Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Klasser: Visa alla | Mini Hardhausen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | Åpen 2 | Åpen 3 | Trim

Mini Hardhausen

4 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)38.198.09
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)32.086.50
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)32.196.52
0Mangor EikelandNOTEAM46.099.49
0Emil Fotland KolstøEgersund OK31.266.41
0Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)52.1011.05
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)40.118.32
0Markus Mydland HellandEgersund OK37.548.03
0Ruben Mydland HellandEgersund OK32.336.55
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)32.226.53
0Karen OrstadGanddal IL53.2811.22
0Liven OrstadGanddal IL53.2911.22
0Lea StokkelandÅlgård Orientering44.019.21
0Noa StokkelandÅlgård Orientering44.489.31
0Tea StokkelandÅlgård Orientering44.329.28
0Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)28.586.09
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)32.216.52
0Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering29.206.14
0Ine ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.163.14
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12

6 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)56.338.42
2Hanna in't VeldGanddal IL1.16.23+19.5011.45
3Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)1.25.45+29.1213.11
4Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)2.02.46+1.06.1318.53

D 13-14

6 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)43.466.44
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)51.27+7.417.54
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)57.16+13.308.48
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering58.45+14.599.02
5Julie Mydland HellandEgersund OK58.47+15.019.02
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 15-16

9 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL1.00.476.36
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.05.11+4.247.05
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.22.57+22.109.00
4Alida OftedalÅlgård Orientering1.28.38+27.519.38

D 17-

13 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimNydalens SK1.15.265.27
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.16.42+1.165.33
3Mette WathneSandnes IL (Rogaland)1.19.54+4.285.47
4Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)1.23.03+7.376.01
5Ingrid LamarkGanddal IL1.34.56+19.306.52
6Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.43.33+28.077.30
7Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.50.50+35.248.01
8Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.51.47+36.218.06
9Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)1.52.16+36.508.08
10Trine Bolstad ScheieGanddal IL1.53.22+37.568.12
11Berit Våg AkslandEquinor BIL1.59.06+43.408.37
12Hilde HetlandEgersund OK2.23.58+1.08.3210.25
13Ida KolstøEgersund OK2.24.01+1.08.3510.26

D 50-

9 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK1.13.478.01
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.14.39+0.528.06
3Helen LomelandSUS BIL1.20.14+6.278.43
4Keth BerggrafEquinor BIL1.20.28+6.418.44
5Grethe  Anda FuglestadEquinor BIL1.29.45+15.589.45
6Torill AndersenEquinor BIL1.37.10+23.2310.33
7Kirsti RustadEquinor BIL3.06.14+1.52.2720.14
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet

D 60-

9 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove BjerkreimSUS BIL1.20.508.47
2Ingunn VoilåsEgersund OK1.32.43+11.5310.04
3May MelingStavanger Orienteringsklubb1.33.03+12.1310.06
4Mette DagslandLærerne BIL1.39.08+18.1810.46
5Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.51.00+1.30.1018.35
Åse BergSUS BILdiskvalifisert
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Helga AaslidEgersund OKikke startet

H 11-12

6 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)43.406.43
2Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)43.57+0.176.45
3Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)44.25+0.456.50
4Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)54.41+11.018.24
5Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)1.04.59+21.199.59
6Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)1.16.01+32.2111.41
7Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)1.16.17+32.3711.44
8Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)1.16.19+32.3911.44
9Peder OrstadGanddal IL1.16.48+33.0811.48
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

6 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.305.46
2Per Noah SommerheinNydalens SK40.45+3.156.16
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)40.47+3.176.16
4Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)40.58+3.286.18
5Livar OftedalÅlgård Orientering44.35+7.056.51

H 15-16

13 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.12.145.14
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.12.24+0.105.14
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.14.54+2.405.25
4Edvin AakreEgersund OK1.14.58+2.445.25
5Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.15.06+2.525.26
6Øyvind LamarkGanddal IL1.15.10+2.565.26
7Stian W. HaugvaldstadEquinor BIL1.22.48+10.346.00
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.34.51+22.376.52
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.50.16+38.027.59
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

3 000 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1.33.3831.12
2Bjarthe WesterheimStord Orientering1.36.52+3.1432.17
3Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb1.38.13+4.3532.44
4Morten Bjerga SundliGanddal IL1.38.24+4.4632.48
5Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)1.38.27+4.4932.49
6Håvard BarkvedMulticonsult BIL1.38.32+4.5432.50
7Erik LimaGanddal IL1.42.09+8.3134.03
8Fredrik OmdalGanddal IL1.42.18+8.4034.06
9Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.42.36+8.5834.12
10Tobias RøddeGanddal IL1.44.18+10.4034.46
11Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.50.17+16.3936.45
12Tor Gunnar AkslandEquinor BIL1.54.35+20.5738.11
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.54.47+21.0938.15
14Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)1.56.33+22.5538.51
15Magnus LandstadLyse Aktiv1.56.44+23.0638.54
16Aart Joakim in't VeldGanddal IL1.56.51+23.1338.57
17Eilef FossCoP No BIL1.57.00+23.2239.00
18Joar EilevstjønnGanddal IL1.57.10+23.3239.03
19Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.57.53+24.1539.17
20Fredrik SandalGanddal IL1.58.22+24.4439.27
21Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.59.32+25.5439.50
22Jørgen BreivoldGanddal IL2.12.07+38.2944.02
23Svein Magnus HalsneMulticonsult BIL2.12.15+38.3744.05
24Geir SandSUS BIL2.16.06+42.2845.22
25Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb2.17.57+44.1945.59
26Vegard Braut KyllingstadLyse Aktiv2.18.10+44.3246.03
27Andreas M. TerjesenNOTEAM2.18.26+44.4846.08
28Torbjørn Ims ØstbyLyse Aktiv2.22.53+49.1547.37
29Audun RostadSweco BIL2.23.34+49.5647.51
30Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.29.05+55.2749.41
31Svein KyllingstadMulticonsult BIL2.29.32+55.5449.50
32Håkon EggebøMulticonsult BIL2.29.46+56.0849.55
33Runar Eike ToftEquinor BIL2.30.26+56.4850.08
34Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett2.32.05+58.2750.41
35Asgeir NærlandRogaland Politi BIL2.36.32+1.02.5452.10
36Marius SteneConocoPhillips BIL2.37.11+1.03.3352.23
37Jørgen StrømstadCHC Helisport BIL2.37.44+1.04.0652.34
38Vegard KarlsenCHC Helisport BIL2.38.11+1.04.3352.43
39Jørn Andre CarlsenÅlgård Orientering2.41.50+1.08.1253.56
40Bernhard Haver VagleSweco BIL3.05.51+1.32.131.01.57
41Oddgeir NevlandNOV BIL4.03.48+2.30.101.21.16
42Bjarte HarboRogaland Politi BIL4.44.19+3.10.411.34.46
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Thomas ThueRogaland Politi BILdiskvalifisert

H 50-

13 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SundbyGanddal IL1.16.465.33
2Geir HaugvaldstadEquinor BIL1.19.04+2.185.43
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.19.10+2.245.44
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.19.51+3.055.47
5Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.19.54+3.085.47
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.19.55+3.095.47
7Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering1.20.13+3.275.48
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.23.01+6.156.00
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.23.07+6.216.01
10Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb1.27.56+11.106.22
11Øyvind RummelhoffCoP No BIL1.30.40+13.546.34
12Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.34.52+18.066.52
13Jan Einar ØvremoCHC Helisport BIL1.35.06+18.206.53
14Trond LamarkGanddal IL1.38.18+21.327.07
15Tore RøddeGanddal IL1.38.27+21.417.08
16Lars HelgelandGanddal IL1.43.23+26.377.29
17Øistein HaalandEquinor BIL1.50.33+33.478.00
18Per Ingar HadlandGanddal IL1.51.19+34.338.03
19Øyvind BerggrafEquinor BIL2.04.31+47.459.01
20Tor BrekkenGanddal IL2.04.50+48.049.02
21John BreilandKlepp IL2.04.56+48.109.03
22Jakob KarlsenGanddal IL2.25.55+1.09.0910.34
23Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb2.27.36+1.10.5010.41
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Lars PrimstadKlepp kommune BILdiskvalifisert
Anders GlenneAker Solutions BILikke startet
Svein Oddvar NetlandEquinor BILikke startet
Morten RonæssCoP No BILikke startet

H 60-

13 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.35.196.54
2Jan HetlandEgersund OK1.50.18+14.597.59
3Morten JohannessenAker Solutions BIL1.50.54+15.358.02
4Dag HelliksenPetrOL2.04.17+28.589.00
5Ove OalandEquinor BIL2.12.48+37.299.37
Espen KroghAker Solutions BILdiskvalifisert

H 70-

9 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1.13.277.59
2Harry BreilandÅlgård Orientering1.14.01+0.348.02
3Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb1.29.35+16.089.44
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.30.40+17.139.51
5Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.31.10+17.439.54
6Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb1.31.17+17.509.55
7Geir HusdalTIF Viking1.44.55+31.2811.24
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1.57.54+44.2712.48
9Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.00.22+46.5513.05
10Jan VærpKlepp kommune BIL2.08.45+55.1813.59
11Terje BrautSandnes kommune BIL2.10.35+57.0814.11
Tormod AaslidEgersund OKikke startet
Olav HabbestadEquinor BILikke startet
Jostein TunheimEquinor BILikke startet

Åpen 2

13 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas  ChruickshankHalliclub1.21.035.52
2Espen LønneQ Meieriene1.28.30+7.276.24
3Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)1.38.21+17.187.07
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.43.55+22.527.31
5Oddmund NordgårdSUS BIL1.43.57+22.547.31
6Arngrim UtskarpenStavanger kommune BIL2.04.18+43.159.00
7Tor Gunnar OsenEquinor BIL2.04.20+43.179.00
8Rune HatleAvinor Sola BIL2.23.56+1.02.5310.25
9Håvard Thomassen LauritsenEquinor BIL2.47.58+1.26.5512.10
Vegard HauskenPetrOLdiskvalifisert
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arthur Magnus FayemendyEquinor BILikke startet
Cedric FayemendyEquinor BILikke startet
Anders Lindaas BringedalEquinor BILikke startet
Ove NygaardEquinor BILikke startet
Frode UngarEquinor BILikke startet

Åpen 3

9 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein BirkelandPROCON RI1.18.158.30
2Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.24.48+6.339.13
3Nina Glendrange WoldNettsenteret AS1.25.02+6.479.14
4Kari SjursenStavanger kommune BIL1.25.03+6.489.14
5Trygve MichaelsenStavanger kommune BIL1.25.18+7.039.16
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.28.44+10.299.38
7May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1.29.08+10.539.41
8Leif Kjetil Hinna GauselEquinor BIL1.29.15+11.009.42
9Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering1.30.10+11.559.48
10Øystein  FuglestadNortura BIL1.30.21+12.069.49
11Mariann SveinsvollGanddal IL1.30.38+12.239.51
12Johan DahlEquinor BIL1.31.13+12.589.54
13Kristin BreivoldGanddal IL1.35.34+17.1910.23
14Marie SjursenStavanger kommune BIL1.35.46+17.3110.24
15Toyah BråtveitFylkeshuset BIL1.35.56+17.4110.25
16Sverre Magnar NordalEquinor BIL1.36.09+17.5410.27
17Hege Anita NielsenHalliclub1.37.15+19.0010.34
18Ingrid L. AustbøSola kommune1.38.02+19.4710.39
19Truls ThorkildsenPROCON RI1.42.36+24.2111.09
20Jean-Michel MauriceJWC BIL1.49.21+31.0611.53
21Toril DahleGanddal IL1.54.01+35.4612.23
22Arne Magne HandelandRiska Orienteringsklubb1.58.19+40.0412.51
23Bruno PierfeliceNOV BIL2.02.11+43.5613.16
24Stig Erlend OllestadNOV BIL2.35.52+1.17.3716.56
25Anastasia OllestadSandnes Småfirma BIL2.36.02+1.17.4716.57
26Stephanie LoinJWC BIL3.00.18+1.42.0319.35
Anne Marie GauselSUS BILdiskvalifisert
Oddbjørn OselandPROCON RIdiskvalifisert
Arne BirkelandPROCON RIikke startet
Tor Geir EspedalGanddal ILikke startet
Per Ivar HovstadEquinor BILikke startet
Jane Mydland HellandEgersund OKikke startet
Kjersti NordalPROCON RIikke startet
Arne NygaardLyse Aktivikke startet
Sveinung RosenvingeEquinor BILikke startet

Trim

6 500 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)54.288.22
2Wibeke LendeFrøyland IL58.08+3.408.56
3Heidi Karlstad NordaunetSweco BIL1.07.56+13.2810.27
4Guro GrimnesSweco BIL1.07.57+13.2910.27
5Christof SchaetzAreo Norway1.10.01+15.3310.46
6Astri SandangerSandnes Småfirma BIL1.10.43+16.1510.52
7Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.11.26+16.5810.59
8Ådne OrstadGanddal IL1.16.49+22.2111.49
9Endre GabrielsenSweco BIL1.17.02+22.3411.51
10Maria PettersenGanddal IL1.17.10+22.4211.52
11Leif Kåre LendeVID1.21.09+26.4112.29
12Geir Sperre JørgensenTannhelse Rogaland BIL1.25.09+30.4113.06
13Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.26.02+31.3413.14
14Margot AsheimSUS BIL1.26.07+31.3913.14
15Marianne HøieEquinor BIL1.26.19+31.5113.16
16Mette BaardsgaardSandnes Småfirma BIL1.26.44+32.1613.20
17Eli Thorset VågeStavanger kommune BIL1.29.04+34.3613.42
18Jan A BekkeheienStavanger kommune BIL1.32.21+37.5314.12
19Kjell MaudalKverneland BIL1.32.40+38.1214.15
20Magne JakobsenKverneland BIL1.32.41+38.1314.15
21Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.33.18+38.5014.21
22Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.34.20+39.5214.30
23Per Kolbein TonstadLyse Aktiv1.38.51+44.2315.12
24Arja SjursenSandnes kommune BIL1.50.15+55.4716.57
25Linda EliassenSUS BIL1.50.28+56.0016.59
26Ester BoenheimTannhelse Rogaland BIL1.53.21+58.5317.26
27Steinar AaseTannhelse Rogaland BIL1.53.22+58.5417.26
28Sverre UhlvingSUS BIL1.57.25+1.02.5718.03
29Lene SkotnesLyse Aktiv2.34.03+1.39.3523.42
30Ritva HalsneSUS BIL2.34.05+1.39.3723.42
Siv Hilde BergSUS BILdiskvalifisert
Thor Båtnes-PedersenCHC Helisport BILdiskvalifisert
Arild SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Andreas Florian EnteLyse Aktivikke startet
Stein Stornes NordalLyse Aktivikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor