Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang / Fjelldilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang / Fjelldilten
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | N/N2 åpen skygge

D35

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll57.42
2Anna-Thekla TonjerElverum OK58.40+0.58
3May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.13.02+15.20

D40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stine Olsen KirkevikHamar OK49.12
2Tone Bleken RudVang OL1.11.44+22.32

D45

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.07.30
2Gunn Elin RudiHadeland OL1.20.38+13.08
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Lisbeth GråvVang OLikke startet

D50

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Marit BordalRingsaker OK44.38
2Hege SolerødGjø-Vard OL51.16+6.38
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering58.42+14.04
4Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering59.16+14.38
5Torill VisterIndre Østfold OK1.32.20+47.42
6Marianne MyklebustHamar OK1.32.50+48.12

D55

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sidsel Owren NørstebøTyrving IL51.01
2Kjersti RønningHamar OK56.38+5.37
3Anne Grethe RustadRaumar Orientering57.11+6.10
4Vanja StaffOL Toten-Troll58.29+7.28
5Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.04.39+13.38
6Ida EngenRaumar Orientering1.07.15+16.14
7Inger SvalandOL Vallset/Stange1.12.12+21.11

D60

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK43.32
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange56.26+12.54
3Inger Marie ØygardLøten o-lag58.42+15.10

D65

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL37.22
2Monika MathiassonElverum OK45.59+8.37
3Gro SolnørdalRudsbygd IL53.48+16.26

D70

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Berit MoeRaumar Orientering47.06
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange55.43+8.37
3Marit TyldumRudsbygd IL55.50+8.44
4Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1.01.05+13.59
5Berit SaxhaugRaumar Orientering1.02.26+15.20

D75

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tea ForbergRond OL1.05.16

D80

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H35

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audun FingarsenElverum OK1.21.37
2Tomas HolmestadGjø-Vard OL1.54.27+32.50

H40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Onno VerberneOL Toten-Troll1.04.01
2Pål StenbergVang OL1.04.24+0.23
3Anders SkjesetVang OL1.06.01+2.00
4Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK1.20.19+16.18

H45

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Asgeir LiumFet OL41.45
2Anders SollienOL Toten-Troll51.26+9.41
3Sigmund HansenGjø-Vard OL52.22+10.37
4Knut Jostein SætnanFossum IF1.02.15+20.30
5Øyvind LienGjø-Vard OL1.04.51+23.06
6Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL1.13.26+31.41
Even ErlienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H50

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Ola PedersenVang OL45.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gudbrand LienHamar OK47.00+1.40
3Bjørn MartiniAsker Skiklubb47.18+1.58
4Are StrandlieGjø-Vard OL47.59+2.39
5Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering48.03+2.43
6Sigmund VisterIndre Østfold OK49.50+4.30
7Odd Arne LianIL Koll49.57+4.37
8Håvard KvammeOL Toten-Troll54.33+9.13
9Per Olav AndersenVang OL58.58+13.38
10Einar TesloHadeland OL1.00.23+15.03
11Petter GlorvigenElverum OK1.01.40+16.20
12Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.03.05+17.45
Stig WiestVang OLdiskvalifisert

H55

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll42.34
2Stein Arne NegårdVang OL52.46+10.12
3Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering56.06+13.32
4Andreas HuberHamar OK59.34+17.00
5Svein ThorsbergGrue IL1.11.05+28.31
6Erik SlettumGjø-Vard OL1.21.45+39.11

H60

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL39.33
2Trond OlsenLøten o-lag43.18+3.45
3Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK44.22+4.49
4Frode HjorthHamar OK44.30+4.57
5Knut EngenRaumar Orientering46.31+6.58
6Terje GudbrandsenHamar OK46.32+6.59
Tormod ØvergaardVestre Akers SKdiskvalifisert
Harald ØstbyeElverum OKikke startet

H65

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arnfinn PedersenGjø-Vard OL44.34
2Widar TrømborgSande Sportsklubb45.03+0.29
3Einar LienLøten o-lag47.36+3.02
4Per OsenVestre Akers SK52.29+7.55
5Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK52.58+8.24
6Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm54.23+9.49
7Bård NatvigNittedal OL1.00.11+15.37
8Johan SwärdHadeland OL1.01.04+16.30
9Ketil BergeVestre Akers SK1.08.02+23.28
10Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.11.55+27.21
11Jan SveenRaumar Orientering1.14.54+30.20
Erik GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Øystein RuudFredrikstad SKdiskvalifisert

H70

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Einar LundHamar OK37.21
2Tormod PrestrudRudsbygd IL44.03+6.42
3Hasse BergstrømTyrving IL45.41+8.20
4Paul SkjakerHadeland OL47.11+9.50
5Odd Arild StrandStor-Elvdal SK47.30+10.09
6Knut MalmoRingsaker OK50.53+13.32
7Stein NordviElverum OK54.00+16.39
8Ludvig Bjerke-NarudHamar OK55.09+17.48
9Terje MalmHamar OK56.43+19.22
9Lars SaxhaugRaumar Orientering56.43+19.22
11Paul Martin BergRudsbygd IL58.49+21.28
12Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.07.29+30.08
13Odd RiseRingsaker OK1.15.29+38.08
Knut WikstrømRingsaker OKikke startet

H75

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond FeiringHamar OK56.56
2Magne SmelandVang OL1.03.06+6.10
3Klaus EngenEidskog OL1.06.26+9.30

H80

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jon TyldumRudsbygd IL54.30
2Hans LarsenRaumar Orientering1.07.31+13.01
3Jon Vegard LundeLillehammer OK1.08.59+14.29
Svein SolerødOL Toten-Trolldiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangediskvalifisert

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Olav Thaulow AlhaugLillehammer OKfullført
Trygve Dammen BjerkreimLillehammer OKfullført
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OKfullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Minna HaugereidVang OLfullført
Nils Holmen-Storslett Hamar OKfullført
Nora Holmen-Storslett Hamar OKfullført
Pia Holmen-Storslett Hamar OKfullført
Jenny KvåleHadeland OLfullført
Simen Lian MortensenIL Kollfullført
Bea Langgård MunchLillehammer OKfullført
Mari OskalHamar OKfullført
Even Rognstad RuudLillehammer OKfullført
Ola Rognstad RuudLillehammer OKfullført
Olav SkjåkLillehammer OKfullført
Tobias Bergset SkoglundGjø-Vard OLfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Isak AndersenNydalens SKikke startet
Martin AndersenNydalens SKikke startet
Anna Svingheim MagerøyLillehammer OKikke startet

N2-åpen 10-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Håkon LøvsethVang OL13.09
Kristian LøvsethVang OL16.00
Erik OskalHamar OK35.50
Isak SkappelLillehammer OK54.52
Elena ØversveenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

C-åpen 10-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Erik BeitdokkenLillehammer OK23.57
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering30.23
Henrik JørgensenLillehammer OK30.39
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll18.53
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll24.11

C-åpen 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Line HolmestadGjø-Vard OL22.12
2Kristin MortensenIL Koll29.34+7.22
3Anna Austad SveenRaumar Orientering32.33+10.21
4Anne-Grete AustadRaumar Orientering32.40+10.28

B-åpen 10-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL45.46
Johan SkjåkLillehammer OK56.51
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK56.49
Sander FjellsolRingsaker OKdiskvalifisert

B-åpen 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut Orvall EvensenGjø-Vard OL34.38
2Erik HasliSnertingdal IF Orientering36.51+2.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Øystein MelbyVang OL39.09+4.31
4Lars FinsandLillehammer OK40.29+5.51
5Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK42.51+8.13
6Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering44.38+10.00
7Anita Østgård OlsenLøten o-lag44.41+10.03
8Carina FjellsolRingsaker OK50.43+16.05
9Tore LindaasElverum OK52.37+17.59
10Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll54.22+19.44
11Yngve MobråthenBotne SK56.15+21.37
Gro EllegaardVang OLikke startet

AK-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen OskalHamar OK48.10
2Kjetil SkjåkLillehammer OK54.23+6.13
3Jan Åsmund SætabergetVang OL55.29+7.19
4Monica HalvorsenVang OL55.32+7.22
5Stine AustadRaumar Orientering1.04.12+16.02
6Hilde KløvstadSandefjord OK1.06.52+18.42
7Solveig StenbergVang OL1.12.01+23.51
8Kjetil KløvstadSandefjord OK1.15.11+27.01
9Marte Mørk FurunesGjø-Vard OL1.16.11+28.01
Stine HolmenHamar OKdiskvalifisert
Anna Linnea SwärdHadeland OLikke startet

D 9-10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK29.17
Mie HolmestadGjø-Vard OL22.01
Eline KjøsLillehammer OK23.28
Maren Bleken RudVang OL18.48
Mari StenbergVang OL21.31
Mari Børke SætabergetVang OL17.06
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OLdiskvalifisert
Kristin HaugLillehammer OKikke startet

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18.44
2Ane BeitdokkenLillehammer OK20.30+1.46
3Ingrid JørgensenLillehammer OK28.07+9.23

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mina Bleken RudVang OL44.24
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL50.52+6.28
3Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK55.09+10.45
4Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.03.02+18.38
5Ida Øverli StøenLillehammer OK1.10.48+26.24
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henriette BergLøten o-lag54.53
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag55.03+0.10
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL55.06+0.13
4Maren HenriksenVang OL1.06.30+11.37
5Sara MartiniAsker Skiklubb1.10.34+15.41
Serine JørgensenLillehammer OKikke startet

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine KravdalGjø-Vard OL59.17
2Ingrid MobråthenSandefjord OK1.12.00+12.43
3Martine SkjelsvikLillehammer OK1.18.43+19.26
4Marion Halvorsen NustadLillehammer OK1.50.44+51.27
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.02.55
2Sofie JohanssonVang OL1.06.38+3.43
3Heidi Therese WiestVang OL1.15.00+12.05
4Evine Westli AndersenLøten o-lag1.15.33+12.38
5Mathilde RundhaugTyrving IL1.17.14+14.19

H 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Markus FinsandLillehammer OK16.34
Martin Lien StøenLillehammer OK14.18
Kristian UrsetVang OL29.07

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18.30
2Nikolai TesloHadeland OL20.03+1.33
3Peder KjøsLillehammer OK21.58+3.28
4Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK27.34+9.04
5Lars FlaskerudOL Toten-Troll29.18+10.48
6Florian Van Buggenhout-MogensenLillehammer OK33.15+14.45

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange26.39
2Ask Felland SætnanFossum IF28.10+1.31
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll29.12+2.33
4Emil Tonjer FingarsenElverum OK33.04+6.25
5Håvard Rekve LianIL Koll37.18+10.39
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll41.38+14.59
7Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.30.34+1.03.55

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars LienGjø-Vard OL37.22
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL46.57+9.35
3Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.26.43+49.21
Kidus GirmaElverum OKdiskvalifisert
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H 17-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.01.23
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.07.20+5.57
3Mats LindaasElverum OK1.09.12+7.49
4Vegard RanestadHamar OK1.10.15+8.52
5Birk Felland SætnanFossum IF1.22.08+20.45
6Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.39.28+38.05
7Jørgen GlorvigenElverum OK1.42.11+40.48
8Gaute LindaasElverum OK2.00.59+59.36

H 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin VisterTyrving IL1.08.51
2Simen BallangrudOL Toten-Troll1.11.23+2.32
3Kenneth BilstadVang OL1.11.51+3.00
4Hans Jørgen KvåleHadeland OL1.15.09+6.18
5Marius WikstrømRingsaker OK1.15.39+6.48
6Ludvig RødnesOppsal Orientering1.17.59+9.08
7Ove Antvord HaugereidVang OL1.19.50+10.59
8Bjørnar KvåleHadeland OL1.38.41+29.50
9Håvard SundbergStor-Elvdal SK1.42.10+33.19
Jostein AndersenNydalens SKikke startet

N/N2 åpen skygge

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Elisabeth IngvaldsenNydalens SKfullført
Guri Stenseth KjøsLillehammer OKfullført
Hanne KvåleHadeland OLfullført
Nina LindaasElverum OKfullført
Haagen LøvsethVang OLfullført
Lene OskalHamar OKfullført
Arne RøsteRingsaker OKfullført
Berit RøsteRingsaker OKfullført
 Tone Tidemand Skappel Lillehammer OKfullført
Laila SørlienVang OLfullført
Eli Hilde ØstgårdOL Vallset/Stangefullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor