Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

1 915 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Simen Økern HågårdKonnerud ILfullført
Odin Yngve Solheim AlværFørde ILfullført
Eira Zürcher-GretteEiker OLfullført
Klara Zahl ErikssonKongsberg OLikke startet

N2-åpen 10-16

2 045 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ildrid MestadRøyken OL50.2024.36

C-åpen 10-16

2 495 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Askil MestadRøyken OL31.4912.45
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.00.5024.22
Martine RøkebergEiker OL41.4816.45
Line Zürcher-GretteEiker OL45.2118.10
Eirill MestadRøyken OLdiskvalifisert
Oskar BaklidKonnerud ILikke startet

B-åpen 10-16

2 935 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon ØverbyKongsberg OL40.1013.41

B-åpen 17-

2 935 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege GunnerødIL GeoForm31.0910.36
2Marius StrandseterRøyken OL34.16+3.0711.40
3Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF39.44+8.3513.32
4Anders JohnsenSturla, IF40.44+9.3513.52
5Rolf Magnus JustadIF Hellas49.05+17.5616.43
6Trude HansenBerger og Svelvik OL50.15+19.0617.07
7Martin Aasen WrightOppsal Orientering1.15.18+44.0925.39

AK-åpen

3 325 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Anders IstadAsker Skiklubb33.4010.07
2Ivar MestadRøyken OL44.45+11.0513.27
3Harald BerganKongsberg OL46.09+12.2913.52
4Ingrid Lundin BerganKongsberg OL47.51+14.1114.23
5Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL48.13+14.3314.30
6Veslemøy SolbergKonnerud IL49.38+15.5814.55
Bjørn WesselBerger og Svelvik OLikke startet

AL-åpen

5 445 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1.14.4313.43
2Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.39.28+24.4518.16

D 9-10

2 045 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Asmyhr-AndersenEiker OL53.5926.23
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL29.1814.19
Sofie SkareKonnerud IL40.2119.43
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLdiskvalifisert

D 11-12

2 495 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL26.3910.40
2Emilie Haffner HaugholtSturla, IF40.50+14.1116.21
3Frida HopeModum OL48.15+21.3619.20
4Kamille DanielsenKongsberg OL50.02+23.2320.03
5Julie WoldSturla, IF1.04.40+38.0125.55
6Adine Amalie HunstadKonnerud IL1.07.18+40.3926.58
Julie Økern HågårdKonnerud ILdiskvalifisert

D 13-14

2 935 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise RenardKongsberg OL30.3810.26
2Iselin HøivoldKongsberg OL33.47+3.0911.30
3Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL38.01+7.2312.57
4Ingrid LestebergKongsberg OL41.07+10.2914.00
5Mina HobbelstadEiker OL47.19+16.4116.07
6Johanne StorhaugKonnerud IL47.21+16.4316.07
7Marte EgerKongsberg OL48.43+18.0516.35
8Linnea DanielsenKongsberg OL50.19+19.4117.08

D 15-16

4 135 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KvarmeSturla, IF32.527.56
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF32.54+0.027.57
3Ingvild GustafssonKongsberg OL35.40+2.488.37
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL39.13+6.219.29
5Ylva KlausenSturla, IF45.36+12.4411.01
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL47.27+14.3511.28
7Ane Kristine EidKongsberg OL1.06.48+33.5616.09

D 17-18

4 465 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL43.489.48
2Åsne HaavengenKongsberg OL47.21+3.3310.36
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL51.53+8.0511.37
4Mari ØverbyKongsberg OL57.06+13.1812.47
5Hedda KjeldsenSturla, IF58.46+14.5813.09
6Hedda SpangbergKonnerud IL1.05.10+21.2214.35
7Selma HoivoldKongsberg OL1.05.41+21.5314.42
8Tiril HolenKonnerud IL1.07.56+24.0815.12
9Tiril KihleKonnerud IL1.35.28+51.4021.22

D 19-20

5 445 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale StrandKongsberg OL1.07.1512.21

D 21-

5 685 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SørensenEiker OL51.429.05
1Therese HaareKonnerud IL51.429.05
3Linnea OlofssonKongsberg OL1.01.20+9.3810.47
4Oda Isnes TyseEiker OL1.20.23+28.4114.08

D 40-

4 465 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HovdenakEiker OL48.2510.50
2Kari StrandKongsberg OL49.52+1.2711.10
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL52.35+4.1011.46
4Karoline BredlandKongsberg OL59.32+11.0713.20
5Linda Zahl ErikssonKongsberg OL1.04.10+15.4514.22
6May Ingela HopeModum OL1.04.35+16.1014.27
7Kristin EgerKongsberg OL1.08.44+20.1915.23
8Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.15.30+27.0516.54
Larysa MironavaModum OLdiskvalifisert
Monica BerglundRingerike OLikke startet

D 50-

4 135 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Sørensen DrageKongsberg OL43.5110.36
2Unn Hilde HeggedalKongsberg OL43.52+0.0110.36
3Anne Guro NøklebyRingerike OL44.09+0.1810.40
4Hilde StorløkkenKongsberg OL51.22+7.3112.25
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLikke startet

D 60-

3 325 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL36.4111.01
2Helga HaverstadLierbygda OL38.19+1.3811.31
3Marianne SpanliLierbygda OL45.28+8.4713.40
4Kari LyngbakkenKonnerud IL58.22+21.4117.33

D 65-

3 325 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK43.0812.58

D 70-

2 515 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL37.0314.43
2Linda VerdeSturla, IF37.24+0.2114.52
3Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL39.15+2.1215.36

H 9-10

2 045 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BerganKongsberg OL39.4319.25
Olai BisethKongsberg OL27.4013.31
Mikkel BjerkKonnerud IL48.4023.47
Magnus LestebergKongsberg OL59.2229.01
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL42.3620.49
Mathis RenardKongsberg OL23.5511.41
Martin RånesKonnerud IL27.0713.15
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL27.0513.14

H 11-12

2 495 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL21.238.34
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)22.14+0.518.54
3Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL24.28+3.059.48
4Nils Zahl ErikssonKongsberg OL29.52+8.2911.58
5Kristian KaiserSturla, IF30.59+9.3612.25
6Aksel KlausenSturla, IF33.08+11.4513.16
7Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL37.38+16.1515.05
8Adrian Michael HunstadKonnerud IL40.51+19.2816.22
Eirik LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Jon StrandKongsberg OLikke startet

H 13-14

2 935 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik KaiserSturla, IF22.347.41
2August Hellerud SireKonnerud IL23.08+0.347.52
3Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24.15+1.418.15
4Erlend UlsakerHemsedal IL24.38+2.048.23
5Fredrik Fet AndersenKonnerud IL25.17+2.438.36
6Mats JohnsenSturla, IF27.52+5.189.29
7Jens WoldSturla, IF28.18+5.449.38
8Jan Olav BerganKongsberg OL32.43+10.0911.08
9Arne BisethKongsberg OL33.37+11.0311.27
10Sebastian RøkebergEiker OL39.34+17.0013.28
11Oskar HopeModum OL42.19+19.4514.25
12Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL48.06+25.3216.23
Jarand GustafssonKongsberg OLikke startet

H 15-16

4 465 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL35.518.01
2Halvor LøkenKongsberg OL37.30+1.398.23
3Arne BerganKongsberg OL38.54+3.038.42
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL39.24+3.338.49
5Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF49.59+14.0811.11
6Borgar SkjelbredKongsberg OL54.08+18.1712.07
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet

H 17-18

5 445 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL48.048.49
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL49.32+1.289.05
3Johan EgerKongsberg OL50.12+2.089.13
4Lukas KlausenSturla, IF55.47+7.4310.14
5Mikkel BerglundRingerike OL56.34+8.3010.23
6Sindre UlsakerHemsedal IL1.16.41+28.3714.04
Rolf Trygve HaugKongsberg OLikke startet

H 19-20

5 685 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Kristian UndelandSturla, IF56.509.59

H 21-

7 235 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein SørensenEiker OL49.096.47
2Damien RenardKongsberg OL51.20+2.117.05
3Kristen MikkelsplassNesbyen IL55.08+5.597.37
Halvor SaunesKongsberg OLdiskvalifisert
Vegard MyklemyrNesbyen ILdiskvalifisert

H 40-

5 685 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)45.348.00
2Gard LindsethNydalens SK46.16+0.428.08
3Inge LindsethNydalens SK47.12+1.388.18
4Ola LestebergKongsberg OL55.20+9.469.43
5Geir Thomas KnutheimSturla, IF59.35+14.0110.28
6Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.07.43+22.0911.54
7Lars BerglundRingerike OL1.13.47+28.1312.58
8Stig InstanesSturla, IF1.31.09+45.3516.02
9Stian Vallestad AlværFørde IL1.54.07+1.08.3320.04
Espen RøsteKongsberg OLikke startet
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OLikke startet

H 50-

5 445 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL48.078.50
2Odd StrandKongsberg OL48.42+0.358.56
3Egil FuruaBerger og Svelvik OL51.06+2.599.23
4Roger WiikSturla, IF53.09+5.029.45
5Lars EnerhaugenModum OL53.24+5.179.48
6Per Øivind EgerKongsberg OL54.10+6.039.56
7Anders GustafssonSturla, IF55.40+7.3310.13
8Øyvind DrageKongsberg OL55.52+7.4510.15
9Gunnar HopeModum OL57.58+9.5110.38
10Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1.04.48+16.4111.54
11Per GustafssonKongsberg OL1.05.30+17.2312.01
12Øystein SkjelbredKongsberg OL1.05.40+17.3312.03
13Endre UlsakerHemsedal IL1.05.49+17.4212.05
14Stig MellingRingerike OL1.06.41+18.3412.14
15Erik HøivoldKongsberg OL1.10.45+22.3812.59
16Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.11.43+23.3613.10
17Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.12.34+24.2713.19
18Roar ByeModum OL1.19.01+30.5414.30
19Bjørn BendiktsenModum OL1.21.46+33.3915.01

H 60-

4 465 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL48.4510.55
2Per SchancheAsker Skiklubb1.02.16+13.3113.56
Jens Kr KoplandModum OLikke startet

H 65-

4 135 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DåsnesRingerike OL39.009.25

H 70-

3 325 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Roar BakkenEiker OL37.3611.18
2Helge RevhaugRingerike OL56.25+18.4916.58
3Brede Høibak GundersenRingerike OL1.01.21+23.4518.27
Finn BjørtuftKongsberg OLikke startet

H 75-

2 515 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF33.0513.09
2Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL43.54+10.4917.27

H 80-

2 515 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling FrøvollSturla, IF35.1013.58
2Finn Åge ØsternKongsberg OL42.56+7.4617.04
3Knut KjemhusKongsberg OL46.58+11.4818.40
4Ivar Louis BergSturla, IF59.13+24.0323.32
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.07.07+31.5726.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor