Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grønn vinter 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grønn vinter 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 9 februar 2020

Nybegynner

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juha Chang FlåganAsker Skiklubb42.4118.14
2Siri Mehl47.48+5.0720.25
3Amalie BirkelundAsker Skiklubb1.02.08+19.2726.33
Vera HalsaaAsker Skiklubbikke startet

D10

2 340 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marlene KeilholzRøyken OLikke startet

H11-12

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil HobølOppsal Orientering33.5314.28
2Herman Finstad LandTyrving IL59.49+25.5625.33

H13-14

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd HobølOppsal Orientering41.369.35
2Mathias BirkelundAsker Skiklubb42.16+0.409.44
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet

D13-14

4 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofia ØhlckersTyrving IL49.0911.19

H15-16

5 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip Lehmann RomørenFossum IF48.508.32
2Sindre Vie StrislandFossum IF52.57+4.079.15
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb55.24+6.349.41
4Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.11.08+22.1812.26
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.19.53+31.0313.57
Elias AndenæsAsker Skiklubbikke startet

D15-16

4 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina JørgensenTyrving IL42.489.51
2Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb49.47+6.5911.28
3Kajsa Meyer LarssonTyrving IL50.14+7.2611.34
4Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering54.13+11.2512.29
Hedvig Nyberg-HansenFossum IFdiskvalifisert
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet

H17-20

5 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb50.598.54
2Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb1.12.36+21.3712.41
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert

H21-39

5 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb44.217.45
2Espen Beer PrydzHeming Orientering51.45+7.249.02
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D21-39

5 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.13.4212.53
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.25.27+11.4514.56
Vigdis HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert

H40

5 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK44.237.45
2Trond LundIL Tyrving49.58+5.358.44
3Jøran KristensenHeming Orientering52.59+8.369.15
4Thor MellaOppsal Orientering53.35+9.129.22
5Atle PedersenFossum IF56.03+11.409.47
6Eirik JørgensenTyrving IL56.06+11.439.48
7Helge Grenager SolheimOppsal Orientering56.47+12.249.55
8Arild NyhaugAsker Skiklubb1.13.41+29.1812.52
9Holger KeilholzRøyken OL1.17.10+32.4713.29
Frode StrislandFossum IFdiskvalifisert
Aksel OlsenAsker Skiklubbikke startet

D40

4 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Milda ØhlckersTyrving IL45.5610.35
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert

H50

4 340 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Edvard HellandØstmarka OK39.429.08
2Jon Iver BakkenNydalens SK40.03+0.219.13
3Guttorm EggeIL GeoForm43.22+3.409.59
4Svein GranerudAsker Skiklubb43.41+3.5910.03
5Lasse ArnesenHeming Orientering44.18+4.3610.12
6Are FlåganAsker Skiklubb44.31+4.4910.15
7Kjetil EspedalNydalens SK45.14+5.3210.25
8Lars Erik GjeinFossum IF47.05+7.2310.50
9Atle StrømHedrum OL48.17+8.3511.07
10Arne FossheimAsker Skiklubb51.06+11.2411.46
11Sven OhrvikKonnerud IL52.38+12.5612.07
12Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering57.16+17.3413.11
13Torgeir BrandalKongsberg OL1.06.34+26.5215.20
14Ola GjessingHeming Orientering1.29.16+49.3420.34
Bjørn Henning GrandalTyrving ILdiskvalifisert

D50

4 340 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Økern JensenRingerike OL46.4310.45
2Hege FeiringTyrving IL48.34+1.5111.11
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering49.55+3.1211.30
4Marianne NjåsteinTyrving IL50.26+3.4311.37
5Kjersti HovFossum IF51.15+4.3211.48
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering51.28+4.4511.51
7Sharon BroadwellIL GeoForm55.27+8.4412.46
8Tone SkramRøyken OL56.45+10.0213.04
9Margrete EngzeliusAsker Skiklubb58.34+11.5113.29
10Charlotte SkoglundKiels OK59.37+12.5413.44
11Veslemøy SolbergKonnerud IL59.58+13.1513.49
12Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.07.25+20.4215.32
13Merete Bugge1.14.00+27.1717.03
14Ingrid NermoenØstmarka OK1.16.08+29.2517.32
15Ida GjessingKlubbløs1.29.21+42.3820.35
Jorun RuudAsker Skiklubbikke startet

H60

4 340 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn GrindeIL GeoForm40.359.21
2Torgeir StrandhagenRøyken OL42.33+1.589.48
3Harald HoviSkien OK43.01+2.269.54
4Trond RønnebergAsker Skiklubb43.32+2.5710.01
5Rune TeiglandØstmarka OK45.28+4.5310.28
6Svein S JacobsenTyrving IL48.02+7.2711.04
7Øystein KildalØstmarka OK50.09+9.3411.33
8Eirik TandrevoldFossum IF50.12+9.3711.34
9Bjørn ChristensenØstmarka OK50.54+10.1911.43
10Per SchancheAsker Skiklubb51.12+10.3711.47
11Martin GranlyLillomarka OL51.47+11.1211.55
12Are EriksenOslostudentenes IK51.59+11.2411.58
13Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm55.56+15.2112.53
14Øyvind GylverAsker Skiklubb56.23+15.4812.59
15Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.14.04+33.2917.03

D60

4 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK50.0011.31
2Kari LyngbakkenKonnerud IL1.38.57+48.5722.47
3Grethe Lill RyengSturla, IF1.39.54+49.5423.01

H70

4 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm43.3110.01
2Helge RevhaugRingerike OL53.26+9.5512.18
3Per ØhlckersTyrving IL54.03+10.3212.27
4Kjell StenstadvoldTyrving IL1.00.33+17.0213.57
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.05.06+21.3515.00
6Per FosserHeming Orientering1.08.52+25.2115.52
7Øystein MadsenHaugerud IF1.09.46+26.1516.04
8Bjørn SandelienHeming Orientering1.15.48+32.1717.27
9Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.33.28+49.5721.32
10Harald WibyeOK Moss1.36.29+52.5822.13
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17C

2 340 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Terje ThrondsenNittedal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor