Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: søndag 23 august 2020

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Idrettslaget Dyre Vaa 143.18
1. Randi Fugleneb Aamand23.00123.001
2. Sigrid Fugleneb Aamand20.18143.18100.00

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 145.31
1. Sindre Furland20.262+0.0520.262+0.05
2. Anna Strøm Juliussen25.05145.311-1-0.05
2Skien OK 152.23+6.52
1. Juliette Holtskog-Feremans25.083+4.4725.083+4.47
2. Tobias Lode27.152+2.1052.232-1+6.52+2.05
3Bø OL 158.55+13.24
1. Tobias Harstad Rinde20.21120.211
2. Gaute Bratland Solberg38.345+13.2958.553+2+13.24+13.24
4Porsgrunn OL 21.05.05+19.34
1. Arvid Wennerstrand29.145+8.5329.145+8.53
2. Ingrid A/Kaja Kinn og Fjeldstad35.513+10.461.05.054-1+19.34+10.41
5Porsgrunn OL 11.05.18+19.47
1. Håkon Aarhus Kinn29.166+8.5529.166+8.55
2. William Linder36.024+10.571.05.185-1+19.47+10.52
6Stokke IL 11.08.57+23.26
1. Alexander Dybvik28.034+7.4228.034+7.42
2. Vigdis Sigurdsdottir40.546+15.491.08.576+2+23.26+15.44
Stokke IL 2diskvalifisert
1. Magnus Veum Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Leo Mathias Fevangdiskvalifisertdiskvalifisert

D 13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Tønsberg og omegn 153.57
1. Maria Grovan30.422+0.0930.422+0.09
2. Mathea Gløersen23.15153.571-1-0.09
2Larvik OK 159.37+5.40
1. Maren Sofie Fremstad32.505+2.1732.505+2.17
2. Agathe Brathagen26.472+3.3259.372-3+5.40+3.23
3Larvik OK 21.01.57+8.00
1. Pernille Zagar30.33130.331
2. Iril Ringheim31.243+8.091.01.573+2+8.00+8.00
4Sandefjord OK 11.09.23+15.26
1. Daniella Gjone34.476+4.1434.476+4.14
2. Annika van Raaij34.365+11.211.09.234-2+15.26+11.12
5Notodden OL 11.11.09+17.12
1. Cathrine Sogn30.463+0.1330.463+0.13
2. Anna Gjestrud40.236+17.081.11.095+2+17.12+16.59
6OL Tønsberg og omegn 21.11.18+17.21
1. Wilma Evensen30.474+0.1430.474+0.14
2. Ida Kristine Bue40.317+17.161.11.186+2+17.21+17.07
7Skien OK 11.12.08+18.11
1. Emilie Holtskog-Feremans39.167+8.4339.167+8.43
2. Vilde Aakre Leistad32.524+9.371.12.0870+18.11+9.28

H 13-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 150.50
1. Benjamin Gjone27.192+1.2927.192+1.29
2. Gabriel Gjone23.31150.501-1-1.29
2Skien OK 152.12+1.22
1. Gaute Nysæter25.50125.501
2. Kristian Ekeberg Fliid26.223+2.5152.122+1+1.22+1.22
3Stokke IL 154.20+3.30
1. Niclas Gunnerød28.013+2.1128.013+2.11
2. Magnus Sigurdsson26.192+2.4854.2030+3.30+1.19
4OL Tønsberg og omegn 11.13.03+22.13
1. Lars Loftesnes Kaupang41.425+15.5241.425+15.52
2. Sindre Mathisen31.214+7.501.13.034-1+22.13+6.21
5Porsgrunn OL 11.23.12+32.22
1. Sondre Kornmo49.066+23.1649.066+23.16
2. Oscar Wiersdalen Thunold34.065+10.351.23.125-1+32.22+9.06
6Stokke IL 21.29.47+38.57
1. Martin Dybvik34.274+8.3734.274+8.37
2. Jens G. Dybvik55.206+31.491.29.476+2+38.57+30.20
7Porsgrunn OL 21.50.46+59.56
1. Henrik Gundersen50.177+24.2750.177+24.27
2. Sofie Wiersdalen Thunold1.00.297+36.581.50.4670+59.56+35.29
8IL Hauken 11.47.10+56.20
1. Ole Magnus Storemyr1.08.579+43.071.08.579+43.07
2. Henrik Repstad Storemyr38.138+14.421.47.108-1+56.20+13.13
9Porsgrunn OL 31.53.23+1.02.33
1. Ole Andreas Øygarden1.07.138+41.231.07.138+41.23
2. Thomas Myhre46.109+22.391.53.239+1+1.02.33+21.10

D 17-

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 11.27.38
1. Ingrid Undstad31.13131.131
2. Karina Nordrum Stokkenes25.52157.05100.00
3. Elin Bjerva30.332+2.161.27.38100.00
2Lardal OL 11.28.17+0.39
1. Mina Schjerven31.443+0.3131.443+0.31
2. Eline Schjerven28.163+2.241.00.0030+2.55+2.24
3. Kristin Melby Jacobsen28.1711.28.172-1+0.39-2.16
3Sandefjord OK 11.40.22+12.44
1. Ingrid Mobråthen31.484+0.3531.484+0.35
2. Emilie Johansen28.274+2.351.00.1540+3.10+2.35
3. Gjendine Gjelstad Rebård40.073+11.501.40.223-1+12.44+9.34
4Porsgrunn OL 21.43.46+16.08
1. Marte Østby Fegstad31.142+0.0131.142+0.01
2. Kari Aarhus Kinn27.432+1.5158.5720+1.52+1.51
3. Maria G. Mehammer44.497+16.321.43.464+2+16.08+14.16
5Notodden OL 11.53.51+26.13
1. Emma Engehult36.476+5.3436.476+5.34
2. Heidi Schatvet32.216+6.291.09.085-1+12.03+6.29
3. Malin Wästlund44.436+16.261.53.5150+26.13+14.10
6OL Tønsberg og omegn 11.54.58+27.20
1. Tonje Rasmussen44.247+13.1144.247+13.11
2. Jannicke Ødegård28.515+2.591.13.156-1+16.10+2.59
3. Julie Eikeland41.434+13.261.54.5860+27.20+11.10
7NTNUI 11.57.36+29.58
1. Aurora Fossøy36.315+5.1836.315+5.18
2. Heidi Jensen36.518+10.591.13.227+2+16.17+10.59
3. Ingvild Brekke44.145+15.571.57.3670+29.58+13.41
8OL Tønsberg og omegn 22.24.09+56.31
1. Mari Loftesnes Kaupang54.128+22.5954.128+22.59
2. Lene Loftesnes36.367+10.441.30.4880+33.43+10.44
3. Lerke Hjelseth53.218+25.042.24.0980+56.31+22.48
9Stokke IL 12.46.12+1.18.34
1. Elin Gravningen1.07.419+36.281.07.419+36.28
2. Kristine Sparre Knudsen49.319+23.391.57.1290+1.00.07+23.39
3. Sunniva Nergaard Berg49.009+20.432.46.1290+1.18.34+18.27

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 11.33.30
1. Anders Felde Olaussen31.44131.441
2. Ole Jørgen Bogen Arenth30.113+4.351.01.55100.00
3. Håkon Fruseth Christiansen31.3511.33.30100.00
2Larvik OK 11.34.06+0.36
1. Mathias Olsen34.315+2.4734.315+2.47
2. Iver Ringheim27.322+1.561.02.032-3+0.08-2.39
3. Jørn Sundby32.032+0.281.34.0620+0.36+0.28
3Porsgrunn OL 11.35.34+2.04
1. Runar Torpe Lien36.287+4.4436.287+4.44
2. Tobias Mathisen25.3611.02.043-4+0.09-4.35
3. Halvard Kornmo33.303+1.551.35.3430+2.04+1.55
4Bø OL 11.41.08+7.38
1. Lars Steinar Hefre32.452+1.0132.452+1.01
2. Jon Solberg30.314+4.551.03.164+2+1.21+0.20
3. Dag Steinar Ragvin37.526+6.171.41.0840+7.38+6.17
5Porsgrunn OL 21.41.16+7.46
1. Rasmus Mathisen33.034+1.1933.034+1.19
2. Dag Ausen31.456+6.091.04.485+1+2.53+1.34
3. Magnus Aarhus Kinn36.285+4.531.41.1650+7.46+4.53
6Stokke IL 11.49.44+16.14
1. Even Gravningen41.3711+9.5341.3711+9.53
2. Georg Ellila32.127+6.361.13.4910-1+11.54+2.01
3. Eirik Ravnan35.554+4.201.49.446-4+16.14+4.20
7Bø OL 21.52.35+19.05
1. Eivind Romberg Kvaale41.0010+9.1641.0010+9.16
2. Steinar Lande32.589+7.221.13.5811+1+12.03+2.47
3. Eivind Frode Rinde38.377+7.021.52.357-4+19.05+7.02
8OK Skeidi 11.55.03+21.33
1. Erling Grammeltvedt33.003+1.1633.003+1.16
2. Tore H. Hvideberg39.0011+13.241.12.007+4+10.05+8.49
3. Helge Gisholt43.038+11.281.55.038+1+21.33+11.28
9OL Tønsberg og omegn 11.59.59+26.29
1. Vetle Mathisen36.096+4.2536.096+4.25
2. Tor Ivar Christiansen35.2110+9.451.11.3060+9.35+5.10
3. Helge Stenerud48.299+16.541.59.599+3+26.29+16.54
10Larvik OK 22.02.37+29.07
1. Jørgen Frøyd40.188+8.3440.188+8.34
2. Henrik Kaupang Lye32.188+6.421.12.3680+10.41+2.07
3. Erik Bergsbakk Holter50.0110+18.262.02.3710+2+29.07+18.26
11Porsgrunn OL 32.07.00+33.30
1. Knut Wiig Mathisen40.579+9.1340.579+9.13
2. Anders L. Rosenvold31.415+6.051.12.3890+10.43+1.30
3. Martin Ausen54.2211+22.472.07.0011+2+33.30+22.47
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Robert Fredriksendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Torgrim Gjestruddiskvalifisertdiskvalifisert

D 150-

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 11.53.43
1. Mona Holte42.20142.201
2. Eli Marie Wiig30.5211.13.12100.00
3. Hilde Kristine Rosenvold40.3111.53.43100.00
2Porsgrunn OL 22.09.42+15.59
1. Alexandra Wennerstrand42.162+-0.0442.162+-0.04
2. Kerstin Elisabeth Aas39.412+8.491.21.5720+8.45+8.49
3. Siv Wiersdalen47.452+7.142.09.4220+15.59+7.14
3Stokke IL 12.33.17+39.34
1. Eirunn Hiis55.113+12.5155.113+12.51
2. Margareta Brynhildsen50.193+19.271.45.3030+32.18+19.27
3. Toril Korsvik47.473+7.162.33.1730+39.34+7.16

H 150-

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 11.26.41
1. Arne Dirdal31.122+0.0331.122+0.03
2. Asgeir Fremstad22.40153.521-1-0.03
3. Per Olav Gulbrandsen32.492+0.291.26.41100.00
2Stokke IL 11.44.14+17.33
1. Frode Robertsen38.283+7.1938.283+7.19
2. Morten Johnsen28.082+5.281.06.362-1+12.44+5.25
3. Bjørnar Olsrød37.383+5.181.44.1420+17.33+4.49
3Hedrum OL 11.50.04+23.23
1. Roger Lysnes43.556+12.4643.556+12.46
2. Espen Johnsen33.494+11.091.17.444-2+23.52+11.06
3. Anders Kristian Holt32.2011.50.043-1+23.23-0.29
4Porsgrunn OL 11.52.40+25.59
1. Lars Ole Thunold38.334+7.2438.334+7.24
2. Jan Gatevold28.113+5.311.06.443-1+12.52+5.28
3. Jørn Langerud45.565+13.361.52.404+1+25.59+13.07
5Larvik OK 22.04.10+37.29
1. Lars Ole Engebakken43.075+11.5843.075+11.58
2. Bjørn Arnfinn Paulsen36.035+13.231.19.1050+25.18+13.20
3. Per Henrik Zagar45.004+12.402.04.1050+37.29+12.11
6Porsgrunn OL 22.21.28+54.47
1. Henrik Wennerstrand31.09131.091
2. Arne Næss Johnsen57.177+34.371.28.266+5+34.34+34.34
3. Truls Fjeldstad53.026+20.422.21.2860+54.47+20.13
7Stokke IL 32.41.57+1.15.16
1. Jan Skretteberg51.167+20.0751.167+20.07
2. Ove Gunnar Jacobsen37.296+14.491.28.4570+34.53+14.46
3. Atle Jensen1.13.127+40.522.41.5770+1.15.16+40.23
Stokke IL 2diskvalifisert
1. Sigurdur Freyr Sigurdssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magne Kløvediskvalifisertdiskvalifisert
3. Arne Kristensendiskvalifisertdiskvalifisert

D 195-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 12.23.23+-277.46.40
1. Randi Kristin Nærum41.441+-277.46.4041.441+-277.46.40
2. Elisabeth Undstad55.101+-277.46.401.36.5410+-277.46.400.00
3. Gerd Langseth46.291+-277.46.402.23.2310+-277.46.400.00
Porsgrunn OL 1diskvalifisert
1. Eli Klovningdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Anne Rosshaugdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Inger Marie Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert

H 195-

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 11.47.16
1. Ole Chr. Johnsen29.33129.331
2. Hugo A. Christensen28.35158.08100.00
3. Sveinung Rekaa49.082+13.071.47.16100.00
2Porsgrunn OL 11.50.28+3.12
1. Ole Johansson41.092+11.3641.092+11.36
2. Kay Jørgensen33.183+4.431.14.2720+16.19+4.43
3. Dagfinn Torpe36.0111.50.2820+3.12-13.07
3OL Tønsberg og omegn 12.10.01+22.45
1. Hans Stordal49.033+19.3049.033+19.30
2. Terje Rasmussen30.502+2.151.19.5330+21.45+2.15
3. Odd Harald Nilsen50.083+14.072.10.0130+22.45+1.00
4Stokke IL 12.06.22+19.06
1. Ragnar Niemi Berg45.145+15.4145.145+15.41
2. Lars Martin Gjein42.265+13.511.27.4050+29.32+13.51
3. Runar Kittilsen38.424+2.412.06.224-1+19.06-10.26
5Hedrum OL 12.10.24+23.08
1. Helge Fossheim45.124+15.3945.124+15.39
2. Martin Nauf37.004+8.251.22.1240+24.04+8.25
3. Per Einar Strøm48.125+12.112.10.245+1+23.08-0.56
Botne SK 1diskvalifisert
1. Kai Midtskogendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnar Øvreåsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tom Grettebergdiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
1. Magne Wiig Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jakob Kløverøddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jiri Urvalekdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor