Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse, Molde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse, Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: lørdag 12 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 9-10C | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 9-10C | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IF14.15
2Linus Foss-DahlbergEmblem IL16.33+2.18
3Sigurd FauskeVelledalen IL20.11+5.56
4Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IF27.05+12.50

D 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Heggheim JensenEmblem IL11.53
2Synne HøylandEmblem IL13.04+1.11
3Sofie FauskeVelledalen IL13.51+1.58

D 9-10C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF43.44

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene Heggheim JensenEmblem IL30.44

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Skytterholm StandalEmblem IL23.35

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL1.11.50
2Siv Haukebø SiemMolde og Omegn IF1.25.35+13.45

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marianne FløttumVelledalen ILbrutt

H 9-10C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias Ibsen LervågVelledalen IL20.35
2Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL24.24+3.49
3Iver Foss-DahlbergEmblem IL32.29+11.54

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Rørlien JevanordFossum IF17.53
2Elias BjerkanVelledalen IL25.40+7.47
2Johan FauskeVelledalen IL25.40+7.47

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein Raustøl DahleMolde og Omegn IF38.16
2Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL40.04+1.48

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ånund Olav EngvikKårvåg IL44.54
2Magnus Skytterholm StandalEmblem IL52.21+7.27

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein FauskeVelledalen IL17.39

H 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL1.09.48
2Åsmund SteenEmblem IL1.17.14+7.26
3Tomasz PancerowiczMolde og Omegn IF1.31.43+21.55
4Håvard ZalikMolde og Omegn IF1.40.30+30.42
5Vegard Nygaard ReiteMolde og Omegn IF1.41.50+32.02

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard BjerkeliMolde og Omegn IF52.49
2Øystein NesseMolde og Omegn IF54.49+2.00
3Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF54.59+2.10
4Christer JensenEmblem IL1.06.52+14.03
5Stig Roar DigernesMolde og Omegn IF1.19.14+26.25
6Dag HoleMolde og Omegn IF1.26.20+33.31
7Hans Gunnar HøylandEmblem IL1.50.21+57.32

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig BratsbergMolde og Omegn IF57.26
2Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF59.55+2.29
3Hans JevanordFossum IF1.02.46+5.20
4Lars EngvikKårvåg IL1.05.57+8.31
5Ole ØdegårdMolde og Omegn IF1.15.18+17.52
Per Eldar NakkenMolde og Omegn IFbrutt
Per Møller AndersonMolde og Omegn IFbrutt

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun ÅrøenEmblem IL32.07
2Knut OpdalMolde og Omegn IF35.04+2.57
3Kjell StensåMolde og Omegn IF38.20+6.13
4Geir NilsenEmblem IL40.09+8.02
5Helge StaurnesKårvåg IL42.04+9.57

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn BergMolde og Omegn IF1.00.05
2Edmund TalsethMolde og Omegn IF1.08.48+8.43
Odd HoleMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor