Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 4 januar 2020

Damer - kort

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Norah BreivoldGanddal IL27.2416.48
2Hanna in't VeldGanddal IL43.33+16.0926.43

Herrer - kort

1 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)22.0413.32
2Ådne OrstadGanddal IL28.34+6.3017.31
3Frode Halvor LundÅlgård Orientering28.40+6.3617.35
4Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering30.10+8.0618.30
5Peder OrstadGanddal IL35.09+13.0521.33
6Audun SkartveitNOTEAM44.20+22.1627.11

Damer - mellom

2 690 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb27.0810.05
2Trine Bolstad ScheieGanddal IL32.02+4.5411.54
3Kristin BreivoldGanddal IL38.01+10.5314.07
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)40.11+13.0314.56
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb42.53+15.4515.56
6Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)44.04+16.5616.22
7Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb44.50+17.4216.40
8Trine SelvikvågFrøyland IL44.55+17.4716.41
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb46.40+19.3217.20
10Ingunn LandsnesGanddal IL49.01+21.5318.13
11Inger Skretting OpstadEgersund OK53.50+26.4220.00
12Helga KlausenÅlgård Orientering56.27+29.1920.59
13Gudrun HegelstadNOTEAM58.37+31.2921.47
14Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.02.52+35.4423.22
15Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.04.17+37.0923.53
16Unni Byberg MæstadGanddal IL1.25.49+58.4131.54
Ingunn VoilåsEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellom

2 690 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb24.018.55
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb26.44+2.439.56
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb28.35+4.3410.37
4Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb29.41+5.4011.02
5Per Ingar HadlandGanddal IL30.29+6.2811.19
6Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.10+7.0911.35
7Knut SkjævelandGanddal IL35.20+11.1913.08
8Bjarne GimreGanddal IL35.53+11.5213.20
9Bjørn BjellandGanddal IL36.05+12.0413.24
10Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb37.04+13.0313.46
11Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)37.05+13.0413.47
12Jan VærpSøgne og Songdalen OK37.14+13.1313.50
13Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb37.29+13.2813.56
14Jan Inge LundeGanddal IL37.40+13.3914.00
15Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb37.42+13.4114.00
16André SirevågStatoil BIL39.05+15.0414.31
17Raymond B PettersenÅlgård Orientering39.21+15.2014.37
18Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39.45+15.4414.46
19Tormod AaslidEgersund OK40.00+15.5914.52
20Geir HusdalTIF Viking40.18+16.1714.58
21Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)42.14+18.1315.42
22Tor Geir EspedalGanddal IL43.16+19.1516.05
23Per Marthon MælandAftenbladet BIL44.31+20.3016.32
24Ole AuklendSkattesport BIL45.26+21.2516.53
25Frode FølgesvoldAftenbladet BIL46.00+21.5917.06
26Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb48.05+24.0417.52
27Asgeir KleppaFrøyland IL53.05+29.0419.44
28Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.02.26+38.2523.12
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Lars PrimstadKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - lang

4 310 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL45.2910.33
2Inger Tone NygårdEgersund OK51.15+5.4611.53
3Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb51.31+6.0211.57
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb53.26+7.5712.23
5Vibeke LamarkGanddal IL59.40+14.1113.50
6Helen LomelandÅlgård Orientering59.42+14.1313.51
7Ida MonsenEgersund OK1.00.04+14.3513.56
8Hilde OhrGanddal IL1.01.51+16.2214.21
9Mariann SveinsvollGanddal IL1.04.05+18.3614.52
10Tove BjerkreimFrøyland IL1.09.02+23.3316.01
11Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.11.08+25.3916.30
12Ann Karin TjørhomGanddal IL1.12.24+26.5516.47
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - lang

4 310 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeNTNUI34.328.00
2Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb36.58+2.268.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Aart Joakim in't VeldGanddal IL37.59+3.278.48
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)38.17+3.458.52
5Joar EilevstjønnGanddal IL39.13+4.419.05
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)40.35+6.039.24
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)40.56+6.249.29
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb41.08+6.369.32
9Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41.40+7.089.40
10Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb41.57+7.259.43
11Kristian Frafjord HaarrGanddal IL42.01+7.299.44
12Otte OmdalGanddal IL42.58+8.269.58
13Markus Andreas BreivoldGanddal IL43.43+9.1110.08
14Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering44.33+10.0110.20
15Trond LamarkGanddal IL45.12+10.4010.29
16Paul Terje HaarrGanddal IL46.27+11.5510.46
17Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)48.10+13.3811.10
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.45+16.1311.46
19Jørgen BreivoldGanddal IL52.24+17.5212.09
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb52.32+18.0012.11
21Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)53.03+18.3112.18
22Marius SteneConocoPhillips BIL53.40+19.0812.27
23Tor BrekkenGanddal IL55.45+21.1312.56
24Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb57.07+22.3513.15
25Kristian OhrGanddal IL59.03+24.3113.42
26Trondr BreilandNOTEAM59.06+24.3413.42
27Ove OalandGanddal IL1.00.37+26.0514.03
28Tore RøddeGanddal IL1.06.02+31.3015.19
29Harald JansenStavanger Orienteringsklubb1.06.28+31.5615.25
30Roger NysethNOTEAM1.14.43+40.1117.20
31Eivind LieEquinor BIL1.19.00+44.2818.19
32Earbos CharlesNOTEAM1.24.35+50.0319.37
John BreilandKlepp ILdiskvalifisert
Thomas Brattebø JansenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ove MæstadGanddal ILdiskvalifisert
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Nybegynner

1 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Daniel EilevstjønnGanddal IL21.5418.05
0Henrik EilevstjønnGanddal IL22.2118.28
0Karen OrstadGanddal IL31.3826.08
0Liven OrstadGanddal IL32.3026.51
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)28.2023.24
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)21.5518.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor