20Markus HirschBækkelagets SK31.53+13.1413.51
21Eskil HafskjoldNydalens SK31.56+13.1713.53
22Max Skjerpen HusebyNydalens SK33.08+14.2914.24
23Henrik HarstadNordre Follo Orientering34.07+15.2814.50
24Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb34.40+16.0115.04
25Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering36.04+17.2515.40
26Henrik NybergAsker Skiklubb39.06+20.2717.00
27Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK57.34+38.5525.01
28Aksel Victor SanchisHeming Orientering1.13.55+55.1632.08
29Aksel EideBækkelagets SKikke startet

H 13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode WallbergHeming Orientering35.1920.46
2Silas Mestad HansenLillomarka OL55.40+20.2132.44
3Erlend Hovengen LundinNittedal OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor