Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bysprinten Molde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bysprinten Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 13 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sigurd FauskeVelledalen ILfullført
Magnus Mordal SørvikMolde og Omegn IFfullført
Runa Mordal SørvikMolde og Omegn IFfullført
Ulrik Solli BakkeEmblem ILdiskvalifisert
Ludvig BjerknesMolde og Omegn IFflyttet
Maja BjerknesMolde og Omegn IFflyttet
Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IFflyttet
Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IFflyttet

D 9-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF20.54
Sofie FauskeVelledalen IL21.49
Synne HøylandEmblem IL21.19
Silje Heggheim JensenEmblem IL21.54

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL11.27
2Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL15.50+4.23
3Marie Skytterholm StandalEmblem IL18.11+6.44
4Helene Heggheim JensenEmblem IL20.02+8.35
5Emma DrønnesundEmblem IL21.42+10.15

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Julie DrønnesundEmblem IL22.18

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL20.00
2Silje MordalMolde og Omegn IF24.37+4.37

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marianne FløttumVelledalen IL25.22

H 9-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL11.58
Mikkel Ibsen LervågVelledalen ILflyttet
Tobias Ibsen LervågVelledalen ILflyttet

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus Rørlien JevanordFossum IF9.55
Johan FauskeVelledalen ILflyttet
Elias BjerkanVelledalen ILflyttet
Andreas TorgersenEmblem ILflyttet

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL19.49
2Theodor TorgersenEmblem IL23.33+3.44
Øystein Raustøl DahleMolde og Omegn IFflyttet

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus Skytterholm StandalEmblem IL19.33

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Tynes AndersonMolde og Omegn IF33.53

H 21-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tomasz PancerowiczMolde og Omegn IF17.47
2Knut Vidar Haukebø SiemMolde og Omegn IF19.39+1.52
3Vegard Nygaard ReiteMolde og Omegn IF20.00+2.13
4Jan Magne SolibakkeEmblem IL20.58+3.11
Henning Osnes TeigeneEmblem ILdiskvalifisert
Aleksander HanssenMolde og Omegn IFdiskvalifisert
Håvard ZalikMolde og Omegn IFdiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF16.18
2Øystein NesseMolde og Omegn IF17.20+1.02
3Hans Gunnar HøylandEmblem IL21.39+5.21
4Christer JensenEmblem IL21.41+5.23
5Øystein FauskeVelledalen IL25.51+9.33
Frank DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF18.51
2Hans JevanordFossum IF19.56+1.05
3Stig BratsbergMolde og Omegn IF19.58+1.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ole ØdegårdMolde og Omegn IF22.50+3.59
5Per Møller AndersonMolde og Omegn IF26.53+8.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor