Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 22 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D11-12 | D11-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15B | D17 | D17C | D17N | D40 | D50 | D60 | D70 | D80 | H11-12 | H11-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15B | H17 | H17C | H17N | H40 | H50 | H60 | H70 | H80

N-åpen

1 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus FrøydLarvik OKfullført
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Sverre OmnesSandefjord OKfullført
Tallak OmnesSandefjord OKfullført
Henrik Nerli OmslandSandefjord OKfullført
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILfullført
Johan Sommerstad-EidAndebu ILfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Eirik EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsøikke startet

D11-12

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK14.538.05
2Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK25.18+10.2513.45
3Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL29.20+14.2715.56
4Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn46.30+31.3725.16

D13-14

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL20.199.48
2Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn25.22+5.0312.15
3Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK32.24+12.0515.39
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Daniella GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

D13-16C

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsStokke IL25.0413.37

D15-16

2 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn38.0213.29

D15B

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn18.589.09
2Inger MørkSandefjord OK25.33+6.3512.20
3Hanne VilkeStokke IL42.33+23.3520.33

D17

3 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn30.5010.10
2Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn31.22+0.3210.21
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn31.22+0.3210.21
4Sunniva Nergaard BergStokke IL35.46+4.5611.48
5Pernille Nauf BorgersenHedrum OL38.13+7.2312.36
6Kristin SletnerIL GeoForm43.23+12.3314.19
7Ingvild JohnsenHedrum OL44.58+14.0814.50
8Kristine Sparre KnudsenStokke IL47.21+16.3115.37
9Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn49.06+18.1616.12
10Emilie JahreAndebu IL54.32+23.4217.59

D17C

1 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK24.5013.29
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten26.40+1.5014.29
3Marit RöhrsStokke IL29.27+4.3716.00
4Julie HamreSandefjord OK52.08+27.1828.20
Eva Trolsrud WeaasBotne SKdiskvalifisert

D40

2 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karina Nordrum StokkenesLarvik OK25.279.01
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK26.42+1.159.28
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK29.41+4.1410.31
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn35.09+9.4212.27
5Silje IslandOL Tønsberg og omegn36.57+11.3013.06
6Celine Vik OlsenLarvik OK40.13+14.4614.15
7Anita MathisenOL Tønsberg og omegn43.55+18.2815.34
8Anette Kjærås FiringAndebu IL50.09+24.4217.47
9Sigrun GjoneSandefjord OK50.51+25.2418.01
10Astrid FodnæssAndebu IL56.32+31.0520.02
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsøikke startet

D50

2 820 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK31.0010.59
2Lill-Ann TorpSandefjord OK33.25+2.2511.50
3Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn33.59+2.5912.03
4Stine ArntzenSandefjord OK37.20+6.2013.14
5Hilde KløvstadSandefjord OK37.37+6.3713.20
6Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK38.23+7.2313.36
7Kristin DahlSandefjord OK50.55+19.5518.03
8Elin BordøyHedrum OL53.04+22.0418.49
9Katrine van RaaijHedrum OL53.42+22.4219.02
Anne Berit BredholtSandefjord OKdiskvalifisert
Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert
Tiri RebårdSandefjord OKdiskvalifisert

D60

1 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger NergaardStokke IL26.1213.30
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn26.19+0.0713.33
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn26.40+0.2813.44
4Elisabeth RødAndebu IL30.07+3.5515.31
5Else StordalOL Tønsberg og omegn54.12+28.0027.56
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

D70

1 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK25.3713.12
2Elisabeth UndstadLarvik OK30.58+5.2115.57
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL40.42+15.0520.58
4Gerd LangsethLarvik OK44.19+18.4222.50
5Hjørdis ØvreåsBotne SK55.12+29.3528.27

H11-12

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK12.436.54
2Theo Solberg FredheimSandefjord OK19.14+6.3110.27
3Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn22.16+9.3312.06
Casper Velstadbråten BangåsBotne SKikke startet

H11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik BueOL Tønsberg og omegn17.1310.45
2Joel RöhrsStokke IL32.24+15.1120.15

H13-14

2 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL16.027.44
2Niclas GunnerødStokke IL16.32+0.307.59
3Jens G. DybvikStokke IL18.59+2.579.10
4Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn28.51+12.4913.56

H13-16C

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marcus WindvikSandefjord OK22.5012.24

H15-16

3 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK22.587.34
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn31.08+8.1010.16
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn38.59+16.0112.51
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn39.03+16.0512.53

H15B

2 070 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik ZagarLarvik OKikke startet

H17

3 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik R HoltHedrum OL22.247.23
2Viljan van RaaijHedrum OL22.50+0.267.32
3Eirik RavnanStokke IL24.38+2.148.07
4Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn24.48+2.248.11
5Jørgen FrøydLarvik OK25.10+2.468.18
6Iver RingheimLarvik OK25.25+3.018.23
7Ludvig JohnsenHedrum OL25.52+3.288.32
8Georg EllilaStokke IL31.29+9.0510.23

H17C

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon SimonsenSandefjord OK19.0610.22
2Thorolf TrolsrudBotne SK32.04+12.5817.25
3Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn45.26+26.2024.41
4Tom SletnerIL GeoForm48.20+29.1426.16

H40

3 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK23.467.50
2Einar IdlandAndebu IL28.55+5.099.32
3Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn33.43+9.5711.07
4Per Henrik ZagarLarvik OK33.46+10.0011.08
5Morten Fredheim SolbergSandefjord OK36.09+12.2311.55
6Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL42.05+18.1913.53
7David HanssonOL Tønsberg og omegn42.30+18.4414.01
8Kenneth DybvikStokke IL51.35+27.4917.01
9Trond Olav JahreAndebu IL56.21+32.3518.35
10Magnus LundAndebu IL59.14+35.2819.32
11Jan SkrettebergStokke IL59.32+35.4619.38
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Ole Kristian BangåsBotne SKikke startet
Atle BorgersenHedrum OLikke startet

H50

3 030 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenStokke IL29.379.46
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn30.59+1.2210.13
3Anders Kristian HoltHedrum OL33.05+3.2810.55
4Roger LysnesHedrum OL34.17+4.4011.18
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK34.33+4.5611.24
6Tom KristensenLarvik OK35.06+5.2911.35
7Morten AndresenOK Skeidi36.12+6.3511.56
8Arne KristensenStokke IL41.50+12.1313.48
9Magne KløveStokke IL44.14+14.3714.35
10Børre GrovanOL Tønsberg og omegn45.38+16.0115.03
11Per Einar StrømHedrum OL49.03+19.2616.11
12Trond FossSandefjord OK54.23+24.4617.56
Petter LingelemSandefjord TIFdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKikke startet
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Gylve SetloSandefjord TIFikke startet

H60

2 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RaastadSkien OK27.359.46
2Øivind FadumSande Sportsklubb28.42+1.0710.10
3Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn29.45+2.1010.32
4Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn33.43+6.0811.57
5Ragnar Niemi BergStokke IL33.51+6.1612.00
6Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn35.29+7.5412.34
7Kjetil KløvstadSandefjord OK38.33+10.5813.40
8Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn38.59+11.2413.49
9Even Tore SteinsholtLardal OL44.49+17.1415.53
10Per Olaf KlemsdalVarteig OL55.00+27.2519.30
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OKikke startet

H70

1 940 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL20.0710.22
2Elling AakreAndebu IL21.29+1.2211.04
3Helge FossheimHedrum OL22.24+2.1711.32
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn22.24+2.1711.32
5Arne KristensenStokke IL22.47+2.4011.44
6Per Øystein AndersenLarvik OK23.07+3.0011.54
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK23.19+3.1212.01
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK24.34+4.2712.39
9Ragnar HillestadLardal OL27.08+7.0113.59
10Magnar ØvreåsBotne SK29.25+9.1815.09
11Lars Martin GjeinStokke IL32.09+12.0216.34
Kåre NilsenSandefjord TIFdiskvalifisert
Svein ThorsenSandefjord TIFdiskvalifisert

H80

1 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK36.1518.41
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor