Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga - sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga - sprint
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 7 august 2020

Klasser: Visa alla | Herrer | Damer

Herrer H17-

46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper Harlem FosserHeming Orientering14.49
2Audun HeimdalNTNUI14.50+0.01
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig14.59+0.10
4Dag BlandkjennKristiansand OK15.05+0.16
5Mats EidsmoFreidig15.13+0.24
6Jørgen BaklidNTNUI15.16+0.27
7Ralph StreetBækkelagets SK15.19+0.30
8Emil AhlbäckFossum IF15.20+0.31
9Ulrik Astrup ArnesenNTNUI15.37+0.48
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.39+0.50
11Erik Hæstad BjørnstadFossum IF16.20+1.31
12Lars Young VikNydalens SK16.33+1.44
13Markus Kjærner-SembNTNUI16.34+1.45
14Brage TakleKristiansand OK16.38+1.49
15Cornelius BjørkSandefjord OK16.41+1.52
16Isak JonssonNydalens SK16.43+1.54
17Øyvind HjermstadFossum IF16.52+2.03
18Hans UrsetIL BUL-Tromsø16.57+2.08
19Andreas G. PoldenNydalens SK16.58+2.09
20Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK17.23+2.34
21Anders Felde OlaussenNTNUI17.42+2.53
22Nils TveiteÅs-NMBU Orientering17.46+2.57
23Styrk Hundseid KamsvågNTNUI17.48+2.59
24Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK17.52+3.03
25Aslak HeimdalNTNUI17.59+3.10
26Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.00+3.11
27Sondre Zahl HagenFossum IF18.32+3.43
28Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.59+4.10
29Tobias RøddeGanddal IL19.06+4.17
30Birk Felland SætnanFossum IF19.22+4.33
31David RundeKristiansand OK19.28+4.39
32Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.35+4.46
33Vebjørn Blom-HagenFossum IF19.37+4.48
34Kristian ØstermannHeming Orientering19.49+5.00
35Rolf Andreas BergNydalens SK19.50+5.01
36Anders Håvard LarsenNydalens SK20.14+5.25
37Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering20.15+5.26
38Vegard RanestadHamar OK20.16+5.27
39Markus Andreas BreivoldGanddal IL20.40+5.51
40Jørgen FrøydLarvik OK21.28+6.39
41Mikkel BerglundRingerike OL21.29+6.40
42Didrik BredesenLillomarka OL21.38+6.49
43August Syrdal ØenHeming Orientering24.27+9.38
44Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb25.38+10.49
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Ludvig RødsnesOppsal Orienteringikke startet
Gustav Andresen SkotteFossum IFikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgikke startet

Damer D17-

46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.02
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14.34+0.32
3Pia Young VikNydalens SK14.45+0.43
4Lone BrochmannBækkelagets SK15.07+1.05
5Ingeborg EideByåsen IL15.24+1.22
6Ingrid LundanesNTNUI15.29+1.27
7Kristine FjellangerVaregg Fleridrett15.30+1.28
8Oda ScheeleNydalens SK15.40+1.38
9Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.43+1.41
10Jenny BaklidKonnerud IL15.46+1.44
11Vilde Margrethe SæbbøStavanger OK16.02+2.00
12Emma ArnesenByåsen IL16.03+2.01
13Ane DyrkornNTNUI16.04+2.02
14Alva Marika NiklassonNydalens SK16.33+2.31
14Malin SandstadBækkelagets SK16.33+2.31
16Ragnhild HjermstadFossum IF16.36+2.34
17Iliana IlievaHalden SK16.51+2.49
18Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK16.54+2.52
19Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL16.56+2.54
19Lene Berg HanssenByÃ¥sen IL16.56+2.54
21Hedda Raadal BjørloNTNUI16.58+2.56
22Kristin Melby JacobsenLardal OL17.16+3.14
23Tilla Farnes HansenNTNUI17.21+3.19
24Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK17.29+3.27
25Kristine KravdalGjø-Vard OL17.32+3.30
26Åsne HaavengenKongsberg OL17.35+3.33
27Ane Sofie KroghOppsal Orientering17.44+3.42
28Sofie Skyttersæter IversenNTNUI17.51+3.49
29Sara Nystrøm OlsenStavanger OK18.08+4.06
30Margrethe WisløffNTNUI18.11+4.09
31Ingrid MobråthenSandefjord OK18.41+4.39
31Mariell ArntzenNydalens SK18.41+4.39
33Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.53+4.51
34Ingrid G. KvålsgardFossum IF19.09+5.07
35Malene Teresia JebsenHeming Orientering19.33+5.31
35Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL19.33+5.31
37Aurora FossøyNTNUI19.37+5.35
38Emma EngehultNotodden OL19.59+5.57
39Ingrid LamarkGanddal IL21.01+6.59
40Kristin SletnerIL Geoform21.13+7.11
41Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK21.22+7.20
42Ida Marie FlågenHeming Orientering21.50+7.48
43Elise Wærp HaugeNydalens SK29.56+15.54
44Ella BerstadHeming Orientering33.48+19.46
Tilda JohanssonOK Oriondiskvalifisert
Anne M Hausken NordbergNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor