Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 12
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 29 januar 2020

A-kort

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Henrik ZagarLarvik OK53.04
2Petter LøeNotodden OL53.33+0.29
3Roger LysnesHedrum OL53.36+0.32
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55.20+2.16
5Espen JohnsenHedrum OL58.15+5.11
6Morten HamreIL Hauken58.40+5.36
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.02.24+9.20
8Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.04.00+10.56
9Lenka WestinPorsgrunn OL1.04.11+11.07
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.06.06+13.02
11Ole JohanssonPorsgrunn OL1.06.29+13.25
12Kai MidtskogenBotne SK1.09.50+16.46
13Elling AakreAndebu IL1.09.56+16.52
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.12.48+19.44
15Tone StoklandSandefjord OK1.14.58+21.54
16Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK1.20.00+26.56
17Atle RemmePorsgrunn OL1.26.40+33.36
18Per Einar StrømHedrum OL1.27.46+34.42
19Per Øystein AndersenLarvik OK1.28.01+34.57
20Tone Sølie LysnesHedrum OL1.33.55+40.51
21Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.48.31+55.27
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Inger MørkSandefjord OKdiskvalifisert
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKdiskvalifisert
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt
Knut GjoneSandefjord OKbrutt
Siv WiersdalenPorsgrunn OLbrutt

A-lang

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvard KornmoPorsgrunn OL52.07
2Tobias MathisenPorsgrunn OL52.38+0.31
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi54.11+2.04
4Benjamin GjoneSandefjord OK55.16+3.09
5Gabriel GjoneSandefjord OK56.46+4.39
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.00.02+7.55
7Åsmund SlokvikNotodden OL1.01.08+9.01
8Elin BjervaLarvik OK1.03.10+11.03
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.05.40+13.33
10Une HoltermannPorsgrunn OL1.06.29+14.22
11Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.06.31+14.24
12Stein MartinsenSandefjord OK1.07.59+15.52
13Marius MartinsenSandefjord OK1.08.46+16.39
14Helge GisholtOK Skeidi1.09.02+16.55
15Tom KristensenLarvik OK1.11.53+19.46
16Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.12.41+20.34
17Steinar LandeBø OL1.14.10+22.03
18Arve GlittumOK Skeidi1.16.37+24.30
19Jan GatevoldPorsgrunn OL1.18.33+26.26
20Hilde VassendPorsgrunn OL1.27.49+35.42
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Bjørn LiePorsgrunn OLbrutt
Arne DirdalLarvik OKbrutt
Jørgen FrøydLarvik OKbrutt

C-nivå

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Celine Vik OlsenLarvik OK32.15
2Atle MørkSandefjord OK34.08+1.53
3Erik ZagarLarvik OK34.14+1.59
4Tonny LindquistOK Skeidi38.05+5.50
5Hanne HerumOK Skeidi38.17+6.02
6Rolf LyePorsgrunn OL39.56+7.41
7Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL42.31+10.16
8Sigrid BruemPorsgrunn OL42.32+10.17
9Arvid WennerstrandPorsgrunn OL43.24+11.09
10Henrik WennerstrandPorsgrunn OL43.31+11.16
11Eli KlovningPorsgrunn OL46.25+14.10
12Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK46.52+14.37
13Ole Magnus StoremyrIL Hauken48.54+16.39
14Tone GrandePorsgrunn OL52.46+20.31
14Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL52.46+20.31
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor