Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Sviland/Arboretet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Sviland/Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 18 januar 2020

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Damer-Ny | Herrer-Ny

Damer - kort løype

1 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne SteinkopfAftenbladet BIL41.0221.35
2Elin NorveelSUS BIL45.19+4.1723.51
3Margot AsheimSUS BIL45.50+4.4824.07
4Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.06+8.0425.50
5Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)53.11+12.0927.59
6Kristin Furre OweGanddal IL58.03+17.0130.33
7Hanna in't VeldGanddal IL59.54+18.5231.31
8Helga AaslidEgersund OK1.03.17+22.1533.18
9Unni Byberg MæstadGanddal IL1.04.07+23.0533.44
10Aase SveinsvollGanddal IL1.05.12+24.1034.18
Reidun KarlsenSUS BILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Keth BerggrafStatoil BIL43.2213.08
2Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb46.18+2.5614.01
3Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb50.43+7.2115.22
4Tove BjerkreimFrøyland IL54.47+11.2516.36
5Mariann SveinsvollGanddal IL58.21+14.5917.40
6Ingunn VoilåsEgersund OK59.58+16.3618.10
7Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.02.25+19.0318.54
8Inger Skretting OpstadEgersund OK1.05.40+22.1819.53
9Trude HermanrudStavanger kommune BIL1.07.44+24.2220.31
10Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.08.28+25.0620.44
11Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.09.33+26.1121.04
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.16.34+33.1223.12
13Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.21.21+37.5924.39
Synnøve LangvikNOTEAMdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL51.2910.30
2Ida MonsenEgersund OK1.16.49+25.2015.40
3Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.26.22+34.5317.37
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne OrstadGanddal IL26.0113.41
2Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)30.29+4.2816.02
3Sverre Magnar NordalEquinor BIL35.25+9.2418.38
4Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)39.07+13.0620.35
5Peder OrstadGanddal IL45.25+19.2423.54
6Daniel EilevstjønnGanddal IL45.56+19.5524.10
7Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)54.24+28.2328.37
8Sverre WathneSandnes IL (Rogaland)54.29+28.2828.40
9Øystein NilsenStavanger Orienteringsklubb1.08.23+42.2235.59
10Arthur FayemendyNOTEAM1.14.28+48.2739.11
Arne KarlsenSUS BILdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb43.3113.11
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb44.07+0.3613.22
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb45.53+2.2213.54
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb46.27+2.5614.04
5Knut SkjævelandGanddal IL49.09+5.3814.53
6Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb49.22+5.5114.57
7Jan Inge LundeGanddal IL51.07+7.3615.29
8Bjarne GimreGanddal IL53.17+9.4616.08
9Frode FølgesvoldAftenbladet BIL54.36+11.0516.32
10Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)54.44+11.1316.35
11Tormod AaslidEgersund OK55.21+11.5016.46
12Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb55.49+12.1816.54
13Cedric FayemendyEquinor BIL56.43+13.1217.11
14Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb56.48+13.1717.12
15Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb57.46+14.1517.30
16Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)59.06+15.3517.54
17Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)59.12+15.4117.56
18Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb59.51+16.2018.08
19Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.00.20+16.4918.16
20Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.05.07+21.3619.43
21Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.10.28+26.5721.21
22Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb1.11.04+27.3321.32
23Ove MæstadGanddal IL1.36.25+52.5429.13
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert
Per Marthon MælandAftenbladet BILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL42.068.35
2Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb45.54+3.489.22
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering49.34+7.2810.06
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)50.47+8.4110.21
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb51.07+9.0110.25
6Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb56.29+14.2311.31
7Andreas TerjesenRogaland Fylkeskommune57.08+15.0211.39
8Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)58.06+16.0011.51
9Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb58.36+16.3011.57
10Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb59.07+17.0112.03
11Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.04.23+22.1713.08
12Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb1.05.01+22.5513.16
13Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb1.05.42+23.3613.24
14Joar EilevstjønnGanddal IL1.06.30+24.2413.34
15Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.07.20+25.1413.44
16Thomas Brattebø JansenStavanger Orienteringsklubb1.08.03+25.5713.53
17Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.08.38+26.3214.00
18Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.15.07+33.0115.19
19Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb1.17.44+35.3815.51
20Øivind BerggrafStatoil BIL1.18.53+36.4716.05
21Harald JansenStavanger Orienteringsklubb1.20.18+38.1216.23
22Frode UngarEquinor BIL1.28.58+46.5218.09
23Ove OalandGanddal IL1.33.47+51.4119.08
24Hans Bjørnar UngarNOTEAM1.39.43+57.3720.21
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Aart Joakim in't VeldGanddal ILdiskvalifisert

Damer-Ny

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)22.4315.08
0Karen OrstadGanddal IL26.3517.43
0Liven OrstadGanddal IL34.5123.14

Herrer-Ny

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0X FayemendyNOTEAM25.0416.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor