Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 1 november 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Simen Økern HågårdKonnerud ILfullført
Ronia Robin MarstonHemsedal ILfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Hermine OddenMåren OKfullført
Isolde OddenMåren OKfullført
Sondre Holth RekaaRøyken OLfullført
Tiril Holth RekaaRøyken OLfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Simon Ragvin RystadNydalens SKfullført
Vemund Brevig SchunkeRøyken OLfullført
Selma Vilemina SteneNydalens SKfullført
Herman WilhelmsenSturla, IFfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbikke startet
Marius KjernsmoAsker Skiklubbikke startet
Synne KjernsmoAsker Skiklubbikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet
Signe Drange RuudRøyken OLikke startet
Sunniva Drange RuudRøyken OLikke startet
Børge Brevig SchunkeRøyken OLikke startet
Troy Victor StoksethHalden SKikke startet
Elias Isachsen WiréhnAsker Skiklubbikke startet

N2-åpen 10-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Danie Nicolai HommeSturla, IF27.01
Oscar WilhelmsenSturla, IF27.02

C-åpen 10-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering52.59
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL49.14

C-åpen 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL42.22

B-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Marthe Graff-WiikSturla, IF31.41

B-åpen 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olav BakkenØstmarka OK37.04
2Ingar WollØstmarka OK40.33+3.29
3Bente Kristin HopsnesFossum IF42.20+5.16
4Line BjørnåsKonnerud IL44.01+6.57
5Knut GjoneSandefjord OK44.14+7.10
6Nils Voesgen45.15+8.11
7Siri Scherdin SætraRøyken OL45.24+8.20
8Anne Moian NydalRøyken OL58.46+21.42
9Petter FureOppsal Orientering1.06.20+29.16
10Kjetil JacobsenHamar OK1.08.52+31.48
Anna Austad SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ann-Mari LeivannRøyken OLikke startet

AK-åpen

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Markus Knapp KongsbergTyrving IL36.03
2Mone NastadNotodden OL39.01+2.58
3Kyrre GranFet OL41.22+5.19
4Morten KongsbergTyrving IL46.05+10.02
5Marianne NjåsteinTyrving IL48.02+11.59
6Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb50.01+13.58
7Lars Rønning JohansenMåren OK50.07+14.04
8Are NjåsteinTyrving IL50.17+14.14
9Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL56.21+20.18
10Stine AustadRaumar Orientering57.16+21.13
11Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL57.19+21.16
12Anders BruvikMåren OK58.12+22.09
13Øystein FlemmingÅrvoll IL58.42+22.39
14Arild NyhaugAsker Skiklubb1.01.03+25.00
15Tom RådahlTyrving IL1.01.41+25.38
16Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF1.05.45+29.42
17Anders JohnsenSturla, IF1.16.57+40.54
18Oskar KaaløySandefjord OK1.21.57+45.54
Reidar StensengKonnerud ILikke startet

D 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Amalie BirkelundAsker Skiklubb29.07
Isabelle HopsnesFossum IF29.52

D 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henni Hattestad KristensenHeming Orientering23.00
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL25.04+2.04
3Astrid ReuschHeming Orientering25.29+2.29
4Tiril MyklatunTyrving IL32.17+9.17
5Silje Andresen SkotteFossum IF38.00+15.00
6Emilie Haffner HaugholtSturla, IF38.03+15.03
7Julie Økern HågårdKonnerud IL43.26+20.26
8Charlotte HopsnesFossum IF47.19+24.19

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofia ØhlckersTyrving IL27.56
2Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering28.45+0.49
3Iselin HøivoldKongsberg OL30.13+2.17
4Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering31.01+3.05
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb31.28+3.32
6Una NastadAsker Skiklubb32.39+4.43
7Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL33.07+5.11
8Pernille Nor-WollØstmarka OK35.58+8.02
9Johanne StorhaugKonnerud IL39.28+11.32
10Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb43.49+15.53
11Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb43.50+15.54
12Ingrid LestebergKongsberg OL46.19+18.23
13Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering54.49+26.53

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF32.59
2Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb38.18+5.19
3Marie KvarmeSturla, IF39.03+6.04
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb42.05+9.06
5Ylva KlausenSturla, IF48.58+15.59
6Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb57.10+24.11
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet

D 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb46.44
2Kristin Melby JacobsenLardal OL49.48+3.04
3Stella HolmboeTyrving IL50.45+4.01
4Oda Isnes TyseEiker OL50.58+4.14
5Amélie AamodtOppsal Orientering51.04+4.20
6Selma HøivoldKongsberg OL52.02+5.18
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK53.54+7.10
8Helene Bjørkvold JendalFossum IF59.35+12.51
9Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering1.01.43+14.59
10Malene InstanesSturla, IF1.03.55+17.11
Ingrid MobråthenSandefjord OKdiskvalifisert
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marion AebiTyrving IL38.27
2Gunvor Hov HøydalFossum IF40.01+1.34
3Ingjerd MyhreTyrving IL40.07+1.40
4Vendula SramkovaHemsedal IL46.04+7.37
5Kine DirroMåren OK48.33+10.06
6Nicole RagvinNydalens SK50.07+11.40
7Ida TiltnesTyrving IL50.35+12.08
8Marit IsachsenAsker Skiklubb53.24+14.57
9Kristine GrønlundRingerike OL1.01.57+23.30

D 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dana B. SteneNydalens SK37.55
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb40.28+2.33
3Milda ØhlckersTyrving IL41.46+3.51
4Audrun UtskarpenIL GeoForm45.55+8.00
5Ann-Karin LestebergKongsberg OL52.18+14.23
6Hege GunnerødIL GeoForm54.16+16.21
7Anne Berit RørlienFossum IF58.24+20.29
8Trude HansenBerger og Svelvik OL59.50+21.55
9Tanja InstanesSturla, IF1.01.02+23.07
10Linda FredhOK Moss1.06.56+29.01
Heidi StoksethHalden SKikke startet

D 50-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanne Løver ThonModum OL30.52
2Kari ChristiansenSandefjord OK31.06+0.14
3Lucie StørmerFossum IF31.18+0.26
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb31.42+0.50
5Hege FeiringTyrving IL33.48+2.56
6Kjersti Holt HanssenMåren OK34.12+3.20
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL34.39+3.47
7Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK34.39+3.47
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb34.44+3.52
10Aud Ellen BrevikSturla, IF36.06+5.14
11Solveig SikkelandTyrving IL36.10+5.18
12Anne Guro NøklebyRingerike OL36.15+5.23
13Hilde StorløkkenKongsberg OL38.29+7.37
14Marianne OmdalKongsberg OL39.45+8.53
15Tove HeimdalKonnerud IL41.07+10.15
16Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL41.20+10.28
17Kjersti HovFossum IF46.21+15.29
18Marianne ArnesenAsker Skiklubb47.15+16.23
19Ann-Cathrin KongsfjellOL Tønsberg og omegn49.46+18.54
20Kristin FleisjeNittedal OL51.21+20.29
21Anne-Grete AustadRaumar Orientering53.57+23.05
22Marianne ReuschHeming Orientering1.01.00+30.08
23Maria PerssonAsker Skiklubb1.02.37+31.45
24Helle HundseidTyrving IL1.17.39+46.47
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jorun RuudAsker Skiklubbikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet

D 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helga HaverstadLierbygda OL36.51
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll40.39+3.48
3Sirpa LiljaModum OL42.16+5.25
4Unni RyeAsker Skiklubb48.01+11.10
5Kari LyngbakkenKonnerud IL56.06+19.15
6Eli Tufte HanssenEiker OL58.31+21.40
7Inger SchibstedRøyken OL1.24.51+48.00
8Lena HammerVestre Akers SK1.30.39+53.48

D 65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK33.44
2Wenche HultgreenTyrving IL38.53+5.09
3Aud KjemperudEiker OL52.27+18.43
4Elle M. MelbyeHeming Orientering53.48+20.04
5Else StordalOL Tønsberg og omegn1.04.40+30.56
Grethe Lill RyengSturla, IFdiskvalifisert

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti ThoStabæk IF47.25
2Berit GrosvoldEiker OL1.05.17+17.52
3Aud I SpjelkavikTyrving IL1.10.59+23.34
4Ingunn FjørtoftBø OL1.27.49+40.24
Gry Bruland VråleSturla, IFdiskvalifisert

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.07.43
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.33.07+25.24

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.14.25

H 9-10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Joel BakkenMåren OK31.48
Sondre Leiknes BruvikMåren OK33.50
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering21.06
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL23.28
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL23.30
Oskar SteneNydalens SK22.07
Juha Chang FlåganAsker Skiklubbikke startet

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL20.08
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb20.14+0.06
3Magnus Rørlien JevanordFossum IF20.31+0.23
4Kristian KaiserSturla, IF26.15+6.07
5Sebastian WettergreenFossum IF26.58+6.50
6Aksel KlausenSturla, IF28.16+8.08
7Alfred NikolaisenOppsal Orientering52.16+32.08
8Snorre Nielsen KlevSturla, IF1.00.13+40.05
Magnus MolundTyrving ILikke startet
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringikke startet

H 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mats JohnsenSturla, IF22.39
2August Hellerud SireKonnerud IL23.04+0.25
3Henrik KaiserSturla, IF26.02+3.23
4Fredrik Fet AndersenKonnerud IL27.55+5.16
5Peter Telle-HansenTyrving IL28.09+5.30
6Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb30.05+7.26
7Mikkel RastadAsker Skiklubb30.48+8.09
8Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL30.54+8.15
9Jens WoldSturla, IF33.19+10.40
10Jens G. DybvikStokke IL44.48+22.09
11Trym Leiknes BruvikMåren OK1.10.31+47.52

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb39.03
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL39.54+0.51
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL41.44+2.41
4Marius E. AamodtOppsal Orientering42.41+3.38
5Vilmer NybergAsker Skiklubb50.37+11.34
6Martin KaiserSturla, IF56.43+17.40
7Simen Rønning JohansenMåren OK1.00.49+21.46
8Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.03.38+24.35
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet

H 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF44.37
2Lukas KlausenSturla, IF51.28+6.51
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb59.37+15.00
4Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.11.44+27.07
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet

H 21-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn EkebergTyrving IL33.30
2Olle BoströmTyrving IL35.47+2.17
3Daniel RoosTyrving IL38.56+5.26
4Morten Jarvis WestergårdTyrving IL40.37+7.07
5Torgeir NørbechTyrving IL40.49+7.19
6Ivar LundanesTyrving IL43.51+10.21
7Magne JutulstadBækkelagets SK44.00+10.30
8Dag Steinar RagvinBø OL44.30+11.00
9Lars Steinar HefreBø OL45.56+12.26
10Eirik RavnanStokke IL47.23+13.53
11Henrik Drange RuudRøyken OL51.07+17.37
12Ola LestebergKongsberg OL52.34+19.04
13Samuel SchiessRingerike OL52.37+19.07
14Arno Lilja GrønhovdModum OL52.40+19.10
15Georg EllilaStokke IL52.54+19.24
16Eivind Romberg KvaaleBø OL54.38+21.08
17Morten FredhOK Moss1.01.20+27.50
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll ILikke startet
Espen Beer PrydzHeming Orienteringikke startet

H 40-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL38.33
2Per Øyvind SteneNydalens SK40.29+1.56
3Kenneth BuchNydalens SK41.34+3.01
4Sami HämälistöTurun Metsänkävijät42.50+4.17
5David LøverModum OL44.56+6.23
6Roger Telle-HansenTyrving IL45.11+6.38
7Jostein F. TellnesAsker Skiklubb45.35+7.02
8Øystein RastadAsker Skiklubb47.51+9.18
9Audun BjerknesMåren OK48.36+10.03
10Torbjørn Blom-hagenFossum IF49.25+10.52
11Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering50.04+11.31
12Pål SommerheinFossum IF50.22+11.49
13Kjetil MolundTyrving IL51.34+13.01
14Neil MarstonHemsedal IL52.53+14.20
15Steinar LandeBø OL53.50+15.17
16Jøran KristensenHeming Orientering54.33+16.00
17Jarl HommeSturla, IF54.42+16.09
18Lars BerglundRingerike OL54.51+16.18
19Geir Thomas KnutheimSturla, IF55.44+17.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Pål SkogedalAsker Skiklubb56.18+17.45
21Andre WilhelmsenSturla, IF57.46+19.13
22Stig InstanesSturla, IF59.36+21.03
23Morten Herman VogtKonnerud IL1.14.13+35.40
24Andreas HamreRøyken OL1.29.39+51.06
Gard LindsethNydalens SKdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKikke startet

H 50-

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF37.33
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.16+1.43
3Anders GustafssonSturla, IF39.28+1.55
4Christian HolmboeTyrving IL39.31+1.58
5Svein NygårdLillomarka OL40.45+3.12
6Trond GjelstadSandefjord OK41.04+3.31
7Niels Peter Lyng-OlsenWestern Connecticut Orienteering Club42.00+4.27
8Tommy JauhojärviAsker Skiklubb42.06+4.33
9Lars EnerhaugenModum OL43.04+5.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Jan Tore HenriksenNydalens SK43.26+5.53
11Christian JomaasFossum IF46.03+8.30
12Guttorm EggeIL GeoForm47.13+9.40
13Gjermund GravirAsker Skiklubb47.30+9.57
14Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb47.34+10.01
15Morten HeirFossum IF48.02+10.29
16Are FlåganAsker Skiklubb48.56+11.23
17Håkon JendalFossum IF49.16+11.43
18Lars BaklidKonnerud IL49.20+11.47
19Christian ReuschHeming Orientering51.07+13.34
20Fredrik HøyerFossum IF52.13+14.40
21Hans JevanordFossum IF52.57+15.24
22Erik HøivoldKongsberg OL53.09+15.36
23Frode KamsvågTyrving IL53.59+16.26
24Kjell Jarle GausemelRøyken OL55.21+17.48
25Arne FossheimAsker Skiklubb55.53+18.20
26Jo BraadlieHeming Orientering57.26+19.53
27Lars Erik GjeinFossum IF57.31+19.58
28Trond HolterMåren OK59.47+22.14
29Roar ByeModum OL1.02.48+25.15
30Torgeir BrandalKongsberg OL1.19.02+41.29
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Torstein KvaaleHøydalsmo ILdiskvalifisert
Roger WiikSturla, IFdiskvalifisert
Arild AndresenFossum IFbrutt
Stig MellingRingerike OLbrutt
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Einar GisholtFossum IFikke startet
Eirik JørgensenTyrving ILikke startet

H 60-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Onno VerberneOL Toten-Troll33.54
2Morten DueMåren OK34.17+0.23
3Trond RønnebergAsker Skiklubb37.42+3.48
4Hallvard BergTyrving IL38.37+4.43
5Martin GranlyLillomarka OL38.58+5.04
6Øivind MyhreKongsberg OL39.25+5.31
7Leif ErikssonModum OL40.30+6.36
8Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL40.56+7.02
9Per KaarbyFossum IF43.07+9.13
10Per OsenVestre Akers SK44.07+10.13
11Tormod ØvergaardVestre Akers SK47.28+13.34
12Per SchancheAsker Skiklubb47.31+13.37
13Pål Woldstad HanssenEiker OL48.22+14.28
14Hans-Ingar SætraRøyken OL48.32+14.38
15Ketil BergeVestre Akers SK49.21+15.27
16Roar NydalRøyken OL51.13+17.19
17Christian SchibstedRøyken OL53.52+19.58
18Roy GjerdingOK Moss58.23+24.29

H 65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK35.47
2Ola BroxOL Toten-Troll37.28+1.41
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb39.19+3.32
4Svein S JacobsenTyrving IL40.59+5.12
5Geir Holm GundersenKonnerud IL42.10+6.23
6Petter NæssOppsal Orientering42.21+6.34
7Are EriksenOslostudentenes IK42.45+6.58
8Sveinung RekaaNotodden OL46.07+10.20
9Øivind FadumSande Sportsklubb48.04+12.17
10Svein AckenhausenKonnerud IL51.51+16.04
11Arne KildalVestre Akers SK1.07.40+31.53
12Jan SveenRaumar Orientering1.13.24+37.37
13Rune HalkeVestre Akers SK1.33.58+58.11
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet

H 70-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm33.15
2Eldar BørsumBækkelagets SK33.22+0.07
3Peter KlavenessMåren OK34.47+1.32
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb36.19+3.04
5Øyvind HoveidAsker Skiklubb37.41+4.26
6John Thomas PetersenNittedal OL38.23+5.08
7Hans Roar BakkenEiker OL39.22+6.07
8Helge LyeTyrving IL40.21+7.06
9Knut G KarlsenHeming Orientering45.45+12.30
10Helge RevhaugRingerike OL48.48+15.33
11Christian BuggeRøyken OL56.27+23.12
12Ole Johnny BråthenLierbygda OL57.36+24.21
Sigbjørn HellerudRøyken OLikke startet

H 75-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF40.00
2Helge BjaalandHeming Orientering40.59+0.59
3Lars Martin GjeinStokke IL48.34+8.34
4Roar BjordalOppsal Orientering56.09+16.09
5Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL57.13+17.13
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn59.36+19.36
7Øystein MadsenHaugerud IF59.48+19.48
8Ragnar HillestadLardal OL1.00.59+20.59
9Klaus EngenEidskog OL1.04.58+24.58
10Devegg RuudSturla, IF1.10.12+30.12
11Magnar ØvreåsBotne SK1.12.42+32.42
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert

H 80-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Harald LundhaugOK Moss36.13
2Bjørn EgnerHeming Orientering45.59+9.46
3Jon C. FougnerHeming Orientering55.11+18.58
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.08.22+32.09
5Tormod HøimyrSturla, IF1.11.06+34.53
6Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.12.27+36.14
7Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.20.12+43.59
8Kåre KnudsenIL GeoForm1.29.34+53.21
9Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.39.58+1.03.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor