Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NNM Sprint
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: fredag 21 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olav Aronsen HæstadIL BUL-Tromsøfullført
Valter KreyOK Silsandfullført
Vilde LorentsenOK Silsandfullført
Peder Jostein MidttunBardu ILfullført
Nora SkogBjerkvik IFfullført
Oda SkogBjerkvik IFfullført
Piko VierinenIL BUL-Tromsøfullført

C-åpen

1 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve LodeIL BUL-Tromsø12.319.42
2Sara KolstadSørreisa OL14.07+1.3610.56
3Helene Rubbås JørgensenSørreisa OL16.39+4.0812.54
4Ove HolandHarstad OL17.39+5.0813.40

D 13-14

1 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø13.277.49
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø13.58+0.318.07
3Mari Alsos HöglinHarstad OL18.52+5.2510.58
4Martine Sofie SkogBjerkvik IF20.41+7.1412.01
5Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø21.16+7.4912.21
6Tora HeimdalBardu IL26.52+13.2515.37

D 15-16

1 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø14.167.35
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø14.41+0.257.48
Helene Alsos HöglinHarstad OLikke startet

D 17-20

2 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø16.226.47
2Thea HolandHarstad OL19.04+2.427.54
3Anna Jacobsen-GaskiBardu IL19.11+2.497.57
4Ida SolliMo OK19.51+3.298.14
5Sunniva LimstrandKabelvåg O-lag27.02+10.4011.13

D 21-

2 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø17.426.20
2Mali Gederaas KanstadStokmarknes OL18.38+0.566.40
3Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering19.13+1.316.53
4Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering21.11+3.297.35
5Torun AnkjellNordreisa IL21.17+3.357.37
6Siri Eidnes MellemHarstad OL21.30+3.487.42
7Alise KløvstadStokmarknes OL25.32+7.509.09
8Ellen Gyllan HanssenStokmarknes OL27.36+9.549.53
8Liv-Iris SørgårdØverbygd IL27.36+9.549.53
10Stine-Mari GabrielsenSørreisa OL32.43+15.0111.43

D 40-

2 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø20.388.33
2Trine AlsosHarstad OL21.31+0.538.55
3Doris Stien KaspersenMo OK22.27+1.499.18
4Hege NornesHarstad OL23.12+2.349.37
5Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag23.36+2.589.47
6Ingvild OsdalHarstad OL24.42+4.0410.14
7Guro BrekkanAlta OL29.29+8.5112.14
8Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering35.00+14.2214.31
9Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering38.18+17.4015.53
Tonje MidttunBardu ILikke startet

D 50-

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Sofie HansenMo OK19.1110.12
2Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø19.26+0.1510.20
3Margrete GaskiBardu IL20.05+0.5410.40
4Eli Charlotte NordmoMellembygd OL28.51+9.4015.20
5Mette BjerveMo OK29.46+10.3515.50
6Kristin NilssenMo OK34.03+14.5218.06
7Heidi WhalenSørreisa OL58.56+39.4531.20

D 60-

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø18.3510.48
2Helga HaverstadLierbygda OL19.37+1.0211.24
3Elsa HauknesMo OK26.54+8.1915.38

D 70-

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås18.4212.43

H 11-12

1 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HessenStokmarknes OL6.365.53
2Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering8.29+1.537.34
3Onni VierinenIL BUL-Tromsø9.34+2.588.32

H 13-14

1 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil VierinenIL BUL-Tromsø14.378.29
2Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering31.59+17.2218.35
3Eetu VierinenIL BUL-Tromsø35.25+20.4820.35
4Amund LodeIL BUL-Tromsø41.02+26.2523.51
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H 15-16

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund OsdalHarstad OL25.0110.22
2Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL26.35+1.3411.01
Farhan Abdulle IbroBardu ILikke startet
Niklas KristensenHarstad OLikke startet

H 17-20

2 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik FrostAlta OL15.535.41
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.37+1.446.18
3Eskil FrischknechtAlta OL17.52+1.596.24
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering18.40+2.476.41
5Henning StrandIL BUL-Tromsø18.56+3.036.47
6Oskar JohannessenBjerkvik IF20.31+4.387.21
7Andreas MarkussenStokmarknes OL34.20+18.2712.18
Vebjørn JohnsenHarstad OLdiskvalifisert

H 21-

2 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Krey HansenOK Silsand14.455.17
2Bård FyhnSørreisa OL15.36+0.515.35
3Stig LøvlundNordreisa IL15.37+0.525.35
4Geir MoholdtIL BUL-Tromsø16.29+1.445.54
5Magnus Beyer BrattliMo OK16.41+1.565.58
6Lars SolliMo OK16.54+2.096.03
7Even-Johan KaspersenMo OK17.06+2.216.07
8Torstein Eidnes MellemHarstad OL32.26+17.4111.37
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILikke startet

H 40-

2 790 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas FrostAlta OL17.156.10
2Amund BeitnesVaranger Orienteringslag18.24+1.096.35
3Erlend Dårflot OlsenSørreisa OL18.48+1.336.44
4Juha VierinenIL BUL-Tromsø20.07+2.527.12
5Alvin FyhnSørreisa OL20.40+3.257.24
6Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag21.43+4.287.47
7Tim UtengOK Silsand21.47+4.327.48
8Helge MidttunBardu IL21.48+4.337.48
9Thor Vidar PedersenIL Siso26.50+9.359.37
10Espen JohannessenBjerkvik IF31.22+14.0711.14
11Rune SkogBjerkvik IF40.21+23.0614.27
Ottar K KvaalStorsteinnes ILikke startet

H 50-

2 410 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø15.066.15
2Odd-Ivan LorentsenOK Silsand15.14+0.086.19
3Axel Juell TheisenMellembygd OL16.08+1.026.41
4Jonny I HansenIL BUL-Tromsø16.09+1.036.42
5Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø17.41+2.357.20
6Atle IversenIL BUL-Tromsø18.37+3.317.43
7Håkon BrynjulfsenOK Silsand20.11+5.058.22
8Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering20.31+5.258.30
8Børge HarveyIL BUL-Tromsø20.31+5.258.30
10Rune GraversenIL BUL-Tromsø21.15+6.098.49
11Bengt HaugenIL BUL-Tromsø22.37+7.319.23
12Martin FrischknechtAlta OL23.11+8.059.37
13Lasse SkalleHarstad OL23.16+8.109.39
14Tommy JenssenHarstad OL23.45+8.399.51
15Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering24.29+9.2310.09
16Eirik SørensenSørreisa OL25.09+10.0310.26
17Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø25.24+10.1810.32
18Harald StrandIL BUL-Tromsø25.45+10.3910.41
19Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL26.13+11.0710.52
20Jens Olav HessenStokmarknes OL31.55+16.4913.14
21Toralf HeimdalBardu IL32.28+17.2213.28
Per-Erik MarkussenStokmarknes OLikke startet
Arild IngdalMellembygd OLikke startet
Ruben A. PedersenAlta OLikke startet

H 60-

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Harald HansenOK Silsand16.589.01
2Gunnar BrattliMo OK19.45+2.4710.30
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering26.38+9.4014.10
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IFikke startet

H 70-

1 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering14.458.34
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16.39+1.549.40
3Jan Petter LaugenIL Imås20.09+5.2411.42
4Jan LøvlundNordreisa IL38.22+23.3722.18
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Gunnar KvaalStorsteinnes ILikke startet

H 80-

1 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL24.5016.53
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering38.17+13.2726.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor