Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusellen Vågan 3. Løp, Kabelvågmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusellen Vågan 3. Løp, Kabelvågmarka
Arrangørorganisasjon: Kabelvåg O-lag
Dato: onsdag 10 juni 2020

Klasser: Visa alla | Damer - A | Herrer - A | Nybegynnerløype | C-Løype

Damer - A

5 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line LysvoldKabelvåg O-lag1.08.2512.55
2Maren RekveKabelvåg O-lag1.15.08+6.4314.12
3Benedikte FagernæsKabelvåg O-lag1.18.11+9.4614.46
4Sunniva LimstrandKabelvåg O-lag1.21.33+13.0815.24
5Camilla JohanssonKabelvåg O-lag1.22.44+14.1915.38
6Hege MørtsellKabelvåg O-lag1.27.04+18.3916.27
7Ida SchøllbergKabelvåg O-lag1.27.11+18.4616.28
8Anne Gunn WintherKabelvåg O-lag1.27.40+19.1516.34
9Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.42.15+33.5019.19
10Caroline BrinchmannKabelvåg O-lag1.47.42+39.1720.21

Herrer - A

5 290 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag43.388.14
2Nicolai DragerNOTEAM52.27+8.499.54
3Frank  HagenNOTEAM1.00.42+17.0411.28
4Jan Eivind FredlyKabelvåg O-lag1.02.38+19.0011.50
5Harry StrømKabelvåg O-lag1.12.18+28.4013.40
6Eirik MarthinussenNOTEAM1.13.16+29.3813.51
7Joacim NyhaugenKabelvåg O-lag1.14.22+30.4414.03
8Geir MellemKabelvåg O-lag1.19.04+35.2614.56
9Filip AmundsenKabelvåg O-lag1.22.13+38.3515.32
10Erik AmundsenKabelvåg O-lag1.22.50+39.1215.39
11Espen CeliusNOTEAM1.26.38+43.0016.22
12Martin SchølbergKabelvåg O-lag1.26.42+43.0416.23
13Paul KlausenKabelvåg O-lag1.26.48+43.1016.24
14Hallvard SchølbergKabelvåg O-lag1.27.04+43.2616.27
15Arnt WintherKabelvåg O-lag1.27.38+44.0016.33
16Brynjar KrogstadKabelvåg O-lag1.32.00+48.2217.23
Jan Håkon JuulKabelvåg O-lagdiskvalifisert
Jonas WalsøeKabelvåg O-lagbrutt

C-Løype

5 290 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnethe NohrKabelvåg O-lag36.236.52
2Ole Christian HaugenKabelvåg O-lag36.24+0.016.52
3Erle BjørgåsNOTEAM40.46+4.237.42
4Sunniva LimstrandKabelvåg O-lag40.53+4.307.43
5Torje Mjelva-AndersenKabelvåg O-lag44.32+8.098.25
6Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering50.00+13.379.27
7Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering1.03.48+27.2512.03
8Nora FalchKabelvåg O-lag1.18.10+41.4714.46
9Erling FalchKabelvåg O-lag1.18.25+42.0214.49
10Sofus WahlKabelvåg O-lag1.22.28+46.0515.35
11Rachel WahlKabelvåg O-lag1.23.31+47.0815.47
12Emine AndersenKabelvåg O-lag1.31.10+54.4717.14
13Lars AndersenKabelvåg O-lag1.31.11+54.4817.14
14Synne SørensenKabelvåg O-lag2.13.03+1.36.4025.09
15Nomi SaarheimKabelvåg O-lag2.13.06+1.36.4325.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor