Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 1 februar 2020

D 17-

4 690 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK43.299.16
2Silje Ekroll JahrenNydalens SK44.39+1.109.31
3Oda ScheeleNydalens SK46.17+2.489.52
4Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering49.05+5.3610.27
5Maren Jansson HaverstadNydalens SK49.12+5.4310.29
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb50.12+6.4310.42
7Marie LilandNydalens SK51.58+8.2911.04
8Marie ScheeleNydalens SK52.20+8.5111.09
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK53.38+10.0911.26
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb54.59+11.3011.43
11Erika Lind-LarsenOK Moss57.35+14.0612.16
12Marie SaugestadNydalens SK59.01+15.3212.35
13Emilie WestinNydalens SK1.00.30+17.0112.53
14Mari AarsethNydalens SK1.00.40+17.1112.56
15Audrun UtskarpenIL GeoForm1.02.00+18.3113.13
16Mai Britt BjørkSandefjord OK1.02.47+19.1813.23
17Ingrid HasaasFossum IF1.03.54+20.2513.37
18Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.04.11+20.4213.41
19Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.05.36+22.0713.59
20Roisin LongNydalens SK1.05.59+22.3014.04
21Kathinka Zahl HagenFossum IF1.06.31+23.0214.10
22Hanne WoldOK Moss1.08.02+24.3314.30
23Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering1.09.40+26.1114.51
24Kristine RoskifteOK Moss1.12.03+28.3415.21
25Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.17.16+33.4716.28
26Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.33.52+50.2320.00
27Laila StenrudIndre Østfold OK1.38.39+55.1021.02
Sara MartiniAsker Skiklubbikke startet
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet

H 17-

7 530 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK50.466.44
2Anders VisterNydalens SK51.03+0.176.46
3Bjørn EkebergTyrving IL52.14+1.286.56
4Anders NordbergNydalens SK52.40+1.546.59
5Bojan BlumensteinNydalens SK53.36+2.507.07
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK55.21+4.357.21
7Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK55.30+4.447.22
8Henrik EijsinkNydalens SK56.26+5.407.29
9Torgeir NørbechTyrving IL56.58+6.127.33
10Petter Marki ErichsenNydalens SK57.12+6.267.35
11Espen JakobsenTyrving IL57.37+6.517.39
12Andreas G. PoldenNydalens SK1.00.19+9.338.00
13Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.00.58+10.128.05
14Cornelius BjørkSandefjord OK1.00.59+10.138.05
15Halvor SaunesNydalens SK1.01.50+11.048.12
16Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.02.38+11.528.19
17Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.03.01+12.158.22
18Ladislav SemrádNydalens SK1.03.52+13.068.28
19Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1.04.50+14.048.36
20Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.06.31+15.458.50
21Beat RothNydalens SK1.07.12+16.268.55
22Elias JonssonNTNUI1.07.40+16.548.59
23Sondre Zahl HagenFossum IF1.07.43+16.578.59
24John Kasper SvergjaNydalens SK1.07.45+16.598.59
25Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.08.41+17.559.07
26Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.08.52+18.069.08
27Tone Bergerud LyeNydalens SK1.11.00+20.149.25
28Lukas LilandNydalens SK1.12.15+21.299.35
29Svein NygårdLillomarka OL1.12.38+21.529.38
30Håvard HarstadNordre Follo Orientering1.14.31+23.459.53
31Stein H. HagenFossum IF1.14.51+24.059.56
32Espen Beer PrydzHeming Orientering1.14.55+24.099.56
33Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.15.23+24.3710.00
34Pål SkogedalAsker Skiklubb1.15.49+25.0310.04
35Mats LindaasElverum OK1.17.39+26.5310.18
36Isak JonssonNydalens SK1.19.42+28.5610.35
37Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.20.00+29.1410.37
38Skage GrønnebergHeming Orientering1.22.10+31.2410.54
39Daniel FløtreEiker OL1.29.16+38.3011.51
40Ståle HeitmannFossum IF1.29.52+39.0611.56
41Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.35.21+44.3512.39
42Stein BlomsethLillomarka OL1.38.17+47.3113.03
Håkon Meland-TangenBækkelagets SKikke startet
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Anders TiltnesTyrving ILikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Geir Myhr ØienRingsaker OKikke startet

H 17- A kort

4 690 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss40.208.35
2Christopher LadimOK Moss41.23+1.038.49
3Thomas BedinIndre Østfold OK42.15+1.559.00
4Thomas RoskifteOK Moss43.04+2.449.10
5Erik Rytter JakobsenOK Moss45.20+5.009.39
6Sondre LadimOK Moss45.42+5.229.44
7Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss46.15+5.559.51
8Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK46.18+5.589.52
9Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering46.27+6.079.54
10Audun BjerknesMåren OK51.07+10.4710.53
11Donatas KontautasOK Moss52.15+11.5511.08
12Torstein HoleNydalens SK53.16+12.5611.21
13Henning Bratland CarlsenOK Moss54.07+13.4711.32
14Tor RingstadHedrum OL56.17+15.5712.00
15Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering56.25+16.0512.01
16Nils TveiteÅs-NMBU Orientering56.35+16.1512.03
17Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering59.51+19.3112.45
18Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.01.46+21.2613.10
19Sindre OhmNordre Follo Orientering1.05.17+24.5713.55
20Fredrik SaugestadNydalens SK1.07.38+27.1814.25
21Kristian StenrudIndre Østfold OK1.11.04+30.4415.09
22Gaute LindaasElverum OK1.22.33+42.1317.36
23Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.33.52+53.3220.00
24Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.38.11+57.5120.56
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Geir HoffTyrving ILdiskvalifisert

Night & Fog Masters Men

4 690 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering41.558.56
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.02+0.078.57
3Rune ScheeleNydalens SK42.09+0.148.59
4Ottar WiklundNydalens SK42.45+0.509.06
5Øystein HoloFossum IF43.35+1.409.17
6Dag BrenåsVarteig OL43.45+1.509.19
7Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering44.57+3.029.35
8Sigmund VisterIndre Østfold OK45.48+3.539.45
9Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering47.14+5.1910.04
10Sture OttesenIndre Østfold OK48.39+6.4410.22
11Guttorm EggeIL GeoForm49.13+7.1810.29
12Lars-Ivar AarsethNydalens SK49.25+7.3010.32
13Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering49.52+7.5710.37
14Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL50.12+8.1710.42
15Gjermund GravirAsker Skiklubb50.35+8.4010.47
16Harald HoviSkien OK50.37+8.4210.47
17Bjørn GrindeIL GeoForm50.58+9.0310.52
18Hallvard FjærLillomarka OL51.07+9.1210.53
19Knut Edvard HellandØstmarka OK51.19+9.2410.56
20Hallvard KorenOK Moss51.36+9.4111.00
21Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL52.52+10.5711.16
22Knut BjørkeloNordre Follo Orientering53.16+11.2111.21
23Kjetil KarlsenTeam Jeløy53.35+11.4011.25
24Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb54.05+12.1011.31
25Håkon JendalFossum IF54.15+12.2011.34
26Lars Erik GjeinFossum IF54.25+12.3011.36
27Rune TeiglandØstmarka OK54.54+12.5911.42
28Karl Aasmund ErøyOK Moss54.58+13.0311.43
29Olav HasaasFossum IF55.22+13.2711.48
30Trond MøretrøNordre Follo Orientering56.14+14.1911.59
31Øystein KildahlØstmarka OK57.52+15.5712.20
32Lasse ArnesenHeming Orientering58.29+16.3412.28
33Jon LahlumIL GeoForm59.20+17.2512.39
34Ove MartinsenHauketo IF59.22+17.2712.39
35Lars Petter EndresenMåren OK59.58+18.0312.47
36Peter KlavenessMåren OK1.00.23+18.2812.52
37Even Woldstad HanssenEiker OL1.01.37+19.4213.08
38Tor LahlumNordre Follo Orientering1.02.16+20.2113.16
39Are EriksenOslostudentenes IK1.02.29+20.3413.19
40Christopher SchiveOK Moss1.02.43+20.4813.22
41Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1.02.58+21.0313.25
42Harald ØstbyeElverum OK1.03.10+21.1513.28
43Stein MellaOppsal Orientering1.03.46+21.5113.35
44Terje GudbrandsenHamar OK1.04.02+22.0713.39
45Dag AmundsenNordre Follo Orientering1.06.44+24.4914.13
46Svein S JacobsenTyrving IL1.07.04+25.0914.17
47Morten KongsbergTyrving IL1.07.54+25.5914.28
48Børge PedersenNydalens SK1.07.56+26.0114.29
49Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.10.35+28.4015.02
50Pål Woldstad HanssenEiker OL1.11.50+29.5515.18
51Per FosserHeming Orientering1.12.08+30.1315.22
52John Thomas PetersenNittedal OL1.13.09+31.1415.35
53John YtternesNordre Follo Orientering1.13.13+31.1815.36
54Ingvar BraatenModum OL1.23.01+41.0617.42
55Helge RevhaugRingerike OL1.32.27+50.3219.42
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vidar BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbikke startet

Night & Fog Masters Ladies

4 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb53.5111.28
2Kjersti Holt HanssenMåren OK57.30+3.3912.15
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK59.33+5.4212.41
4Grete S B HoviSkien OK1.02.30+8.3913.19
5Tove StrandMåren OK1.02.49+8.5813.23
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.07.35+13.4414.24
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.10.00+16.0914.55
8Solveig SikkelandTyrving IL1.13.57+20.0615.46
9Anne SørumIndre Østfold OK1.14.57+21.0615.58
10May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.16.49+22.5816.22
11Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.18.40+24.4916.46
Anne DanielsenNydalens SKdiskvalifisert
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKikke startet

D 13-16 C

2 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Aune JakobsenOK Moss34.0711.29
2Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering34.34+0.2711.38
3Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering1.00.38+26.3120.24
4Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering1.00.51+26.4420.29
5Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1.06.59+32.5222.33
6Mathea Mari WattumOK Moss2.55.32+2.21.2559.06
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

H 13-16 C

2 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk BreimoOK Moss34.0811.29
2Henrik HarstadNordre Follo Orientering35.50+1.4212.03
3Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb36.38+2.3012.20
4Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering56.39+22.3119.04
5Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering1.07.37+33.2922.45
6Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering1.17.48+43.4026.11
7Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering1.27.09+53.0129.20
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringikke startet

Åpen C

2 970 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm30.5010.22
2Mariell ArntzenNydalens SK31.50+1.0010.43
3Torill VisterIndre Østfold OK33.06+2.1611.08
4Morten BreimoOK Moss34.09+3.1911.29
5Sharon BroadwellIL GeoForm36.52+6.0212.24
6Kristin Lind-LarsenOK Moss41.34+10.4413.59
7Reidun BraathenOK Moss42.25+11.3514.16
8Stian LillegårdLillomarka OL44.10+13.2014.52
9Trond WettergreenDriv IL44.43+13.5315.03
10Øystein MadsenHaugerud IF45.06+14.1615.11
11Bjørn EgnerHeming Orientering46.36+15.4615.41
12Jon C. FougnerHeming Orientering50.29+19.3916.59
13Elisabeth Aune JakobsenOK Moss52.25+21.3517.38
14Grete BerntsenMåren OK53.43+22.5318.05
15Terje ThrondsenNittedal OL1.01.57+31.0720.51
16Eli MoeÅs-NMBU Orientering1.07.36+36.4622.45
17Reidar StenrudMåren OK1.22.06+51.1627.38
18Mona WattumOK Moss2.55.43+2.24.5359.09
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor