Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HLP kveldssamling 1 med 3D-O

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HLP kveldssamling 1 med 3D-O
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: tirsdag 7 januar 2020

Klasser: Visa alla | D13-16 | H13-16 | Gjester

D13-16

1 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Aurora NolteFreidig12.5512.55
2Malin Nordgård LeirenByåsen IL13.59+1.0413.59
3Mathea Spets StorhovFreidig14.51+1.5614.51
4Maria Strømdal WikFreidig14.59+2.0414.59
5Sigrid HaugskottOL Trollelg15.24+2.2915.24
6Tora KittilsenFreidig16.04+3.0916.04
7Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.14+5.1918.14
8Marita AskeFreidig18.33+5.3818.33
9Solveig Louise NissenFreidig19.59+7.0419.59
10Ine Bohnhorst TegdanFreidig20.35+7.4020.35
11Ingeborg KolstadWing OK23.14+10.1923.14
12Hannah TyvoldByåsen IL24.03+11.0824.03
13Annika Lund EikremFreidig26.03+13.0826.03
14Juni Hagelid NorheimFreidig27.58+15.0327.58
15Nora HalvorsenFreidig41.08+28.1341.08
Åsa BullByåsen ILdiskvalifisert
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert
Una KittilsenFreidigikke startet

H13-16

1 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig12.0712.07
1Iver Dalsaune ThunFreidig12.0712.07
3Tristan HalvorsenFreidig13.09+1.0213.09
4Alf Petter LynumFreidig13.29+1.2213.29
5Vegard StorliFreidig15.07+3.0015.07
6Sverre HellevikFreidig15.26+3.1915.26
7Emil LeroyerFreidig16.06+3.5916.06
8Sander M JensenByåsen IL17.12+5.0517.12
9Tord RomundstadNidarøst OK18.06+5.5918.06
10Sofus H LindWing OK20.46+8.3920.46
11Jørgen AuneByåsen IL21.22+9.1521.22
12Jakob Jøsang WithWing OK22.36+10.2922.36
13Ådne StordalByåsen IL23.03+10.5623.03
14Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL28.23+16.1628.23
15Aslak MoxnessByåsen IL33.13+21.0633.13
16Johannes StordalByåsen IL34.14+22.0734.14
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILdiskvalifisert
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Aksel VikenByåsen ILdiskvalifisert
Hallvard HellevikFreidigikke startet

Gjester

1 000 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn Magnus MidtbøWing OK10.4810.48
2Anders HaugskottOL Trollelg10.53+0.0510.53
3Johannes Karstein MidtbøWing OK11.23+0.3511.23
4Sander H. RogndokkenNTNUI11.34+0.4611.34
5Jørgen TegdanFreidig11.47+0.5911.47
6Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.12+1.2412.12
7Petter Andreas LonaWing OK12.23+1.3512.23
8Svein Erik BratsbergWing OK12.50+2.0212.50
9Marte Hoff HagenNTNUI12.58+2.1012.58
10Eivind LonaWing OK13.20+2.3213.20
11Kristin BrekkeNTNUI13.40+2.5213.40
12Margot Bolstad LynumFreidig14.03+3.1514.03
13Terje MidtbøWing OK15.00+4.1215.00
14Vegard HansenByåsen IL15.07+4.1915.07
15Mari Angell-PetersenFreidig15.17+4.2915.17
16Børge LeirenByåsen IL16.28+5.4016.28
17Kristin HaugskottOL Trollelg17.12+6.2417.12
18Skjalg StordalByåsen IL17.13+6.2517.13
19Vidar AmundalWing OK17.18+6.3017.18
20Jens Even StorhovFreidig17.21+6.3317.21
21Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17.47+6.5917.47
22Tina Strømdal WikFreidig18.41+7.5318.41
23Rune VikenByåsen IL18.49+8.0118.49
24Audun Rognerud BøeNTNUI19.21+8.3319.21
25Simon Lund EikremFreidig19.32+8.4419.32
26Marius WithWing OK19.43+8.5519.43
27Randi LillealternFreidig20.35+9.4720.35
28Eva TesarovaWing OK22.56+12.0822.56
29Morten KorsvoldWing OK23.44+12.5623.44
30Rune StræteWing OK24.37+13.4924.37
31Are RogstadNidarøst OK27.21+16.3327.21
Erlend AuneByåsen ILdiskvalifisert
Øystein WiggenByåsen ILdiskvalifisert
August Hopstad NykvistWing OKikke startet
Thomas Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor