Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 8 september 2020

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | D/H17-N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | D65- | D/H14-C | D12-14 | H12-14 | D50- | H65- | Åpen B | D15-16 | H15-16 | D17- | H50- | Åpen AK | H17- | D19-

D/H-10N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL25.17
Ole Helmich TorgersenTIF Viking26.32
Harald Helmich TorgersenTIF Viking27.50
Erik PrestegårdGneist, IL24.07
Maria ChristenssonGneist, IL43.50
Lovise LitlekalsøyGneist, IL31.13
Marie KjærgårdGneist, IL19.34
Henrikke Lund OlsenTIF Viking21.48
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking21.45
Liam NielsenVaregg Fleridrettikke startet

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL21.02

D/H17-N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torhild Eide TorgersenTIF Vikingfullført
2Petter Nielsenfullført
3Gunnar Helmich PedersenTIF Viking27.41+6.39
Andreas NielsenVaregg Fleridrettikke startet

D-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking54.33
Katinka SannesTIF Viking54.28
Gabriel StrømmeTIF Viking48.09
Iris Popsueva BuanesTIF Vikingikke startet

H-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jonas Breistein PedersenTIF Viking45.33
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking48.00
Trygve LilleheilTIF Viking46.07
Trygve LilleheilTIF Viking46.07
Peder Kolskår ToppeTIF Viking41.30

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie SolvikGneist, IL16.48
2Ingrid HellevangGneist, IL22.23+5.35
3Ingrid BrattbakkFana IL30.00+13.12
4Hedda Jansson RønnestadFana IL30.07+13.19
5Eirin IngvaldsenTIF Viking42.55+26.07
6Emilie Breistein PedersenTIF Viking43.03+26.15
7Aurora Indrebø OtteråTIF Viking50.51+34.03
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H11-13

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL15.16
2Harald August GullaksenGneist, IL17.39+2.23
3Kirill EikangerGneist, IL18.53+3.37
4Eirik Helleve HauglandGneist, IL19.02+3.46
5Peter StoltzVaregg Fleridrett41.29+26.13
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrettikke startet

D65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid OrmbergFana IL24.54
2Grete LindBergens TF26.35+1.41
3Kari SecherBergens TF30.15+5.21
4Bjørg MidttunBergens TF31.11+6.17
5Astri Ese HoleBergens TF41.48+16.54

D/H14-C

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Sofie NærheimIL Gular22.22
2Mons Egil LienOs Orienteringsklubb24.08+1.46
3Jorunn KjærgårdGneist, IL24.58+2.36
4Stian LienOs Orienteringsklubb25.11+2.49
5Turid TangenOs Orienteringsklubb37.54+15.32
6Daniel SkårOs Orienteringsklubb38.14+15.52
7Marie StoltzVaregg Fleridrett40.55+18.33
8Bodil HåheimIL Gular46.27+24.05
9Bjarte ToppeTIF Viking46.52+24.30
10Vidar PedersenTIF Viking47.29+25.07
10Elisabeth StrømmeTIF Viking47.29+25.07
12Erik Rasmussen OtteråTIF Viking50.51+28.29
13Christian MeseckeTIF Viking54.15+31.53
Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert
Eirik LilleheilTIF Vikingdiskvalifisert
Margrete SolvikGneist, ILdiskvalifisert
Roar BergeVaregg Fleridrettikke startet
Ingunn EikelandBergens TFikke startet
Geir RognsvågOs Orienteringsklubbikke startet

D12-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1.00.43
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.12.16+11.33
Marie ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Idun HeklandIL Gulardiskvalifisert

H12-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL25.45
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett53.11+27.26
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius GuibertVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrettikke startet
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb39.06
2Hege FjellbirkelandIL Gular46.58+7.52
3Bjørg KocbachBergens TF51.48+12.42
3Britt KarlsenAskøy OL51.48+12.42
5Berit HegdalBergens TF1.03.27+24.21
6Nina GogaBergens TF1.16.32+37.26
Ingjerd SognnæsBergens TFdiskvalifisert
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert

H65-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ove DrangeVaregg Fleridrett33.54
2Dagfinn HoleBergens TF41.44+7.50
3Atle BergsethVaregg Fleridrett43.16+9.22
4Gunnar KnudsenTIF Viking44.07+10.13
5Per HauglandÅrstad IL46.12+12.18
6Egil KarlsenAskøy OL46.40+12.46
7Rolf NordOs Orienteringsklubb51.10+17.16
8Atle AlvheimFana IL54.51+20.57
9Axel IngvaldsenTIF Viking55.18+21.24
10Øistein PaulsenBergens TF55.44+21.50
11Per VoldFana IL1.01.10+27.16
12Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.05.05+31.11
13Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.10.08+36.14
14Halvdan Ramberg MoeFana IL1.10.26+36.32
15Jan Olav OrmbergFana IL1.11.54+38.00
16Per VikaneFana IL1.13.04+39.10
Gunnar J. AlsakerÅrstad ILikke startet
Per BjørkhaugTIF Vikingikke startet
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet

Åpen B

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann-Elin BendiksenFana IL45.22
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett53.57+8.35
3Karianne AlsakerÅrstad IL59.07+13.45
4Øystein Bremer ThunesGneist, IL1.12.01+26.39
5Siv Ellen ThunesGneist, IL1.13.09+27.47
6Jostein DøsenOs Orienteringsklubb1.16.12+30.50
7Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb1.16.13+30.51
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.18.20+32.58
9Sindre EkrheimBergens TF1.18.28+33.06
10Bjørn BataldenFana IL1.22.13+36.51
Toralf RutledalFana ILdiskvalifisert
Gro MadslienVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Dag BøeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Synne Marie SandviknesBergens TFdiskvalifisert
Birte NordeideGneist, ILikke startet
Ina Hopland SkageGneist, ILikke startet

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit Margrethe MøllerFana IL50.43
2Helene NysæterBergens TF1.11.13+20.30
3Hedda Erica EikangerGneist, IL1.12.15+21.32

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann ScheiTIF Viking38.00
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF43.34+5.34
3Rannveig NordhagenFana IL45.07+7.07
4Charlotte WatsonVaregg Fleridrett48.57+10.57
5Linda RykkjeVaregg Fleridrett52.49+14.49
6Vibeke Tefre GriegFana IL52.53+14.53
7Kirsti LysakerFana IL56.47+18.47
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Kristine Bog VikaneFana ILikke startet

H50-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular30.03
2Bjørn HøllelandFana IL31.36+1.33
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett33.40+3.37
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett34.14+4.11
5Sverre Johan NærheimIL Gular36.47+6.44
6Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL42.04+12.01
7Arne JohannesenIL Gular42.09+12.06
8Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett42.19+12.16
9Tore Svein NeseAskøy OL44.22+14.19
10Tor SørevikTIF Viking44.51+14.48
11Erik VikaneFana IL45.53+15.50
12Øistein BøeFana IL46.19+16.16
12Torgeir StrandFana IL46.19+16.16
14Dag AksnesIL Gular49.01+18.58
15Bjørn-Inge SkageGneist, IL52.00+21.57
16Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL56.39+26.36
17Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett57.37+27.34
18Alfon Harald JohansenBergens TF58.16+28.13
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
John Olav AlvsvågFana ILikke startet
Kjetil DammTIF Vikingikke startet
Tom Øyvind JohannessenGneist, ILikke startet
Lars SveenBergens TFikke startet

Åpen AK

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mark PurkisVaregg Fleridrett33.28
2Hans-Richard BrattbakkFana IL48.55+15.27
3Knut UtneFana IL49.52+16.24
4Bård HeklandIL Gular54.59+21.31
5Lars Olav ToloGneist, IL57.04+23.36
6Runar SivertsenBergens TF1.08.18+34.50

H17-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne KnudsenGneist, IL40.00
2Brage Bell LysakerFana IL45.34+5.34
3Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb45.41+5.41
4Niklas ProforsVaregg Fleridrett47.33+7.33
5Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett49.30+9.30
6Geir HeksemFana IL51.16+11.16
7Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett51.35+11.35
8Tage RosenlundVaregg Fleridrett52.13+12.13
9Trond DøskelandFana IL52.58+12.58
10Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett57.26+17.26
11Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.03.34+23.34
12Andreas NysæterBergens TF1.05.13+25.13
13Birk Bell LysakerFana IL1.07.18+27.18
14Vegard Velle SivertsenBergens TF1.08.19+28.19
15Sturle NordeideGneist, IL1.08.26+28.26
16Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.20.40+40.40
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
Andreas DaleBergens TFikke startet
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Per Harald Löfgren JohansenBergens TFikke startet

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.02.14
2Roisin LongNydalens SK1.10.51+8.37
Helen MartinsenIL Gularikke startet
Karianne StrømmeVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor