Norsk Orientering

Foreløpig resultatliste for Morgenfrisk i Follo #4 UsynligO 23. mai - 7.juni

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #4 UsynligO 23. mai - 7.juni
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 7 juni 2020

Klasser: Visa alla | C | AK | AM | AL

C-åpen

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm23.33
2Simen Rønning JohansenMåren OK25.08+1.35
3Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering25.17+1.44
4Magnus KlavenessMåren OK28.10+4.37
5Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK29.09+5.36
6Trym Leines BruvikMåren OK47.06+23.33
7Håvard EndresenMåren OK48.37+25.04
8Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering1.06.25+42.52
9Leon AddicksMåren OK1.11.25+47.52
9Helene KlavenessMåren OK1.11.25+47.52
11Reidar StenrudMåren OK1.12.52+49.19
12Cicci GjetangerMåren OK1.14.58+51.25
Benjamin BuhlerMåren OKbrutt
Malin GjetangerMåren OKbrutt

A-kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm27.56
2Kjersti Holt  HanssenMåren OK32.31+4.35
3Tove StrandMåren OK33.51+5.55
4Peter KlavenessMåren OK34.12+6.16
5Jon FærdenNordre Follo Orientering39.40+11.44
6Geir TrøanNordre Follo Orientering44.58+17.02
7Gro Hege LudvigsenMåren OK51.55+23.59
8Sharon BroadwellIL GeoForm54.10+26.14
9Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL55.01+27.05
10Knut JohansenMåren OK1.03.43+35.47
11Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering1.09.16+41.20
12Unni BøhlerengenMåren OK1.20.16+52.20
13Aina GrymyrHaugerud IF1.23.01+55.05
14Aase Tove GoldenMåren OK1.28.42+1.00.46
15Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering1.38.28+1.10.32
16Reidar StenrudMåren OK1.51.52+1.23.56

A-mellom

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun BjerknesMåren OK43.02
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)44.06+1.04
3Kine Dirro BøhlerengenMåren OK46.00+2.58
4Knut Edvard HellandØstmarka OK46.10+3.08
5Morten DueMåren OK46.15+3.13
6Paul TorvundØstmarka OK47.20+4.18
7Peter LegatMåren OK48.02+5.00
8Tormod StrandMåren OK48.19+5.17
9Andreas GjetangerMåren OK48.37+5.35
10Lars Petter EndresenMåren OK51.02+8.00
11Pål DahleOppsal Orientering51.44+8.42
12Hallvard FjærLillomarka OL55.03+12.01
13Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering56.50+13.48
14Eldar BørsumBækkelagets SK58.24+15.22
15Trond HolterMåren OK59.15+16.13
16Petter NæssOppsal Orientering1.01.20+18.18
17Lars Rønning JohansenMåren OK1.01.52+18.50
18Per Arne AndresenNordre Follo Orientering1.02.52+19.50
19May Bente BrurbergÅS-NMBU Orientering1.05.11+22.09
20Stein TurtumøygardMåren OK1.05.32+22.30
21Gisle Nordahl DueMåren OK1.07.46+24.44
22Kristian StenrudIndre Østfold OK1.08.00+24.58
23Tor LahlumNordre Follo Orientering1.08.36+25.34
24Beate StrandMåren OK1.10.35+27.33
25Espen DelpMåren OK1.14.12+31.10
26Sharon BroadwellIL GeoForm1.19.34+36.32
27Hasse BergstrømTyrving IL1.22.32+39.30
28Per Hermann KrøgerMåren OK1.24.57+41.55
29Anders BruvikMåren OK1.25.12+42.10
30Celine YtternesNordre Follo Orientering1.41.21+58.19
31Geir TrøanNordre Follo Orientering1.43.15+1.00.13
32Sigbjørn OddenMåren OK1.48.00+1.04.58
33Laila StenrudIndre Østfold OK2.04.05+1.21.03

A-lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun BjerknesMåren OK52.07
2Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering54.06+1.59
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering55.44+3.37
4Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL56.20+4.13
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering56.44+4.37
6Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering1.00.47+4.37
7Sture OttesenIndre Østfold OK1.01.19+9.12
8Thomas BedinIndre Østfold OK1.02.11+10.04
9Ståle HeitmannFossum IF1.06.48+14.41
10Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.11.33+19.26
11Eirik  NordhagenÅs-NMBU Orientering1.13.58+21.51
12Audrun UtskarpenIL GeoForm1.20.10+28.02
13Jon LahlumIL GeoForm1.24.45+32.38
14Frank Åge KippernesPrivat1.48.48+56.41
Jon FærdenNordre Follo Orienteringbrutt
Vegar RøysetPrivatbrutt
Anders BruvikMåren OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor