Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 13
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 5 februar 2020

A-lang

7 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL59.358.05
2Iver RingheimLarvik OK59.42+0.078.06
3Une HoltermannPorsgrunn OL1.00.14+0.398.10
4Tom KristensenLarvik OK1.04.26+4.518.44
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.04.26+4.518.44
6Lars FremstadLarvik OK1.04.40+5.058.46
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.05.27+5.528.52
8Marius MartinsenSandefjord OK1.08.24+8.499.16
9Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.09.24+9.499.24
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.09.35+10.009.26
11Stein MartinsenSandefjord OK1.09.41+10.069.27
12Jan GatevoldPorsgrunn OL1.09.58+10.239.29
13Eirik RavnanStokke IL1.11.48+12.139.44
14Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.12.11+12.369.47
15Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.12.37+13.029.51
16Jonas EikåsSandefjord OK1.13.03+13.289.54
17Trond StrandbergLarvik OK1.23.43+24.0811.21
18Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.29.26+29.5112.08
19Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.37.31+37.5613.13
Halvor KornmoPorsgrunn OLbrutt

A-kort

3 650 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne DirdalLarvik OK29.328.05
2Helge GisholtOK Skeidi30.49+1.178.26
3Ingrid UndstadLarvik OK32.28+2.568.53
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.55+3.239.01
5Morten HamreIL Hauken33.36+4.049.12
6Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL33.45+4.139.14
7Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn33.57+4.259.18
8Brage EikåsSandefjord OK34.01+4.299.19
9Hilde VassendPorsgrunn OL34.04+4.329.20
10Jo Børre EikåsSandefjord OK34.10+4.389.21
11Frode RobertsenStokke IL34.11+4.399.21
12Espen JohnsenHedrum OL34.15+4.439.23
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken34.15+4.439.23
14Henrik Kaupang LyeLarvik OK34.25+4.539.25
15Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn35.09+5.379.37
16Per Henrik ZagarLarvik OK35.18+5.469.40
17Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn35.40+6.089.46
18Trond EvensenOL Tønsberg og omegn35.44+6.129.47
19Roger LysnesHedrum OL36.06+6.349.53
20Kai MidtskogenBotne SK36.27+6.559.59
21Hanne HerumOK Skeidi36.35+7.0310.01
22Peder RauanLarvik OK38.52+9.2010.38
23Wenche EikåsSandefjord OK40.18+10.4611.02
24Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.21+11.4911.19
25Elling AakreAndebu IL44.00+14.2812.03
26Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL44.20+14.4812.08
27Ole JohanssonPorsgrunn OL44.21+14.4912.09
28Helge FossheimHedrum OL44.42+15.1012.14
29Pernille ZagarLarvik OK46.23+16.5112.42
30Ida Sofie HjortlandLarvik OK46.26+16.5412.43
31Morten AndresenOK Skeidi51.14+21.4214.02
32Atle RemmePorsgrunn OL53.10+23.3814.33
33Per Øystein AndersenLarvik OK53.11+23.3914.34
34Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.01+24.2914.47
35Kay JørgensenPorsgrunn OL54.10+24.3814.50
36Dagfinn TorpePorsgrunn OL58.47+29.1516.06
37Per Einar StrømHedrum OL59.57+30.2516.25
38Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.08.10+38.3818.40
39Inger MørkSandefjord OK1.09.13+39.4118.57
40Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.17.00+47.2821.05
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Gabriel GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OKdiskvalifisert
Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert

C

2 180 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle MørkSandefjord OK31.2014.22
2Erik ZagarLarvik OK31.26+0.0614.25
3Ragnar HillestadLardal OL31.30+0.1014.26
4Mie ZagarLarvik OK31.34+0.1414.28
5Sigrid Bakken HamreLarvik OK36.08+4.4816.34
5Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK36.08+4.4816.34
7Knut GjoneSandefjord OK36.34+5.1416.46
8Vigdis Bakken HamreLarvik OK38.26+7.0617.37
9Rita RaastadSkien OK38.32+7.1217.40
10Rolf LyePorsgrunn OL38.34+7.1417.41
11Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi38.35+7.1517.41
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn38.55+7.3517.51
13Ole Kristian BangåsBotne SK40.36+9.1618.37
14Even Tore SteinsholtLardal OL41.22+10.0218.58
15Eli KlovningPorsgrunn OL43.00+11.4019.43
16Bjørn Helge CeebergHedrum OL43.05+11.4519.45
17Tone Sølie LysnesHedrum OL43.08+11.4819.47
18Elin BordøyHedrum OL43.09+11.4919.47
19Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL43.17+11.5719.51
20Ole Magnus Repstad StoremyrIL Hauken47.22+16.0221.43
21Eilef LandsverkSkien OK48.19+16.5922.09
22Turid VongravenSkien OK49.07+17.4722.31
23Magne KlovningPorsgrunn OL52.53+21.3324.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor