Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Romjulsløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Romjulsløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: torsdag 26 desember 2019

Klasser: Visa alla | ALD | AKD | CLD | ALH | AKH | CLH

A-lang-Damer

3 380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL35.0610.23
2Vigdis  SætrenMarkane IL40.40+5.3412.01
3Kari SvingheimLillehammer OK45.55+10.4913.35

A-kort-Damer

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg MagerøyFørde IL35.1515.48
2Julie DalingFørde IL40.40+5.2518.14
3Astrid GytriFørde IL45.44+10.2920.30
4Gunhild Daling KorsøenFørde IL46.14+10.5920.43
5Anita E. HoleFørde IL49.34+14.1922.13
6Synnøve KalstadFørde IL52.39+17.2423.36

C-løype-Damer

1 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL31.2424.31
2Sanna  AsheimFørde IL48.16+16.5237.42
3Ingrid Sellevold ScheiFørde IL1.23.45+52.211.05.25
4Astrid Sellevold ScheiFørde IL1.25.39+54.151.06.54
4Liv Jorunn SellevoldFørde IL1.25.39+54.151.06.54

A-lang Herra

3 380 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK22.556.46
2Torbjørn OsFørde IL26.34+3.397.51
3Andreas HaugFørde IL29.52+6.578.50
4Kristoffer MagerøyFørde IL30.42+7.479.04
5Anders BergsetIL Veten31.14+8.199.14
6Håkon GrønliFørde IL32.06+9.119.29
7Elias BergsetIL Veten32.54+9.599.44
8Sven Bergset LangvikIL Veten34.55+12.0010.19
9Jon SletteskogFørde IL35.10+12.1510.24
10Jon Anders ScheiFørde IL37.23+14.2811.03
11Atle StøyvaIndre Breim IL37.37+14.4211.07
12Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL38.57+16.0211.31
13Trygve Nummedal OsFørde IL40.48+17.5312.04
14Eigil InstebøFørde IL42.58+20.0312.42
15Christopher FinkFørde IL43.13+20.1812.47
16Harald HjellbrekkeFørde IL45.58+23.0313.35
17Ivar BergsetIL Veten46.15+23.2013.41
18Marius DalinFørde IL49.40+26.4514.41
19Bjørn Olav ØvrebøFørde IL51.48+28.5315.19
20Torodd OsFørde IL52.08+29.1315.25

A-kort Herra

2 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL32.5914.47
2Egil NestandeFørde IL33.27+0.2815.00
3Øyvind KorsøenFørde IL43.44+10.4519.36
4Gunnar GytriFørde IL45.24+12.2520.21
5Kurt GrønliFørde IL45.31+12.3220.24
6Nils SletteskogFørde IL59.48+26.4926.48
7Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.03.22+30.2328.24
Johan MagerøyFørde ILdiskvalifisert

C-løype Herra

1 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias HaugFørde IL27.4421.40
2Morris AsheimFørde IL31.22+3.3824.30
3Elias FinkFørde IL43.38+15.5434.05
4Oscar FinkFørde IL45.21+17.3735.25
4Theodor FinkFørde IL45.21+17.3735.25
6Alfred KorsøenFørde IL1.01.51+34.0748.19
7Jørgen KorsøenFørde IL1.03.00+35.1649.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor