Norsk Orientering

Foreløpig resultatliste for Morgenfrisk i Follo #2 UsynligO 11.apr-10.mai

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #2 UsynligO 11.apr-10.mai
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 10 mai 2020

Klasser: Visa alla | C | AK | AM | AL | AU

C-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle HeitmannFossum IF14.56.00
2Richard Zeiner GundersenAker Brygge Orientering15.43.00+0.46.00
3Vidar BerteigIL GeoForm17.27.00+2.30.00
4Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK20.51.00+5.54.00
5Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering21.17.00+6.20.00
6Alpine SkiingKlubbløs22.32.00+7.35.00
7Sharon BroadwellIL GeoForm26.03.00+11.06.00
8Tor LahlumNordre Follo Orientering37.16.00+22.19.00
9Aina GrymyrHaugerud IF38.21.00+23.24.00
10Nils IhlenIL Koll49.16.00+34.19.00

A-kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ståle HeitmannFossum IF16.27.00
2Vidar BerteigIL GeoForm19.37.00+3.09.00
3Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering20.41.00+4.14.00
4Sharon BroadwellIL GeoForm29.23.00+12.55.00
5Erik JonassenNordre Follo Orientering31.01.00+14.34.00
6Magnus EndresenMåren OK33.46.00+17.19.00
7Sivert Høilund DragsethFet OL37.07.00+20.40.00
8Trond WettergreenDriv IL38.58.00+22.31.00
9Aina GrymyrHaugerud IF52.02.00+35.35.00
10Jørgen LerFet OL1.05.33.00+49.06.00
11Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering1.09.41.00+53.14.00
12Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering1.50.27.00+1.33.59.00

A-mellom

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm33.31.00
2Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering37.00.00+3.29.00
3Stein MellaOppsal Orientering40.06.00+6.35.00
4Peter KlavenessMåren OK42.04.00+8.33.00
5Eldar BørsumBækkelagets SK44.06.00+10.35.00
6Dag AmundsenNordre Follo Orientering44.12.00+10.41.00
7Bård BjørheiNordre Follo Orientering45.22.00+11.51.00
8Ståle HeitmannFossum IF48.56.00+15.25.00
9Eskil ÅsmulOppsal Orientering50.13.00+16.42.00
10Jon FærdenNordre Follo Orientering51.34.00+18.03.00
11Per Arne AndresenNordre Follo Orientering53.08.00+19.37.00
12Kristian StenrudIndre Østfold OK53.19.00+19.48.00
13Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL57.09.00+23.38.00
14Tormod ØvergaardVestre Akers SK58.57.00+25.26.00
15Haakon KnudsenOppsal Orientering1.00.07.00+26.36.00
16Arne KongsnesOppsal Orientering1.01.53.00+28.22.00
17Kristin AlsosBækkelagets SK1.03.11.00+29.40.00
18Rune HultgreenIL GeoForm1.03.22.00+29.51.00
19Lars Petter EndresenMåren OK1.03.38.00+30.07.00
20Sharon BroadwellIL GeoForm1.09.35.00+36.04.00
21Stig KarlsenIL GeoForm1.10.08.00+36.37.00
22Laila StenrudIndre Østfold OK1.12.02.00+38.31.00
23Jon C. FougnerHeming Orientering1.13.25.00+39.54.00
24Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1.20.37.00+47.06.00
25Knut Tore SolheimNydalens SK1.37.03.00+1.03.32.00
26Øystein MadsenHaugerud IF1.37.40.00+1.04.09.00
27Martin ReichenbachOppsal Orientering1.41.29.00+1.07.58.00
28Hasse BergstromTyrving ILbrutt
29Øyvind ThømtIndre Østfold OKbrutt
30Marianne MichelsenFossum IFbrutt
31Marianne ØygardenDe usynligebrutt
32Randi BudahlFet OLbrutt

A-lang

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan MichelsenFossum IF40.30.00
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL43.52.00+3.22.00
3Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering46.13.00+5.43.00
4Ståle HeitmannFossum IF46.21.00+5.51.00
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering48.47.00+8.17.00
6Knut Edvard HellandØstmarka OK50.20.00+9.50.00
7Tobias Tronbøl LiumIL Koll50.28.00+9.58.00
8Erik NæssØstmarka OK56.37.00+16.07.00
9Martin GranlyLillomarka OL56.50.00+16.20.00
10Peter KlavenessMåren OK57.30.00+17.00.00
11Audrun UtskarpenIL GeoForm58.56.00+18.26.00
12Jon LahlumIL GeoForm1.05.00.00+24.30.00
13Mari Bergkastet JonassenNordre Follo Orientering1.10.11.00+29.41.00
14Ove MartinsenHauketo IF1.13.51.00+33.21.00
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.23.39.00+43.09.00
16Øyvind GylverAsker Skiklubb1.23.45.00+43.15.00
17Sharon BroadwellIL GeoForm1.27.49.00+47.19.00
18May Bente BrurbergÅS-NMBU Orientering1.31.56.00+51.26.00
19Erik ThorstensenIL GeoForm1.41.04.00+1.00.34.00
20Per FosserHeming Orienteringbrutt
21Myggen TPWB-Obrutt

A-ultra

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.41.56.00
2Audun BjerknesMåren OK1.45.28.00+3.32.00
3Ståle HeitmannFossum IF1.51.34.00+9.38.00
4Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.59.00.00+17.04.00
5Sharon BroadwellIL GeoForm3.28.46.00+1.46.50.00
6Erik NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor