Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 14 oktober 2020

Klasser: Visa alla | DA | HA | DB | HB | DC | HC

DA

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett48.27
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK53.02+4.35
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett55.06+6.39
4Kristine Bog VikaneFana IL58.21+9.54
5Mariann ScheiTIF Viking59.26+10.59
6Ingeborg Rygg EikelandBergens TF1.00.17+11.50
7Dagrun Slettebø DaltveitFana IL1.01.26+12.59
8Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.01.32+13.05
9Lise ChristensenTIF Viking1.18.32+30.05
Vibeke Tefre GriegFana ILikke startet

HA

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne KnudsenGneist, IL35.45
2Vidar ScheiTIF Viking36.20+0.35
3Rune NygaardIL Gular37.02+1.17
4Mark PurkisVaregg Fleridrett40.30+4.45
5Tom Eirik EikangerIL Gular40.36+4.51
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett43.38+7.53
7Oskar HeksemFana IL43.45+8.00
8Niklas ProforsVaregg Fleridrett44.17+8.32
9Bjørn HøllelandFana IL46.09+10.24
10Vemund HansenTIF Viking50.31+14.46
11Tore JuvikIL Gular52.42+16.57
12Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL53.12+17.27
13Geir HeksemFana IL54.24+18.39
14Harald ValenVaregg Fleridrett54.56+19.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Tore Svein NeseAskøy OL56.35+20.50
16Sigurd EiknerFana IL58.37+22.52
17Trond DøskelandFana IL58.54+23.09
18Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.00.35+24.50
19Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb1.01.30+25.45
20Helge NysæterBergens TF1.02.27+26.42
21Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.02.52+27.07
22Torgeir StrandFana IL1.04.30+28.45
23Ørjan TotlandTIF Viking1.07.03+31.18
24Svein LingaIL Gular1.08.02+32.17
25Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.13.48+38.03
26Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.18.23+42.38
27Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.18.55+43.10
28Harald SodemannUBIL1.22.35+46.50
29Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett1.25.27+49.42
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Brage Bell LysakerFana ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

DB

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siren GreveBergens TF42.22
2Judit Margrethe MøllerFana IL49.03+6.41
3Ingrid SandvollGneist, IL50.44+8.22
4Birte NordeideGneist, IL56.47+14.25
5Hege FjellbirkelandIL Gular58.13+15.51
6Helene NysæterBergens TF59.34+17.12
7Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.06.48+24.26
Kirsti LysakerFana ILikke startet
Liv OrmbergGneist, ILikke startet

HB

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut UtneFana IL31.57
2Øistein BøeFana IL36.28+4.31
3Marcel NiederhauserAskøy OL36.39+4.42
4Heikki SavolainenUBIL38.15+6.18
5Stein Ove DyngelandFana IL38.46+6.49
6Erik JohannessenHordaveg BIL43.23+11.26
7Kjell Erik MyreHordaveg BIL43.48+11.51
8Jan HauglandÅrstad IL45.31+13.34
9Olav LofthusHordaveg BIL48.08+16.11
10Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett48.43+16.46
11Svein RosselandHordaveg BIL50.28+18.31
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL51.31+19.34
13Lars Olav ToloGneist, IL53.30+21.33
14John Olav AlvsvågFana IL56.31+24.34
15Atle AlvheimFana IL57.11+25.14
16Matti TorgersenBergens TF1.02.50+30.53
17Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.05.09+33.12
18Erling StrandBergens TF1.09.21+37.24
Gunnar KnudsenTIF Vikingdiskvalifisert
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Andreas Hallerdiskvalifisert
Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Birk Bell LysakerFana ILikke startet

DC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF25.35
2Karen Clementsen KayserFana IL32.11+6.36
3Bjørg KocbachBergens TF34.20+8.45
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett42.19+16.44
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett43.04+17.29
6Mari StadsnesIL Gular43.21+17.46
7Mai Helen LingaIL Gular45.35+20.00
Marian KjellevoldIL Gularikke startet

HC

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf NordOs Orienteringsklubb23.39
2Håkon MogstadFana IL24.18+0.39
3Håkon HauglandEquinor BIL26.29+2.50
4Per HauglandÅrstad IL28.36+4.57
5Sturla Stemshaug28.44+5.05
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL32.27+8.48
7Ragnar KayserFana IL32.52+9.13
8Knut GjestemoenBergens TF34.16+10.37
9Magne RaadalFana IL36.21+12.42
10Jan Olav OrmbergFana IL36.54+13.15
11Axel IngvaldsenTIF Viking37.47+14.08
12Odin LingaIL Gular39.13+15.34
13Halvdan Ramberg MoeFana IL56.17+32.38
14Kristian Hj. FalchIL Gular1.26.18+1.02.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor