Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NNM Lang
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Noah FyhnSørreisa OLfullført
Elias JohansenBardu ILfullført
Vilde LorentsenOK Silsandfullført
Astrid SkjønsfjellNordreisa ILfullført
Nora SkogBjerkvik IFfullført
Oda SkogBjerkvik IFfullført

N2-åpen 10-16

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL22.3710.46

N2-åpen 17-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Anita Brovoll VaengSørreisa OL55.4420.38

C-åpen 10-16

2 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Amund LodeIL BUL-Tromsøikke startet

C-åpen 17-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon-Terje RubbåsSørreisa OL43.5814.39
2Siri MillerjordBardu IL47.36+3.3815.52
3Geir Magne JohnsenHarstad OL1.14.51+30.5324.57
4Mailiss MyrvangBjerkvik IF1.33.50+49.5231.16
Ove HolandHarstad OLdiskvalifisert
Synnøve LodeIL BUL-Tromsøikke startet

B-åpen 17-

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Olav HessenStokmarknes OL42.5611.00
2Sunniva LimstrandKabelvåg O-lag47.53+4.5712.16
3Mette BjerveMo OK55.02+12.0614.06
4Martin KaspersenMo OK57.43+14.4714.47
5Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø58.52+15.5615.05
Per-Erik MarkussenStokmarknes OLikke startet

AK-åpen

4 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Stine-Mari GabrielsenSørreisa OLikke startet

AL-åpen

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Øyvind JohansenBardu IL59.2810.48
2Håvar ØstvikBardu IL1.21.09+21.4114.45
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Inga Waage MikalsenNordreisa ILikke startet

D 9-10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Helene Rubbås JørgensenSørreisa OL26.1012.27
Sara KolstadSørreisa OL29.4014.07

D 13-14

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø38.0410.01
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø42.59+4.5511.18
3Martine Sofie SkogBjerkvik IF59.32+21.2815.40
4Tora HeimdalBardu IL1.20.39+42.3521.13
5Mari Alsos HöglinHarstad OL1.39.12+1.01.0826.06
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 15-16

5 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Helene Alsos HöglinHarstad OLikke startet

D 17-20

6 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.09.2210.03
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.12.10+2.4810.27
3Klara GraversenIL BUL-Tromsø1.13.10+3.4810.36
4Ida SolliMo OK1.16.29+7.0711.05
5Thea HolandHarstad OL1.20.40+11.1811.41
6Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.32.09+22.4713.21

D 21-

8 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering1.12.288.43
2Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.19.41+7.139.36
3Mali Gederaas KanstadStokmarknes OL1.23.43+11.1510.05
4Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.31.29+19.0111.01
5Siri Eidnes MellemHarstad OL1.42.12+29.4412.18
6Alise KløvstadStokmarknes OL1.56.52+44.2414.04
Torun AnkjellNordreisa ILdiskvalifisert

D 40-

5 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne UrsetIL BUL-Tromsø57.5910.32
2Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag59.44+1.4510.51
3Trine AlsosHarstad OL1.01.14+3.1511.08
4Doris Stien KaspersenMo OK1.05.54+7.5511.58
5Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.08.51+10.5212.31
6Ingvild OsdalHarstad OL1.10.47+12.4812.52
7Hege NornesHarstad OL1.15.58+17.5913.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.38.34+40.3517.55
9Guro BrekkanAlta OL1.42.22+44.2318.36
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Tonje MidttunBardu ILikke startet

D 50-

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Sofie HansenMo OK38.599.30
2Margrete GaskiBardu IL44.49+5.5010.55
3Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø48.52+9.5311.55
4Eli Charlotte NordmoMellembygd OL52.40+13.4112.50
5Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL55.22+16.2313.30
6Kristin NilssenMo OK1.14.23+35.2418.08
7Heidi WhalenSørreisa OL1.18.50+39.5119.13

D 60-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø42.5911.18
2Helga HaverstadLierbygda OL44.43+1.4411.46
3Elsa HauknesMo OK54.02+11.0314.13

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås38.0414.38

H 9-10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Peder Jostein MidttunBardu IL29.1513.55
Piko VierinenIL BUL-Tromsø23.3711.14

H 11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik HessenStokmarknes OL21.049.09
2Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering29.38+8.3412.53
3Onni VierinenIL BUL-Tromsø1.05.22+44.1828.25

H 13-14

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil VierinenIL BUL-Tromsø51.2213.31
2Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.00.24+9.0215.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Eetu VierinenIL BUL-Tromsø1.52.23+1.01.0129.34
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H 15-16

6 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL1.32.0913.21
2Gjermund OsdalHarstad OL1.54.03+21.5416.31
Niklas KristensenHarstad OLikke startet

H 17-20

8 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrischknechtAlta OL1.05.057.50
2Eirik FrostAlta OL1.08.25+3.208.14
3Henning StrandIL BUL-Tromsø1.09.10+4.058.20
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.15.49+10.449.08
Oskar JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert
Vebjørn JohnsenHarstad OLdiskvalifisert
Andreas MarkussenStokmarknes OLbrutt

H 21-

11 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.19.146.42
2Håvard Krey HansenOK Silsand1.22.18+3.046.58
3Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.22.38+3.247.00
4Stig LøvlundNordreisa IL1.22.50+3.367.01
5Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.24.19+5.057.08
6Geir MoholdtIL BUL-Tromsø1.24.48+5.347.11
7Magnus Beyer BrattliMo OK1.26.54+7.407.21
8Bård FyhnSørreisa OL1.28.29+9.157.29
9Sindre R HoltHedrum OL1.31.31+12.177.45
10Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.35.02+15.488.03
11Lars SolliMo OK1.36.19+17.058.09
12Even-Johan KaspersenMo OK1.43.58+24.448.48
13KyongSa RiIL BUL-Tromsø2.10.19+51.0511.02
Torstein Eidnes MellemHarstad OLdiskvalifisert
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsøikke startet
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLikke startet

H 40-

8 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas FrostAlta OL1.03.517.41
2Amund BeitnesVaranger Orienteringslag1.04.52+1.017.48
3Thor Vidar PedersenIL Siso1.09.10+5.198.20
4Alvin FyhnSørreisa OL1.20.33+16.429.42
5Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag1.21.44+17.539.50
6Helge MidttunBardu IL1.32.42+28.5111.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Juha VierinenIL BUL-Tromsø1.34.14+30.2311.21
8Erlend Dårflot OlsenSørreisa OL1.43.31+39.4012.28
9Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.45.04+41.1312.39
10Rune SkogBjerkvik IF1.53.42+49.5113.41
11Espen JohannessenBjerkvik IF2.21.43+1.17.5217.04
Ottar K KvaalStorsteinnes ILikke startet

H 50-

6 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø56.118.08
2Odd-Ivan LorentsenOK Silsand58.06+1.558.25
3Axel Juell TheisenMellembygd OL1.01.04+4.538.51
4Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø1.04.01+7.509.16
5Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.05.50+9.399.32
6Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering1.12.09+15.5810.27
7Toralf HeimdalBardu IL1.12.12+16.0110.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Atle IversenIL BUL-Tromsø1.12.47+16.3610.32
9Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.18.50+22.3911.25
10Lasse SkalleHarstad OL1.21.49+25.3811.51
11Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.22.04+25.5311.53
12Harald StrandIL BUL-Tromsø1.27.37+31.2612.41
13Eirik SørensenSørreisa OL1.31.41+35.3013.17
14Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.33.19+37.0813.31
15Magnus HöglinHarstad OL1.37.18+41.0714.06
16Ingemar EriksenMålselv IL1.58.51+1.02.4017.13
Martin FrischknechtAlta OLdiskvalifisert
Bengt HaugenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Ruben A. PedersenAlta OLikke startet
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILikke startet
Jonny I HansenIL BUL-Tromsøikke startet
Arild IngdalMellembygd OLikke startet

H 60-

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Harald HansenOK Silsand56.2910.16
2Asgeir MobergBardu IL1.01.14+4.4511.08
3Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF1.38.23+41.5417.53
Gunnar BrattliMo OKdiskvalifisert
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 70-

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering33.528.54
2Jan LøvlundNordreisa IL41.22+7.3010.53
3Jan Petter LaugenIL Imås46.10+12.1812.08
4Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering57.15+23.2315.03
5Einar MjølhusIL BUL-Tromsø1.50.43+1.16.5129.08
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H 80-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL36.2614.00
2Gerhard BrandseggBardu IL46.10+9.4417.45
3Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering54.43+18.1721.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor