Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tromsø 2-dagers mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tromsø 2-dagers mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 13 juni 2020

Klasser: Visa alla | AL-H | AL-D | AK-H | AK-D | C | N

A-lang Herrer

5 540 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI36.166.32
2Eskil SchøningOK Pan Århus41.10+4.547.25
3Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø42.41+6.257.42
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø45.23+9.078.11
5Stig LøvlundNordreisa IL47.22+11.068.32
6Håvard Krey HansenOK Silsand48.06+11.508.40
7Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø48.24+12.088.44
8Simen BallangrudOL Toten-Troll52.56+16.409.33
9Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø54.09+17.539.46
10Axel Juell TheisenMellembygd OL57.51+21.3510.26
11Børge HarveyIL BUL-Tromsø59.35+23.1910.45
12Runar JohansenIL BUL-Tromsø1.08.52+32.3612.25
13Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.08.58+32.4212.26
14Knut Øyvind JohansenBardu IL1.09.04+32.4812.28
15Hans-Martin VaengSørreisa OL1.11.32+35.1612.54
16Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø1.13.40+37.2413.17
17Håvar ØstvikBardu IL1.24.53+48.3715.19
18Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø1.40.44+1.04.2818.10
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt

A-lang Damer

5 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.00.2710.54
2Margrete GaskiBardu IL1.19.05+18.3814.16
Torun AnkjellNordreisa ILbrutt

A-kort Herrer

3 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Harald HansenOK Silsand32.1710.33
2Jan LøvlundNordreisa IL39.38+7.2112.57
3Bengt HaugenIL BUL-Tromsø41.06+8.4913.25
4Leif GulbrandsenSørreisa OL44.03+11.4614.23
5Toralf HeimdalBardu IL51.21+19.0416.46
6Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø53.10+20.5317.22
7Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF56.03+23.4618.19
Ivar HelgesenSørreisa OLdiskvalifisert

A-kort Damer

3 060 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø34.3111.16
2Anna Jacobsen-GaskiBardu IL37.32+3.0112.15
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø39.36+5.0512.56
4Tora IndregardIL BUL-Tromsø40.13+5.4213.08
5Klara GraversenIL BUL-Tromsø41.18+6.4713.29
6Kari LofthusIL BUL-Tromsø43.39+9.0814.15
7Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø46.03+11.3215.02
8Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø58.01+23.3018.57
9Guri LøkseSørreisa OL59.01+24.3019.17
10Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.07.02+32.3121.54
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

C-løype

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas ValbekmoNOTEAM38.3329.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jonette Celia EvensenBardu IL42.06+3.3332.23
3Amund LodeIL BUL-Tromsø53.59+15.2641.31
4Heidi Rognli HeimdalBardu IL55.27+16.5442.39
5Tora HeimdalBardu IL1.06.13+27.4050.56
6Synnøve LodeIL BUL-Tromsø1.13.14+34.4156.20
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Einar MjølhusIL BUL-Tromsøbrutt

N-løype

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Camilo Johannessen HeideIL BUL-Tromsø33.5126.02
0Snorre Holm-JohansenIL BUL-Tromsø24.1618.40
0Ylva Marie JenssenBardu IL36.4928.19
0Elias A JohansenBardu IL24.3518.54
0Valter KreyOK Silsand30.4123.36
0Martin ValbekmoNOTEAM24.3418.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor