Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 3 mars 2020

D 17-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering56.1012.28
2Karoline BjørnerødOK Moss1.02.02+5.5213.47
3Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering1.03.54+7.4414.12
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.05.12+9.0214.29
5Erika Lind-LarsenOK Moss1.12.02+15.5216.00
6Julie Sophie WoldOK Moss1.15.37+19.2716.48
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.22.58+26.4818.26

H 17-

6 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK50.327.25
2Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering55.08+4.368.06
3Alan CherryNydalens SK1.01.36+11.049.03
4Göran WinbladFredrikstad SK1.04.59+14.279.33
5Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering1.13.12+22.4010.45
6Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.13.56+23.2410.52
7Ladislav SemrádNydalens SK1.14.11+23.3910.54
8Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.15.24+24.5211.05
9Svein NygårdLillomarka OL1.22.20+31.4812.06

H 17- A kort

4 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK43.309.40
2Alfred BjørnerødOK Moss46.19+2.4910.17
3Donatas KontautasOK Moss49.52+6.2211.04
3Thomas RoskifteOK Moss49.52+6.2211.04
5Audun BjerknesMåren OK51.58+8.2811.32
6Thomas TubbehaugenOK Moss52.07+8.3711.34
7Morten FredhOK Moss52.29+8.5911.39
8Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering54.06+10.3612.01
9Henning Bratland CarlsenOK Moss54.14+10.4412.03
10Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss56.30+13.0012.33
11Asgeir LiumFet OL56.37+13.0712.34
12Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.05.25+21.5514.32
13Adam KristiansenOK Moss1.31.11+47.4120.15
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossikke startet
Tor RingstadHedrum OLikke startet

Night & Fog Masters Men

4 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss46.4010.22
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering52.02+5.2211.33
3Dag BrenåsVarteig OL52.55+6.1511.45
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering54.10+7.3012.02
5Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering54.41+8.0112.09
6Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering56.04+9.2412.27
7Sture OttesenIndre Østfold OK56.17+9.3712.30
8Karl Aasmund ErøyOK Moss57.29+10.4912.46
9Terje GudbrandsenHamar OK58.26+11.4612.59
10Knut BjørkeloNordre Follo Orientering58.30+11.5013.00
11Ove MartinsenHauketo IF59.30+12.5013.13
12Lars Erik GjeinFossum IF1.00.14+13.3413.23
13Trond MøretrøNordre Follo Orientering1.00.54+14.1413.32
14Even Woldstad HanssenEiker OL1.09.08+22.2815.21
15Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.09.17+22.3715.23
16Tor LahlumNordre Follo Orientering1.10.49+24.0915.44
17Lars Petter EndresenMåren OK1.13.32+26.5216.20
18Are EriksenOslostudentenes IK1.21.10+34.3018.02
19Hasse BergstrømTyrving IL1.25.27+38.4718.59
Torgeir SnilsbergOK Mossdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke startet
Jon Ivar JuvikLillomarka OLikke startet
John YtternesNordre Follo Orienteringikke startet

D 13-16 C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Aune JakobsenOK Moss33.2112.49
2Erle Elise WoldOK Moss49.08+15.4718.53
3Erle Pedersen WetterhusOK Moss1.08.34+35.1326.22

H 13-16 C

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumIL Koll29.3311.21
2Simen Rønning JohansenMåren OK37.33+8.0014.26
3Birk BreimoOK Moss50.41+21.0819.29
4Selmer LøkenOK Moss51.44+22.1119.53
5Mohammed AbshirOK Moss52.14+22.4120.05
6Brage KristiansenOK Moss53.03+23.3020.24

Åpen C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Rønning JohansenMåren OK33.1212.46
2Sindre OhmNordre Follo Orientering38.48+5.3614.55
3Hanne WoldOK Moss49.09+15.5718.54
4Elisabeth Aune JakobsenOK Moss57.25+24.1322.05
Mariell ArntzenNydalens SKikke startet
Celine YtternesNordre Follo Orienteringikke startet

Nybegynner

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trym BreimoOK Mossfullført
Amelia BryneOK Mossfullført
Aisha Rostveit ElmiOK Mossfullført
Anders Rostveit ElmiOK Mossfullført
Aron Rostveit ElmiOK Mossfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Tuva LundsrudOK Mossfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor