Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 12
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 15 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | Damer-AL | Damer-AM | Damer-AK | Åpen-B | Åpen-C | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | Herrer-AL | Herrer-AM | Herrer-AK

N-åpen

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stian LillegårdLillomarka OL21.368.00
Ingunn StrandKlubbløs46.4217.17
Sanna HallingstadØstmarka OK29.4010.59
Monica JørgensenHadeland OLfullført

D 9-10

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linnea GreenØstmarka OK29.4611.01
Iben SvensvikØstmarka OK34.0212.36

D 11-12

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leonie SvensvikØstmarka OK34.2811.53
2Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK34.30+0.0211.53

D 15-16

3 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet

Damer-AM

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK35.439.55
2Gry Marianne Buraas LautenKlubbløs38.18+2.3510.38
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK39.52+4.0911.04

Damer-AK

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK35.5912.24
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK41.24+5.2514.16
3Katrine HolenØstmarka OK50.34+14.3517.26
4Aina GrymyrHaugerud IF53.50+17.5118.33
5Ingrid NermoenØstmarka OK54.33+18.3418.48

Åpen-B

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel GreenSiemens44.1712.18
2Eva N. KarlsenØstmarka OK53.51+9.3414.57
3Casper Eckmann AronsenNittedal OL56.32+12.1515.42
4Tone SamuelsenKlubbløs59.12+14.5516.26
5Roar BuraasKlubbløs1.01.30+17.1317.05
Kristin Stubban HygenØstmarka OKikke startet

Åpen-C

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1June HerredsvelaØstmarka OK33.4611.38
2Siv Susanne JystadØstmarka OK45.07+11.2115.33
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert

H 11-12

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel HoltØstmarka OK47.1116.16
2Isak KarlsenØstmarka OK47.59+0.4816.32

H 13-14

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.06.5318.34

H 15-16

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred Eckmann AronsenNittedal OL39.1110.53
2Erlend Luis OtterleiØstmarka OK41.40+2.2911.34
3Mathias LinløkkenØstmarka OK41.41+2.3011.34
4Håvard RønningenØstmarka OK42.49+3.3811.53
5Jakob GilljamØstmarka OK57.21+18.1015.55
6Andreas SandernesØstmarka OK59.55+20.4416.38

Herrer-A

5 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matthew SpeakeBækkelagets SK38.227.22
2Haakon IngvaldsenNittedal OL39.34+1.127.36
3Kristoffer NeslandTyrving IL45.07+6.458.40
4Svein NygårdLillomarka OL45.59+7.378.50
5Knut Edvard HellandØstmarka OK52.59+14.3710.11
6Rune TeiglandØstmarka OK55.09+16.4710.36
7Håvar BrevikØstmarka OK1.00.18+21.5611.35
8Frank Åge KippernesFFI BIL1.03.58+25.3612.18
9Lorant FarkasØstmarka OK1.07.10+28.4812.55
10Thomas GrøstadØstmarka OK1.13.28+35.0614.07
11Kai Halvorsen AarekolSiemens1.16.40+38.1814.44

Herrer-AM

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund KongsnesØstmarka OK32.299.01
2Jørn LimiOppsal Orientering34.51+2.229.40
3Asbjørn Lerø KongsnesØstmarka OK34.57+2.289.42
4Donatas KontautasOK Moss35.38+3.099.53
5Svein OtterleiØstmarka OK38.48+6.1910.46
6Bjørn ChristensenØstmarka OK40.24+7.5511.13
7Michael Eckmann JensenNittedal OL42.06+9.3711.41
8Per Arne KarlsenØstmarka OK42.44+10.1511.52
9Vidar ElvekrokEiker OL43.34+11.0512.06
10Truls AngellLillomarka OL46.59+14.3013.03
11Inge Sandstad SkrondalFet OL47.08+14.3913.05
12Hans Olav HygenØstmarka OK57.14+24.4515.53
Hasse BergstrømTyrving ILikke startet

Herrer-AK

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell HobølØstmarka OK27.469.34
2Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK28.05+0.199.41
3Jens Magnus RønningenØstmarka OK35.52+8.0612.22
4Karl GustavsenØstmarka OK35.59+8.1312.24
5Øyvind HaugØstmarka OK41.31+13.4514.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor