Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp Nr. 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp Nr. 6
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 30 august 2012

N-åpen

1 500 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AntonsenByåsen IL11.057.23
0Mads AuranMalvik IL11.407.46
0Selina GjervanMalvik IL13.10+0.418.46
0Kari Linnea MediåsWing OK19.36+7.0713.04
0Ella Fiskum NessFreidig16.47+4.1811.11
0Charlotte RoliOL Trollelg38.10+25.4125.26
0Mari EidsmoFreidig10.377.04
0Annette RolliOL Trollelg22.07+9.3814.44
0Ella SandstadFreidig22.51+10.2215.14
0Emil GrønliFreidig12.128.08
0Selma HegstadByåsen IL14.50+2.219.53
0Jens HusbyMalvik IL18.55+6.2612.36
0Una KittilsenFreidig21.16+8.4714.10
0Tora KittilsenFreidig24.43+12.1416.28
0Iver Dalsaune ThunFreidig10.327.01
0Mathea Spets StorhovFreidig11.447.49
0Erik Williams StrømsnesMalvik IL14.07+1.389.24
0Mathias Enebak IversenFreidig20.24+7.5513.36
0Emma Dalsaune ThunFreidig10.136.48
0Annika BjerkanWing OK19.57+7.2813.18
0Solveig Louise NissenFreidig14.27+1.589.38
0Sigrid HaugskottOL Trollelg13.32+1.039.01
0Silje Marie NissenFreidig17.53+5.2411.55
0Eskil EllefsenFreidig18.14+5.4512.09
0Ada Bredeveien LoeFreidig12.56+0.278.37
0Ane Malene KolstadFreidig16.05+3.3610.43
0Oskar Falk Larsen KrogsrudMalvik IL18.12+5.4312.08
0Markus Stranden EianMalvik IL18.16+5.4712.10
0Kristin TveitOL Trollelg21.54+9.2514.36
0Mabel AmundsenFreidig12.298.19
0Vetle EkreFreidig17.45+5.1611.50
0Vebjørn BekkenMalvik IL26.57+14.2817.58
0Stine Myhr AmundsenWing OK13.47+1.189.11

D -10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg14.478.41
2Tale Tannvik SkeiFreidig16.38+1.519.47
3Maren VikenByåsen IL18.58+4.1111.09
4Eva Hovem GjelsvikFreidig21.51+7.0412.51
5Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering22.32+7.4513.15
6Maja LersethOL Trollelg27.30+12.4316.10

D11-12

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL19.437.53
2Sarah BrynhildsenWing OK22.47+3.049.06
3Anna RenolenWing OK23.17+3.349.18
4Dina ReitanFreidig25.47+6.0410.18
5An-Elise KvamFreidig27.06+7.2310.50
6Solveig SæternesByåsen IL31.58+12.1512.47

D13-14

3 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL33.359.52
2Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering33.45+0.109.55
3Line SølbergIL Leik34.49+1.1410.14
4Marie Bakken SørensenFreidig39.28+5.5311.36
5Vera MelkildFreidig41.43+8.0812.16
6Oda Q FossumFreidig43.19+9.4412.44
7Malin SandstadFreidig44.13+10.3813.00
8Eldrid BratsbergWing OK45.51+12.1613.29
9Malin OpøienOL Trollelg47.29+13.5413.57
10Sigrid Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering47.41+14.0614.01
11Ingunn Augdal FløvigOK Nidarøst50.03+16.2814.43
12Pernille OpheimFreidig51.03+17.2815.00
13Oda Marie LoråsOL Trollelg52.03+18.2815.18
14Emilie Liabakk EriksenByåsen IL53.22+19.4715.41
15Andrine VikenByåsen IL54.43+21.0816.05
16Hege LienSelbu OK1.05.56+32.2119.23
17Ingrid SandStjørdals-Blink Orientering1.07.09+33.3419.45
18Kristin HagenOL Trollelg1.10.41+37.0620.47
Helga StenvikByåsen ILdiskvalifisert

D13-16 C

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora HegstadByåsen IL24.119.40
2Kristin ÅsenOL Trollelg31.08+6.5712.27
3Ingrid JensåsOL Trollelg43.13+19.0217.17
4Marte Myhr AmundsenWing OK43.40+19.2917.28
Martine Klock FletenWing OKdiskvalifisert

D15-16

3 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL29.488.45
2Frida SætherFreidig30.24+0.368.56
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL34.44+4.5610.12
4Emma ArnesenByåsen IL37.26+7.3811.00
5Kristine Klock FletenWing OK37.45+7.5711.06
6Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering38.12+8.2411.14
7Ane Svegård ByeByåsen IL40.33+10.4511.55
8Marte Hoff HagenByåsen IL45.15+15.2713.18
9Ida Berg HanssenByåsen IL48.40+18.5214.18
10Gina MølnvikFreidig51.41+21.5315.12
11Pia BlakeByåsen IL53.02+23.1415.35
12Frida OpheimFreidig53.03+23.1515.36
13Ragnhild Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering1.04.00+34.1218.49
Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D17-18

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea VindalWing OK55.3715.26
2Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering1.08.15+12.3818.57
3Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.11.50+16.1319.57
Sigrid BratsbergWing OKdiskvalifisert

H -10

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian BjerkanWing OK13.167.48
2Mikkel HoltFreidig13.44+0.288.04
3Einar EideByåsen IL14.24+1.088.28
4Nikolai RenolenWing OK15.31+2.159.07
5Erlend AuneByåsen IL16.28+3.129.41
6Samuel TyvoldByåsen IL16.40+3.249.48
7Olav Selnes LorentzenByåsen IL17.07+3.5110.04
8Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering17.31+4.1510.18

H11-12

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig17.156.54
2Simen Spets StorhovFreidig17.58+0.437.11
3Lars SandstadFreidig19.24+2.097.45
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL19.41+2.267.52
5Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering20.18+3.038.07
6Mats EidsmoFreidig21.09+3.548.27
7Jo Even KolstadFreidig21.48+4.338.43
8Matias NissenFreidig23.49+6.349.31
9Jonas GrønliFreidig24.38+7.239.51
10Martin SelmerFreidig27.45+10.3011.06
11Jonas VindalWing OK28.51+11.3611.32
12Vegard SandStjørdals-Blink Orientering29.22+12.0711.44
13Sverre JohansenFreidig30.56+13.4112.22

H13-14

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil MølnvikFreidig25.057.22
2Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering26.29+1.247.47
3Mathias VindalWing OK27.09+2.047.59
4Håvard EidsmoFreidig30.07+5.028.51
5Oskar Spets StorhovFreidig30.32+5.278.58
6Adrian OpheimFreidig32.02+6.579.25
7Leif BlakeByåsen IL36.27+11.2210.43
8Even Svegård ByeByåsen IL48.50+23.4514.21
9Magnus Gjersvold HaugFreidig1.07.58+42.5319.59
Torgeir Andresen KlevstuenOL Trollelgdiskvalifisert
Odin LøvåsFreidigdiskvalifisert

H13-16 C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Størdal MartinussenWing OK17.337.01
2Andreas Helland EriksenWing OK34.18+16.4513.43
3Sondre Mehammer EidsmoWing OK40.41+23.0816.16
4Sander LersethOL Trollelg51.31+33.5820.36

H15-16

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes MidtbøWing OK32.519.07
2Arvid LyngstadWing OK33.01+0.109.10
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg33.06+0.159.11
4Brage JørumByåsen IL33.39+0.489.20
5Rein Helle MårdalenFreidig34.00+1.099.26
6Preben AntonsenByåsen IL34.08+1.179.28
7Øyvind WiggenByåsen IL39.29+6.3810.58
8Øystein KrogstieFreidig42.25+9.3411.46
9John Gederaas KanstadWing OK44.48+11.5712.26
10Nils Ola KvamFreidig46.41+13.5012.58
11Johan Bakken SørensenFreidig48.26+15.3513.27
12Asbjørn MidtbøWing OK50.16+17.2513.57
13Torbjørn LundeMalvik IL51.08+18.1714.12
14Brynjar ForsethOL Trollelg52.29+19.3814.34
15Åsmund StenvikByåsen IL1.06.27+33.3618.27
16Martin LøvåsOK Nidarøst1.11.29+38.3819.51
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgdiskvalifisert

D11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona Eggen KongsbakWing OK19.3711.32
2Mali Bredeveien LoeFreidig20.37+1.0012.07

H11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19.0611.14
2Vegard Mehammer EidsmoWing OK39.07+20.0123.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor