Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Trim Mellom | Trim Kort | Trim Nybegynner

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olav Aronsen HæstadBul-Tromsøfullført
Elias Arktander JohansenBardu ILfullført

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora HeimdalBardu IL46.08

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idunn StrandBul-Tromsø38.14
2Klara GraversenBul-Tromsø40.53+2.39
3Liv-Iris SørgårdØverbygd IL43.48+5.34
4Anna Jacobsen-GaskiBardu IL44.39+6.25
5Anne UrsetBul-Tromsø44.49+6.35

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna KarlqvistBul-Tromsø46.07
2Heidi Rognli HeimdalBardu IL57.04+10.57

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete GaskiBardu IL24.44
2Liv Karen JohannessenBul-Tromsø30.13+5.29

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1kari LofthusBul-Tromsø37.16

H 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak Aronsen HæstadBul-Tromsøbrutt

H 15-16

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henry SkjønsfjellNordreisa IL42.269.38
2Andreas SkjelleHarstad OL52.15+9.4911.52

H 17-

5 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetBul-Tromsø35.426.36
2Gjermund UrsetBul-Tromsø35.58+0.166.39
3Håvard Krey HansenOK Silsand36.27+0.456.44
4Jonatan GraversenBul-Tromsø36.42+1.006.47
5Geir MoholdtBul-Tromsø39.10+3.287.15
6Eskil FrischeknechtAlta OL42.09+6.277.48
7Knut Øyvind JohansenBardu IL48.48+13.069.02
8Alejandro BerrioBul-Tromsøbrutt

H 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EllefsæterAlta OL47.34

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torlaf HeimdalBardu IL28.26
2Børge HarveyBul-Tromsø28.32+0.06
3Jan-Hugo HansenBul-Tromsø32.41+4.15
4Axel Juell TheisenMellombygd OL32.52+4.26
5Hans Martin VaengSørreisa OL33.30+5.04
6Jonny Ingemar HansenBul-Tromsø34.13+5.47
7Svein Harald HansenOK Silsand34.57+6.31
8Rune GraversenBul-Tromsø37.24+8.58
9Helge HæstadBul-Tromsø37.58+9.32

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL41.37

Trim Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Birgitte JensenBul-Tromsø53.47
Endre LeivdalKlubbløs35.48

Trim Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Cecilie HæstadBul-Tromsø54.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor