Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga - rerun

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga - rerun
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 7 august 2020

Klasser: Visa alla | Herrer | Damer

Herrer H17-

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.40
2Dag BlandkjennKristiansand OK13.54+0.14
3Audun HeimdalNTNUI14.05+0.25
4Emil AhlbäckFossum IF14.14+0.34
5Jørgen BaklidNTNUI14.22+0.42
6Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.30+0.50
7Mats EidsmoFreidig14.32+0.52
8Cornelius BjørkSandefjord OK14.36+0.56
9Markus Kjærner-SembNTNUI14.42+1.02
10Marius AurebekkKristiansand OK14.46+1.06
11Styrk Hundseid KamsvågNTNUI14.51+1.11
12Aslak HeimdalNTNUI14.56+1.16
13Lars Young VikNydalens SK14.57+1.17
14Øyvind HjermstadFossum IF15.23+1.43
15Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL15.24+1.44
15Brage TakleKristiansand OK15.24+1.44
17Erik Hæstad BjørnstadFossum IF15.29+1.49
18Andreas G. PoldenNydalens SK15.38+1.58
19Hans UrsetIL BUL-Tromsø15.40+2.00
20Sondre Zahl HagenFossum IF15.52+2.12
21Anders Felde OlaussenNTNUI16.03+2.23
22Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.08+2.28
23Elias Skjolden SørensenLillomarka OL16.18+2.38
24Tobias RøddeGanddal IL16.48+3.08
25Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb17.02+3.22
26Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.04+3.24
27David RundeKristiansand OK17.09+3.29
28Kristian ØstermannHeming Orientering17.47+4.07
28Rolf Andreas BergNydalens SK17.47+4.07
30Birk Felland SætnanFossum IF18.14+4.34
31Anders Håvard LarsenNydalens SK18.22+4.42
32Jørgen FrøydLarvik OK18.23+4.43
33Didrik BredesenLillomarka OL18.30+4.50
34Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.33+4.53
35Mikkel BerglundRingerike OL19.01+5.21
Vegard RanestadHamar OKdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubbikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgikke startet

Damer D17-

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL12.54
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.27+0.33
3Ingeborg EideByåsen IL13.35+0.41
4Pia Young VikNydalens SK13.38+0.44
5Ingrid LundanesNTNUI14.08+1.14
6Tilda JohanssonOK Orion14.15+1.21
7Alva Marika NiklassonNydalens SK14.20+1.26
8Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.38+1.44
9Oda ScheeleNydalens SK14.39+1.45
10Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK14.43+1.49
11Iliana IlievaHalden SK14.45+1.51
12Ane DyrkornNTNUI14.47+1.53
13Lene Berg HanssenByåsen IL14.49+1.55
14Emma ArnesenByåsen IL15.01+2.07
15Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL15.02+2.08
16Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK15.06+2.12
17Vilde Margrethe SæbbøStavanger OK15.09+2.15
18Malin SandstadBækkelagets SK15.15+2.21
19Tilla Farnes HansenNTNUI15.37+2.43
20Kristin Melby JacobsenLardal OL15.44+2.50
21Åsne HaavengenKongsberg OL16.05+3.11
22Margrethe WisløffNTNUI16.08+3.14
23Malene Teresia JebsenHeming Orientering16.26+3.32
24Ingrid MobråthenSandefjord OK16.40+3.46
25Aurora FossøyNTNUI17.03+4.09
26Sara Nystrøm OlsenStavanger OK17.14+4.20
27Emma EngehultNotodden OL17.22+4.28
28Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17.27+4.33
29Ingrid LamarkGanddal IL17.31+4.37
29Mariell ArntzenNydalens SK17.31+4.37
31Ida Marie FlågenHeming Orientering17.35+4.41
32Elise Wærp HaugeNydalens SK18.07+5.13
33Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL19.32+6.38
Lone BrochmannBækkelagets SKdiskvalifisert
Kristine FjellangerVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Sofie Skyttersæter IversenNTNUIikke startet
Anne M Hausken NordbergNydalens SKikke startet
Ragnhild HjermstadFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor