Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 30 august 2020

13-16

7 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1Vang OL 12.05.20
1. Emma Dåsnes40.18140.181
2. Maren Henriksen37.1311.17.3110
3. Anne Frøisland47.493+6.562.05.2010
2Løten o-lag 12.29.53+24.33
1. Henriette Berg42.455+2.2742.453+2.27
2. Johanne Berg1.03.405+26.271.46.2530+28.54+26.27
3. June Rogstad Bekkevold43.282+2.352.29.532-1+24.33-4.21
3Elverum OK 12.31.29+26.09
1. Emil Tonjer Fingarsen40.262+0.0840.262+0.08
2. Fingarsen 37.362+0.231.18.0220+0.31+0.23
3. Kidus Girma1.13.275+32.342.31.293+1+26.09+25.38
4Vang OL 22.39.00+33.40
1. Kristoffer Børke Sætaberget46.596+6.4146.594+6.41
2. Sunniva Alm-Kristiansen1.03.536+26.401.50.5240+33.21+26.40
3. Mina Bleken Rud48.084+7.152.39.0040+33.40+0.19
Gjø-Vard OL 1Disqualified
1. Karen Haanes Strandlie40.273+0.09Disqualified
2. Madeleine Aaslund Jenack50.024+12.49Disqualified
3. Eiril Erlien SolerødDisqualifiedDisqualified
Lillehammer OK 1Disqualified
1. Ida Øverli Støen40.304+0.12Disqualified
2. Margit Norunn BrønmoDisqualifiedDisqualified
3. Lilja Celina Kjær Jørgensen1.32.176+51.24Disqualified
OL Toten-Troll 1Disqualified
1. Amund FlaskerudDisqualifiedDisqualified
2. Ole Solli Kvikstad38.093+0.56Disqualified
3. Johannes Bjørke Sollien40.531Disqualified

D17

6 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1Løten o-lag 12.03.06
1. Evine Westli Andersen38.00138.001
2. Nina Smestad46.375+1.441.24.3710
3. Emilie Westli Andersen38.2912.03.0610
2Gjø-Vard OL 12.11.29+8.23
1. Marie Kravdal40.002+2.0040.002+2.00
2. Emma Visted-Hansen48.096+3.161.28.0920+3.32+1.32
3. Live Raknes Sogstad43.203+4.512.11.2920+8.23+4.51
3Vang OL 12.16.23+13.17
1. Heidi Therese Wiest51.025+13.0251.025+13.02
2. Tone Bleken Rud45.022+0.091.36.0450+11.27-1.35
3. Sofie Johansson40.192+1.502.16.233-2+13.17+1.50
4Lillehammer OK 12.21.35+18.29
1. Martine Skjelsvik51.096+13.0951.096+13.09
2. Marion Halvorsen Nustad45.053+0.121.36.1460+11.37-1.32
3. Birgit Dorthea Kleppa Madslien45.214+6.522.21.354-2+18.29+6.52
5Gjø-Vard OL 22.33.09+30.03
1. Hege Solerød45.304+7.3045.304+7.30
2. Berit Bergset45.094+0.161.30.3940+6.02-1.28
3. Eli Ringstad Lien1.02.305+24.012.33.095+1+30.03+24.01
6Ringsaker OK 12.33.19+30.13
1. Anne Marit Bordal45.283+7.2845.283+7.28
2. Ingeborg Hasle Haslestad44.5311.30.2130+5.44
3. Terese Syljuåsen1.02.586+24.292.33.196+3+30.13+24.29
Lillehammer OK 2DidNotStart
1. Kari SvingheimDidNotStartDidNotStart
2. Anna Karine SvareDidNotStartDidNotStart
3. Guri Stenseth KjøsDidNotStartDidNotStart

H17

9 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1Vang OL 11.58.44
1. Ove Antvord Haugereid39.114+0.4039.112+0.40
2. John Anders Bakke37.0111.16.121-1
3. Kenneth Bilstad42.322+12.151.58.4410
2Elverum OK 12.17.56+19.12
1. Sander Tonjer Fingarsen39.445+1.1339.443+1.13
2. Jørgen Glorvigen49.294+12.281.29.1330+13.01+11.48
3. Mats Lindaas48.435+18.262.17.562-1+19.12+6.11
3Løten o-lag 12.19.56+21.12
1. Marius Øie44.516+6.2044.514+6.20
2. Simen Smestad49.525+12.511.34.4340+18.31+12.11
3. Yngve Volden45.134+14.562.19.563-1+21.12+2.41
4Hadeland OL 12.20.30
1. Hans Jørgen Kvåle38.31138.311
2. Bjørnar Kvåle45.192+8.181.23.502+1
3. Tom-Vegard Feltstykket56.407+26.232.20.304+2
5Vang OL 22.35.46+37.02
1. Håkon Dåsnes50.437+12.1250.435+12.12
2. Pål Stenberg47.523+10.511.38.3550+22.23+10.11
3. Anders Skjeset57.118+26.542.35.4650+37.02+14.39
6Lillehammer OK 12.58.29+59.45
1. Kari Svingheim53.028+14.3153.026+14.31
2. Anna Karine Svare1.35.107+58.092.28.1260+1.12.00+57.29
3. Andreas Svingheim Magerøy30.1712.58.2960+59.45
Elverum OK 2Disqualified
1. Audun FingarsenDisqualifiedDisqualified
2. Gaute Lindaas1.01.066+24.05Disqualified
3. Joar Dørum Kleiva1.29.499+59.32Disqualified
Gjø-Vard OL 1Disqualified
1. Lars Lien38.492+0.18Disqualified
2. Annar Erlien SolerødDisqualifiedDisqualified
3. Sune Raknes Sogstad53.106+22.53Disqualified
OL Toten-Troll 1Disqualified
1. Simen Ballangrud38.492+0.18Disqualified
2. Sigurd KvammeDisqualifiedDisqualified
3. Erlend Slokvik45.003+14.43Disqualified

D150

2 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1OL Toten-Troll 11.56.40
1. Vanja Staff48.55148.551
2. Marita Hernandez30.4711.19.4210
3. Kristine Sollien Flaskerud36.5811.56.4010
2Snertingdal IF Orientering 12.37.56+41.16
1. Unn Mette Klopbakken54.322+5.3754.322+5.37
2. Laila Sørlien54.162+23.291.48.4820+29.06+23.29
3. Solveig Stenberg49.082+12.102.37.5620+41.16+12.10

H150

8 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1Ringsaker OK 12.06.42
1. Arne Røste43.053+0.3643.053+0.36
2. Terje Tangen46.265+7.451.29.3130+8.21+7.45
3. Jon-Anders Bordal37.1112.06.421-2
2Vang OL 12.07.22
1. Jan Ola Pedersen42.29142.291
2. Stein Arne Negård38.4111.21.1010
3. Per Olav Andersen46.124+9.012.07.222+1
3Gjø-Vard OL 12.17.54+11.12
1. Øyvind Lien42.362+0.0742.362+0.07
2. Arnfinn Pedersen38.522+0.111.21.2820+0.18+0.11
3. Even Erlien56.265+19.152.17.543+1+11.12+10.54
4OL Toten-Troll 12.20.23+13.41
1. Onno Verberne56.186+13.4956.186+13.49
2. Håvard Kvamme43.043+4.231.39.2260+18.12+4.23
3. Anders Sollien41.012+3.502.20.234-2+13.41-4.31
5Hadeland OL 12.20.26+13.44
1. Einar Teslo52.025+9.3352.025+9.33
2. Svein Tore Aakerlund45.134+6.321.37.1550+16.05+6.32
3. Bjørn Berge43.113+6.002.20.2650+13.44-2.21
6Vang OL 22.37.04+30.22
1. Øivind Frøisland47.094+4.4047.094+4.40
2. Øystein Melby48.116+9.301.35.2040+14.10+9.30
3. Jan Åsmund Sætaberget1.01.446+24.332.37.046+2+30.22+16.12
7Grue IL 13.11.36
1. Svein Thorsberg1.03.037+20.341.03.037+20.34
2. Bjørn Olav Bergsløkken58.168+19.352.01.1970+40.09+19.35
3. Tormod Borg1.10.178+33.063.11.3670
8Hadeland OL 23.14.11
1. John Hofoss1.13.338+31.041.13.338+31.04
2. Geir Sverre Svingheim53.337+14.522.07.0680+45.56+14.52
3. Gunn Elin Rudi1.07.057+29.543.14.1180

H180

7 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1Hamar OK 22.16.37
1. Einar Lund42.076+9.2942.076+9.29
2. Ludvig Bjerke-Nærum1.00.583+12.571.43.054-2+16.41+7.12
3. Simen Oskal33.3212.16.371-3
2Vestre Akers SK 12.17.43+1.06
1. Per Osen38.193+5.4138.193+5.41
2. Bård Natvig54.002+5.591.32.192-1+5.55+0.14
3. Tormod Øvergaard45.243+11.522.17.4320+1.06-4.49
3Elverum OK 12.17.45
1. Harald Østbye38.234+5.4538.234+5.45
2. Per Dahl48.0111.26.241-3
3. Stein Nordvi51.215+17.492.17.453+2
4Løten o-lag 12.27.48+11.11
1. Einar Lien38.545+6.1638.545+6.16
2. Einar Stensby1.08.205+20.191.47.146+1+20.50+14.34
3. Trond Olsen40.342+7.022.27.484-2+11.11-9.39
5Hamar OK 12.35.36
1. Frode Hjort32.38132.381
2. Terje Malm1.14.336+26.321.47.115+4
3. Erik Grøndalen48.254+14.532.35.3650
6Hadeland OL 12.45.55+29.18
1. Tor Trøan37.232+4.4537.232+4.45
2. Paul Skjaker1.03.024+15.011.40.253+1+14.01+9.16
3. Johan Swärd1.05.306+31.582.45.556+3+29.18+15.17
Ringsaker OK 1DidNotFinish
1. Knut Helstad1.08.327+35.54DidNotFinish
2. Odd RiseDisqualifiedDidNotFinish
3. DidNotStartDidNotFinish

MIX

5 startende deltakere
PlassNameEttidEtplEtdiffTimeVplDiff
1Fossum IF 11.35.33
1. Birk Felland Sætnan31.142+1.2331.141
2. Ask Felland Sætnan32.2911.03.4310
3. Knut Jostein Sætnan31.5011.35.3310
2Elverum OK 12.30.23+54.50
1. Anna-Thekla Tonjer35.103+5.1935.102+3.56
2. Tore Lindaas54.192+21.501.29.2920+25.46+21.50
3. Petter Glorvigen1.00.544+29.042.30.2320+54.50+29.04
Gjø-Vard OL 1Disqualified
1. May Lise Kloppbakken46.515+17.00Disqualified
2. Emilie Kloppbakken StenbrendenDisqualifiedDisqualified
3. Erik Slettum1.22.505+51.00Disqualified
IL Koll 1Disqualified
1. Håvard Rekve Lian29.511Disqualified
2. Kristin MortensenDisqualifiedDisqualified
3. Odd Arne Lian34.442+2.54Disqualified
Ringsaker OK 1Disqualified
1. Erik Haugen46.414+16.50Disqualified
2. Elisabet Høgset RiseDisqualifiedDisqualified
3. Wenche Bjørnstad43.203+11.30Disqualified

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor