Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 23 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-18 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

N-åpen

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)fullført
Ellen KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)fullført
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)fullført
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubbfullført

N2-åpen 10-16

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ane Sofie NærheimIL Gular31.4115.05
Samuel Elias NærheimIL Gular30.5114.41

N2-åpen 17-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil HåheimIL Gular47.1522.30

C-åpen 10-16

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)46.3020.13
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)48.3721.08

C-åpen 17-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)25.3511.07
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)44.49+19.1419.29

B-åpen 10-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46.4615.05

B-åpen 17-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)58.3918.55
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet

AK-åpen

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering26.2310.33
2Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)26.48+0.2510.43
3Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)30.12+3.4912.04
4Madli HjermannHaugesund IL Orientering30.59+4.3612.23
5Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)47.05+20.4218.50
6Arild SvihusGanddal IL50.31+24.0820.12

AL-åpen

4 800 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 9-10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lea StokkelandÅlgård Orientering27.1212.57
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)34.4815.07
2Triana K NerhusIL Strand-Ulv45.02+10.1419.34
3Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)1.08.05+33.1729.36

D 13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)36.4811.52
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering37.27+0.3912.04
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.57+4.0913.12
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering44.40+7.5214.24
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.57+13.0916.06

D 15-16

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL32.079.43
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)34.57+2.5010.35
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)41.08+9.0112.27
4Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)43.38+11.3113.13
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering46.37+14.3014.07
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering55.42+23.3516.52

D 17-20

4 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb54.3511.22
2Ingrid LamarkGanddal IL1.00.36+6.0112.37
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 21-

6 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.07.5810.17
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.12.26+4.2810.58

D 40-

4 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)59.4112.26
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.01.46+2.0512.52
3Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslag1.06.48+7.0713.55
4Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.08.08+8.2714.11
5Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.18.55+19.1416.26
6Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)1.21.03+21.2216.53
7Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.24.15+24.3417.33
8Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.27.01+27.2018.07
9Anita SælevikVindafjord Orienteringslag1.28.03+28.2218.20

D 50-

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK38.2611.38
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)41.55+3.2912.42
3Vibeke LamarkGanddal IL43.09+4.4313.04
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL45.09+6.4313.40
5Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.05.25+26.5919.49

D 60-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL37.1514.54

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.0017.36
2Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb54.55+10.5521.58

H 9-10

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)25.3212.09
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)44.4321.17
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)23.4311.17
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering1.01.4029.21
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb26.5212.47
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)19.309.17
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)40.4219.22

H 11-12

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)22.459.53
2Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)24.00+1.1510.26
3Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)24.53+2.0810.49
4Natanael TolåsHaugesund IL Orientering24.58+2.1310.51
5Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)25.29+2.4411.04
6Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering26.25+3.4011.29
7Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)30.01+7.1613.03
8Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.16+10.3114.27
9Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)50.00+27.1521.44
Filip SveenHaugesund IL Orienteringbrutt

H 13-14

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)30.379.52
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)31.02+0.2510.00
3Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)32.34+1.5710.30
4Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering42.09+11.3213.35
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46.37+16.0015.02
6William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)49.07+18.3015.50
7Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)54.29+23.5217.34
8Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)59.26+28.4919.10
Iver Bjerga ØverlandSauda Orienteringsklubbbrutt

H 15-16

4 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)40.208.24
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)43.47+3.279.07
3Øyvind LamarkGanddal IL48.23+8.0310.04
4Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)50.19+9.5910.28
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)51.38+11.1810.45
6Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)55.57+15.3711.39
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering58.21+18.0112.09
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.01.53+21.3312.53
9Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb1.19.49+39.2916.37
Edvin AakreEgersund OKikke startet

H 17-18

6 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.10.3010.40
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.23.54+13.2412.42
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.24.39+14.0912.49
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.48.00+37.3016.21

H 21-

9 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1.14.168.09
2Fredrik OmdalGanddal IL1.23.57+9.419.13
3Tobias RøddeGanddal IL1.25.15+10.599.22
4Morten Bjerga SundliGanddal IL1.25.50+11.349.25
5Erik LimaGanddal IL1.26.38+12.229.31
6Fredrik SandalGanddal IL1.30.47+16.319.58
7Lars Helge LølandSauda Orienteringsklubb1.35.09+20.5310.27
8Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb2.00.51+46.3513.16
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILikke startet

H 40-

6 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1.03.459.39
2Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.03.56+0.119.41
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1.07.06+3.2110.10
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.11.09+7.2410.46
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.11.35+7.5010.50
6Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.11.41+7.5610.51
7Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb1.22.25+18.4012.29
8Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.27.39+23.5413.16
9Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.30.49+27.0413.45
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jørgen BreivoldGanddal ILikke startet

H 50-

4 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL43.459.06
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)47.02+3.179.47
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb47.43+3.589.56
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)48.57+5.1210.11
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb51.10+7.2510.39
6Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag52.29+8.4410.56
7Oddvar TaksdalGanddal IL52.47+9.0210.59
8Svein-Erik KvameGanddal IL52.57+9.1211.01
9Trond LamarkGanddal IL56.34+12.4911.47
10Sverre Johan NærheimIL Gular56.48+13.0311.50
11Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering58.59+15.1412.17
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.02.05+18.2012.56
13Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.06.05+22.2013.46
14Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.09.21+25.3614.26
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.10.28+26.4314.40
16Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag1.15.26+31.4115.42
Rolf Atle RolfsnesFitjar ILikke startet

H 60-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37.2711.20
2Ove OalandGanddal IL47.31+10.0414.23
3Knut J NerhusIL Strand-Ulv1.03.03+25.3619.06
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet

H 70-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering28.1411.17
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering38.14+10.0015.17
3Kjell SvihusGanddal IL42.07+13.5316.50
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb42.38+14.2417.03
Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslagdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor