Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 15 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D11-12 | D11-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15B | D17 | D17C | D17N | D40 | D50 | D60 | D70 | D80 | H11-12 | H11-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15B | H17 | H17C | H17N | H40 | H50 | H60 | H70 | H80

N-åpen

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus FrøydLarvik OK30.1414.23
0Kristian HaugbergAndebu IL22.4510.50
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL20.549.57
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL36.4817.31
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK22.4810.51
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn33.5216.07
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn38.1118.10
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL31.2114.55
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL23.2211.07
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL22.4610.50
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL32.2415.25
0Anton WindvikSandefjord OK37.3317.52
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn24.1311.31
Kristian Aadne HauganAndebu ILikke startet
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsøikke startet
Iver GallisAndebu ILikke startet

D11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK22.399.50
2Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL39.54+17.1517.20
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OKbrutt

D13-14

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn35.0510.19
2Annika van RaaijHedrum OL44.27+9.2213.04
3Pernille ZagarLarvik OK45.25+10.2013.21
4Anne HaugbergAndebu IL49.29+14.2414.33

D13-16C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maike RöhrsStokke IL31.0513.30
2Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK36.47+5.4215.59

D15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.07.0318.37

D15B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL55.1316.14
2Inger MørkSandefjord OK57.19+2.0616.51
Amalie KvernsmyrAndebu ILikke startet

D17

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn40.2110.54
2Ingrid MobråthenSandefjord OK45.06+4.4512.11
3Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn45.28+5.0712.17
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.01+7.4012.58
5Stefani PopovaHadeland OL49.15+8.5413.18
6Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn57.12+16.5115.27
7Sunniva Nergaard BergStokke IL57.20+16.5915.29
8Linn Hege RosoLardal OL1.00.07+19.4616.14
9Pernille Nauf BorgersenHedrum OL1.01.17+20.5616.33
10Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.02.02+21.4116.45
11Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo1.26.39+46.1823.25
Emilie JahreAndebu ILikke startet
Mina SchjervenLardal OLikke startet

D17C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit RöhrsStokke IL32.2514.05
2Katrine van RaaijHedrum OL35.56+3.3115.37
3Hanne VilkeStokke IL37.39+5.1416.22
4Eva Trolsrud WeaasBotne SK38.06+5.4116.33
5Silje Skatvedt StensrudOK Horten42.52+10.2718.38

D40

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karina Nordrum StokkenesLarvik OK41.5311.38
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK47.21+5.2813.09
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK51.28+9.3514.17
4Celine Vik OlsenLarvik OK57.40+15.4716.01
5Liv SchjervenLardal OL57.51+15.5816.04
Anita MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Astrid FodnæssAndebu ILikke startet

D50

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK47.5913.19
2Lill-Ann TorpSandefjord OK52.02+4.0314.27
3Tone StoklandSandefjord OK56.55+8.5615.48
4Hilde KløvstadSandefjord OK59.40+11.4116.34
5Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.03.55+15.5617.45
6Stine ArntzenSandefjord OK1.10.38+22.3919.37
7Astrid BrevikStokke IL1.28.36+40.3724.36
Kristin DahlSandefjord OKdiskvalifisert
Hanne Skjelland HansenAndebu ILdiskvalifisert

D60

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin EriksenOL Tønsberg og omegn48.5513.58
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK55.49+6.5415.56
3Gro EiaOL Trollo59.23+10.2816.58
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.58+11.0317.08
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.02.52+13.5717.57
6Inger NergaardStokke IL1.08.29+19.3419.34
7Else StordalOL Tønsberg og omegn1.39.42+50.4728.29
Randi HansenStokke ILikke startet

D70

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.03.4618.13
2Elisabeth UndstadLarvik OK1.14.28+10.4221.16
3Gerd LangsethLarvik OK1.23.12+19.2623.46
4May Helene HansenSandefjord OK1.26.29+22.4324.42
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

H11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre FurlandSandefjord OK23.1210.05
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn30.32+7.2013.16
Theo Solberg FredheimSandefjord OKdiskvalifisert

H11-12N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joel RöhrsStokke IL33.3716.00
2Casper Velstadbråten BangåsBotne SK1.01.13+27.3629.09
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnikke startet

H13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL34.4910.14
2Niclas GunnerødStokke IL35.51+1.0210.32
3Jens G. DybvikStokke IL51.28+16.3915.08

H13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marcus WindvikSandefjord OK39.4617.17

H15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.00.5416.27

H15B

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle MørkSandefjord OK43.2712.46
2Erik ZagarLarvik OK49.41+6.1414.36
3Ole Kristian BangåsBotne SK55.35+12.0816.20
4Terje GallisAndebu IL57.35+14.0816.56
Mathias JahreAndebu ILikke startet

H17

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK36.458.32
2Jørgen FrøydLarvik OK37.54+1.098.48
3Eirik RavnanStokke IL37.56+1.118.49
4Viljan van RaaijHedrum OL38.05+1.208.51
5Iver RingheimLarvik OK42.33+5.489.53
6Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn43.21+6.3610.04
7Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn43.51+7.0610.11
8Henrik R HoltHedrum OL43.58+7.1310.13
9Georg EllilaStokke IL59.23+22.3813.48
10Hallgeir BrevikStokke IL1.01.20+24.3514.15
Anders HansenAndebu ILdiskvalifisert
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H17C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon SimonsenSandefjord OK33.1214.26
2Thorolf TrolsrudBotne SK44.47+11.3519.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.21.40+48.2835.30

H40

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturle FurlandSandefjord OK38.2510.22
2Per Henrik ZagarLarvik OK48.01+9.3612.58
3Eelco van RaaijHedrum OL54.48+16.2314.48
4Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn58.22+19.5715.46
5Per-Øyvind MolandAndebu IL1.03.56+25.3117.16
6Kenneth DybvikStokke IL1.31.23+52.5824.41
Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
Erik JuliussenSandefjord OKdiskvalifisert
Magnus LundAndebu ILikke startet

H50

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne DirdalLarvik OK38.5710.31
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn40.15+1.1810.52
3Anders Kristian HoltHedrum OL41.27+2.3011.12
4Frode RobertsenStokke IL41.51+2.5411.18
5Tom KristensenLarvik OK43.39+4.4211.47
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK47.46+8.4912.54
7Espen JohnsenHedrum OL49.22+10.2513.20
8Arne Håkon JørgensenSandefjord OK49.46+10.4913.27
9Arne KristensenStokke IL54.50+15.5314.49
10Ulric BjörckLarvik OK1.05.12+26.1517.37
11Morten AndresenOK Skeidi1.05.59+27.0217.50
12Per Einar StrømHedrum OL1.09.06+30.0918.40
13Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.09.20+30.2318.44
Magne KløveStokke ILdiskvalifisert
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H60

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn44.2212.19
2Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn45.44+1.2212.42
3Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK49.26+5.0413.43
4Kai MidtskogenBotne SK52.59+8.3714.43
5Ragnar Niemi BergStokke IL54.20+9.5815.05
6Øivind FadumSande Sportsklubb55.00+10.3815.16
7Jan BøhleOL Trollo1.04.30+20.0817.55
8Leif Thorbjørn LundAndebu IL1.40.19+55.5727.51

H70

3 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL47.2313.32
2Helge FossheimHedrum OL51.30+4.0714.42
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn54.20+6.5715.31
4Ragnar HillestadLardal OL54.52+7.2915.40
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL55.30+8.0715.51
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK58.28+11.0516.42
7Lars Martin GjeinStokke IL1.00.58+13.3517.25
8Arne KristensenStokke IL1.01.01+13.3817.26
9Per Øystein AndersenLarvik OK1.04.55+17.3218.32
10Martin NaufHedrum OL1.07.11+19.4819.11
11Roar LøkenSandefjord OK1.09.10+21.4719.45
12Kåre NilsenSandefjord TIF1.22.00+34.3723.25
Kjell Einar AadnevikTIF Vikingdiskvalifisert
Svein EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Svein ThorsenSandefjord TIFdiskvalifisert
Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKikke startet

H80

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.13.4021.02
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.19.31+5.5122.43
3Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.20.04+6.2422.52
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor