Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom (Rogaland)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom (Rogaland)
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | A-Åpen

N-åpen

1 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amund Hiim HavrevollSuldal Orienteringslagfullført
Astrid HavrevollSuldal Orienteringslagfullført
Vetle Hiim HavrevollSuldal Orienteringslagfullført
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)fullført
Ellen KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Amalie LundeSuldal Orienteringslagfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)fullført
Anne Sigrid Øye RossebøHaugesund IL Orienteringfullført
Ellen KvalaHaugesund IL Orienteringikke startet

N2-åpen 10-16

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marthe KroghSuldal Orienteringslag15.2510.16
Nora NerheimSuldal Orienteringslag18.2312.15
Ane Sofie NærheimIL Gular19.4513.10
Samuel Elias NærheimIL Gular28.4019.06

N2-åpen 17-

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil HåheimIL Gular25.2016.53

C-åpen 10-16

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)28.3916.51
Silje NerheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

C-åpen 17-

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)15.409.12
2Raymond KroghSuldal Orienteringslag20.45+5.0512.12
3Else Kristin Hilde KroghSuldal Orienteringslag22.35+6.5513.17
4Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)31.29+15.4918.31
5Albert NærheimSuldal Orienteringslag34.17+18.3720.10
Lars LundeSuldal Orienteringslagdiskvalifisert
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-åpen 10-16

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.37.5140.46

B-åpen 17-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.21.1733.52
2May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1.30.05+8.4837.32
Øyvind Nærheim FjellhaugenSuldal Orienteringslagikke startet

D 9-10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lea StokkelandÅlgård Orientering19.1712.51
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)29.1419.29

D 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)26.0415.20
2Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)36.00+9.5621.10
Maren OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering38.4316.07
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering38.46+0.0316.09
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)45.36+6.5319.00
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)52.43+14.0021.57
5Mari RichterSandnes IL (Rogaland)57.13+18.3023.50
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 15-16

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)29.3510.57
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)34.42+5.0712.51
3Anna TaksdalGanddal IL36.44+7.0913.36
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering41.50+12.1515.29
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)43.59+14.2416.17
6Alida OftedalÅlgård Orientering50.44+21.0918.47
7Sara HetlandHaugesund IL Orientering57.41+28.0621.21

D 17-

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL35.1310.40
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL38.31+3.1811.40
3Anne Kari VikingstadTorvastad IL42.10+6.5712.46
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.21+9.0813.26
5Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)48.12+12.5914.36
6Ingrid LamarkGanddal IL49.51+14.3815.06
7Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)1.04.15+29.0219.28
8Anita SælevikVindafjord Orienteringslag1.12.16+37.0321.53
9Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslag1.15.57+40.4423.00
10Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.16.42+41.2923.14
11Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.20.57+45.4424.31
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Otilie OftedalÅlgård Orienteringikke startet

D 50-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)36.0413.21
2Inger Tone NygårdEgersund OK40.33+4.2915.01
3Vibeke LamarkGanddal IL45.12+9.0816.44
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL50.06+14.0218.33
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL45.3316.52

D 70-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.18.2429.02
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 9-10

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)26.5817.58
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)52.0834.45
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering22.5215.14
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb31.0520.43
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)23.1515.30
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad ILdiskvalifisert
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

1 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)15.038.51
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)15.31+0.289.07
3Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)16.54+1.519.56
4Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering19.34+4.3111.30
5Filip SveenHaugesund IL Orientering22.29+7.2613.13
6Natanael TolåsHaugesund IL Orientering22.31+7.2813.14
7Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)23.51+8.4814.01
8Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)29.22+14.1917.16
9Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)50.26+35.2329.40
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Natanael TolåsHaugesund IL Orienteringikke startet

H 13-14

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)27.0611.17
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)28.11+1.0511.44
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)28.15+1.0911.46
4Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)53.31+26.2522.17
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)56.40+29.3423.36
6Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering59.28+32.2224.46
7Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)1.29.14+1.02.0837.10
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Livar OftedalÅlgård Orienteringikke startet

H 15-16

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.1710.23
2Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)38.10+3.5311.33
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38.22+4.0511.37
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)39.43+5.2612.02
5Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.12+8.5513.05
6Øyvind LamarkGanddal IL46.19+12.0214.02
7Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)47.18+13.0114.20
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering52.20+18.0315.51
9Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.03.38+29.2119.16
Edvin AakreEgersund OKikke startet
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

4 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)39.389.26
2Morten Bjerga SundliGanddal IL41.00+1.229.45
3Fredrik OmdalGanddal IL41.12+1.349.48
4Erik LimaGanddal IL41.57+2.199.59
5Arild AasheimGanddal IL43.58+4.2010.28
6Fredrik SandalGanddal IL45.27+5.4910.49
7Tobias RøddeGanddal IL45.45+6.0710.53
8Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)47.02+7.2411.11
9Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering47.28+7.5011.18
10Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)47.43+8.0511.21
11Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb49.16+9.3811.43
12Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)49.27+9.4911.46
13Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering49.58+10.2011.53
14Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering54.17+14.3912.55
15Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb54.44+15.0613.01
16Stig Morten NerheimSuldal Orienteringslag55.13+15.3513.08
17Svein-Erik KvameGanddal IL56.10+16.3213.22
18Kim RichterSandnes IL (Rogaland)56.54+17.1613.32
19Markus Andreas BreivoldGanddal IL59.38+20.0014.11
20Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb59.56+20.1814.16
21Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.00.41+21.0314.26
22Sveinung NessaSuldal Orienteringslag1.03.20+23.4215.04
23Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.06.29+26.5115.49
24Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.11.38+32.0017.03
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILikke startet
Tobias RøddeGanddal ILikke startet
Jørgen BreivoldGanddal ILikke startet

H 50-

3 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.3011.03
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)38.42+2.1211.43
3Oddvar TaksdalGanddal IL38.51+2.2111.46
4Sverre Johan NærheimIL Gular42.36+6.0612.54
5Rolf Atle RolfsnesFitjar IL43.23+6.5313.08
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering45.16+8.4613.43
7Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag46.51+10.2114.11
8Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb47.34+11.0414.24
9Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48.59+12.2914.50
10Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)50.33+14.0315.19
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb51.03+14.3315.28
12Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)54.31+18.0116.31
13Tom Steinar NærheimSuldal Orienteringslag57.58+21.2817.33
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)58.38+22.0817.46
15Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag1.21.27+44.5724.40
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb35.2013.05
2Ove OalandGanddal IL44.05+8.4516.19
3Einar VikingstadTorvastad IL47.29+12.0917.35
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet

H 70-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering37.1613.48
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb38.18+1.0214.11
3Sigved GramstadHaugesund IL Orientering42.00+4.4415.33
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb45.59+8.4317.01
5Geir HusdalTIF Viking48.35+11.1917.59
6Kjell SvihusGanddal IL56.04+18.4820.45
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.09.10+31.5425.37
Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslagdiskvalifisert

A-åpen

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)34.2412.44
2Kåre MyklebustSuldal Orienteringslag35.21+0.5713.05
3Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering35.50+1.2613.16
4Madli HjermannHaugesund IL Orientering46.16+11.5217.08
5Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.03.44+29.2023.36
6Arild SvihusGanddal IL1.18.46+44.2229.10
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor