Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola nr11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola nr11
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 22 januar 2020

Lang A

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Steinar RagvinBø OL51.25
2Eirik RavnanStokke IL53.30+2.05
3Gabriel GjoneSandefjord OK53.51+2.26
4Helge GisholtOK Skeidi54.06+2.41
5Halvard KornmoPorsgrunn OL58.05+6.40
6Elin BjervaLarvik OK1.00.03+8.38
7Benjamin GjoneSandefjord OK1.01.09+9.44
8Jan GatevoldPorsgrunn OL1.02.17+10.52
9Stein MartinsenSandefjord OK1.02.33+11.08
10Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.09.11+17.46
11Tom KristensenLarvik OK1.09.32+18.07
12Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.11.19+19.54
13Dag AusenPorsgrunn OL1.11.50+20.25
14Jonas EikåsSandefjord OK1.17.20+25.55
Une HoltermannPorsgrunn OLdiskvalifisert
Øyvind HyllesethSkien OKdiskvalifisert
Steinar LandeBø OLdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius MartinsenSandefjord OKikke startet

Kort A

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Henrik ZagarLarvik OK45.13
2Anders Kristian HoltHedrum OL47.06+1.53
3Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK51.39+6.26
4Frode RobertsenStokke IL52.02+6.49
5Kai MidtskogenBotne SK54.26+9.13
6Bjørn LiePorsgrunn OL58.30+13.17
7Elling AakreAndebu IL58.55+13.42
8Jo Børre EikåsSandefjord OK58.57+13.44
9Henrik Kaupang LyeLarvik OK59.03+13.50
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.01.44+16.31
11Espen JohnsenHedrum OL1.02.16+17.03
12Wenche EikåsSandefjord OK1.04.14+19.01
13Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.04.53+19.40
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.07.36+22.23
15Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.07.54+22.41
16Helge FossheimHedrum OL1.09.33+24.20
17Kay JørgensenPorsgrunn OL1.14.20+29.07
18Morten AndresenOK Skeidi1.19.56+34.43
19Harald OmlandSkien OK1.23.08+37.55
20Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.23.10+37.57
21Ole JohanssonPorsgrunn OL1.24.25+39.12
22Veslemøy SolbergKonnerud IL1.31.49+46.36
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Jørn MyrlandNotodden OLdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sven OhrvikKonnerud ILdiskvalifisert
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenbrutt
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet
Per Einar StrømHedrum OLikke startet

C løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre ThorbjørnsenLarvik OK37.52
2Hanne HerumOK Skeidi40.17+2.25
3Tor Eivind EdvardsenLarvik OK43.24+5.32
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi47.04+9.12
5Rolf LyePorsgrunn OL47.05+9.13
6Atle MørkSandefjord OK49.10+11.18
7Ragnar HillestadLardal OL50.18+12.26
8Even Tore SteinsholtLardal OL50.35+12.43
9Bjørn Helge CeebergHedrum OL55.20+17.28
10Inger MørkSandefjord OK1.03.31+25.39
11Elin BordøyHedrum OL1.14.01+36.09
11Tone Sølie LysnesHedrum OL1.14.01+36.09
Sigrid Bakken HamreLarvik OKikke startet
Vigdis Bakken HamreLarvik OKikke startet
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OKikke startet
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor