Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tromsø 2-dagers langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tromsø 2-dagers langdistanse
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 14 juni 2020

Klasser: Visa alla | AL-H | AL-D | AK-H | AK-D | C | N

A-lang Herrer

7 090 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI46.246.32
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø53.28+7.047.32
3Eskil SchøningOK Pan Århus55.17+8.537.47
4Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø55.23+8.597.48
5Stig LøvlundNordreisa IL59.04+12.408.19
6Håvard Krey HansenOK Silsand1.03.04+16.408.53
7Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.05.20+18.569.12
8Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.06.43+20.199.24
9Simen BallangrudOL Toten-Troll1.08.27+22.039.39
10Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.19.15+32.5111.10
11Axel Juell TheisenMellembygd OL1.21.41+35.1711.31
12Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø1.29.42+43.1812.39
13Knut Øyvind JohansenBardu IL1.30.51+44.2712.48
14Runar JohansenIL BUL-Tromsø1.32.12+45.4813.00
0Ole Andre HelgaasIL BUL-Tromsøutenfor konkurranse
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILdiskvalifisert
Henning StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsøikke startet
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsøikke startet
KyongSa RiIL BUL-Tromsøikke startet

A-lang Damer

7 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.14.3710.31
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.15.50+1.1310.41
3Klara GraversenIL BUL-Tromsø1.29.57+15.2012.41
4Margrete GaskiBardu IL1.47.20+32.4315.08
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsødiskvalifisert

A-kort Herrer

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bengt HaugenIL BUL-Tromsø1.00.4714.08
2Svein Harald HansenOK Silsand1.02.40+1.5314.34
3Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.04.51+4.0415.04
4Leif GulbrandsenSørreisa OL1.30.30+29.4321.02
5Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF1.33.53+33.0621.50
Jan LøvlundNordreisa ILdiskvalifisert
Hans-Martin VaengSørreisa OLdiskvalifisert
Ivar HelgesenSørreisa OLikke startet

A-kort Damer

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne UrsetIL BUL-Tromsø56.2113.06
2Torun AnkjellNordreisa IL57.42+1.2113.25
3Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.01.06+4.4514.12
4Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.03.18+6.5714.43
5Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.06.27+10.0615.27
6Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø1.08.25+12.0415.54
7Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.08.43+12.2215.58
8Guri LøkseSørreisa OL1.29.24+33.0320.47
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLdiskvalifisert
Kari LofthusIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Inga Waage MikalsenNordreisa ILdiskvalifisert
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsøbrutt

C-løype

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø37.4712.18
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø40.37+2.5013.13
3Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø43.03+5.1614.01
4Anita DahlbergNOTEAM50.26+12.3916.25
5Marit SundstrømNOTEAM54.42+16.5517.49
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsøikke startet

N-løype

1 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø32.2132.21
0Elias A JohansenBardu IL22.3022.30
0Tuva Tollefsen LysebråtenNOTEAM40.0440.04
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsøikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor