Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 2/2020)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 2/2020)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 27 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 70-

N-åpen

1 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrettfullført
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrettfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Linda SeljestadOdda OLfullført
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført

N2-åpen 10-16

1 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver BrunborgOdda OL21.5513.57
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett11.447.28
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrettikke startet

B-åpen 17-

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar BergeVaregg Fleridrett19.4210.15
2Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)40.28+20.4621.04

AK-åpen

2 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn-Inge SkageGneist, IL27.0611.43
2Olena StrugalovaVaregg Fleridrett28.00+0.5412.07
3Hannah MalmeiNTNUI31.27+4.2113.36
4Åshild OmaOdda OL32.05+4.5913.53
5Erling Bell LysakerFana IL33.13+6.0714.22
6Lenka WestinPorsgrunn OL34.33+7.2714.57
7Bjørn BataldenFana IL44.52+17.4619.25

AL-åpen

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Jørgen LegårdOdda OL37.0513.14
2Olav HellandEgersund OK40.27+3.2214.26

D 13-14

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Mydland HellandEgersund OK22.4911.53
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett26.09+3.2013.37

D 15-16

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett36.0515.37

D 17-

2 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett25.179.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Marie Line FurlandNTNUI25.41+0.249.10
3Helen MartinsenIL Gular26.22+1.059.25
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett26.40+1.239.31
5Anne Kari VikingstadTorvastad IL27.22+2.059.46
6Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.40+2.239.52
7Kristina VollHaugesund IL Orientering29.12+3.5510.25
8Karianne StrømmeVaregg Fleridrett29.48+4.3110.38
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb29.51+4.3410.39
10Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)30.16+4.5910.48
11Gerd Inger BrunborgOdda OL31.14+5.5711.09
12Sunniva OmdalNTNUI32.05+6.4811.27
12Mariann ScheiTIF Viking32.05+6.4811.27
14Jane Mydland HellandEgersund OK34.41+9.2412.23
15Marte SvihusNTNUI35.52+10.3512.48
16Linda RykkjeVaregg Fleridrett38.50+13.3313.52
17Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering51.45+26.2818.28

D 50-

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig NordhagenFana IL24.3910.40
2Inger Tone NygårdEgersund OK26.20+1.4111.23
3Vibeke LamarkGanddal IL28.44+4.0512.26
4Nina SoligardBergens TF29.44+5.0512.52
5Siren GreveBergens TF30.16+5.3713.06
6Ann Karin TjørhomGanddal IL31.45+7.0613.44
7Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering32.46+8.0714.11
8Hege FjellbirkelandIL Gular32.56+8.1714.15
9Kirsti LysakerFana IL47.40+23.0120.38
Lise ChristensenTIF Vikingikke startet

D 70-

1 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit HegdalBergens TF24.5813.00
2Ingjerd SognnæsBergens TF26.15+1.1713.40
3Edel SlettemarkStord Orientering27.48+2.5014.28

H 9-10

1 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Heine BrunborgOdda OL22.0014.00
Tobias LegårdOdda OL22.0714.05
Sigurd Oma LøyningOdda OL14.409.20
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad ILdiskvalifisert
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

1 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17.069.53
2Emil HeksemFana IL21.33+4.2712.27
Markus Mydland HellandEgersund OKdiskvalifisert

H 13-14

1 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar HeksemFana IL16.358.38
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.28+3.5310.39
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett25.18+8.4313.10
4Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett26.19+9.4413.42
5Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett27.59+11.2414.34
6Kristoffer Heldal HersvikFana IL28.34+11.5914.52
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage Bell LysakerFana IL27.549.57

H 17-

3 830 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett31.448.17
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)32.30+0.468.29
3Kenneth WesterheimStord Orientering32.41+0.578.32
4Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett33.37+1.538.46
5Rune NygaardIL Gular34.33+2.499.01
6Ørjan RavndalÅlgård Orientering34.38+2.549.02
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering37.07+5.239.41
8Erik LimaGanddal IL37.40+5.569.50
9Niklas ProforsVaregg Fleridrett38.21+6.3710.00
10Vegard Velle SivertsenBergens TF38.33+6.4910.03
11Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett41.01+9.1710.42
12Geir HeksemFana IL43.34+11.5011.22
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.46+12.0211.25
14Knut UtneFana IL51.09+19.2513.21
15Svein BuerOdda OL51.53+20.0913.32
16Birk Bell LysakerFana IL1.03.27+31.4316.33
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringikke startet

H 50-

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett24.378.47
2Tom Eirik EikangerIL Gular25.13+0.369.00
3Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett25.14+0.379.00
4Arne JohannesenIL Gular26.44+2.079.32
5Arild AasheimGanddal IL27.11+2.349.42
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett29.01+4.2410.21
7Rolf Atle RolfsnesFitjar IL30.45+6.0810.58
8Ole TørnqvistFana IL31.09+6.3211.07
9Einar VikingstadTorvastad IL31.31+6.5411.15
10Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett31.49+7.1211.21
11Torgeir StrandFana IL32.18+7.4111.32
12Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering32.29+7.5211.36
13Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett32.58+8.2111.46
14Svein LingaIL Gular33.34+8.5711.59
15Erik VikaneFana IL33.36+8.5912.00
16Kjell WestinPorsgrunn OL33.41+9.0412.01
17Jan HauglandÅrstad IL33.45+9.0812.03
18Arve LøyningOdda OL34.34+9.5712.20
19Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett34.53+10.1612.27
20Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL36.50+12.1313.09
21Kjetil DammTIF Viking36.51+12.1413.09
22Ingvald IrgensOdda OL37.50+13.1313.30
23Trond LamarkGanddal IL39.31+14.5414.06

H 70-

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering31.4413.44
2Geir HusdalTIF Viking34.24+2.4014.53
3Jørn TorgersenTIF Viking36.49+5.0515.56
4Axel IngvaldsenTIF Viking42.12+10.2818.16
5Ingolf DybvikStord Orientering43.01+11.1718.37
6Per VikaneFana IL43.54+12.1019.00
7Roald TellnesTorvastad IL44.32+12.4819.16
8Per Oskar LarsenIndre Østfold OK46.45+15.0120.14
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor