Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romjulstrimmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romjulstrimmen
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: lørdag 28 desember 2019

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Svein Roar JonsmyrHerrer-A (28)diskvalifisert

Froland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Øyvind HelsørHerrer-A (28)36.38+18.4113.58

Hisøy OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nils-Henrik PedersenHerrer-B/C (5)36.12+5.5724.17
2Kristin Krafft MyhrenDamer-B/C (11)32.44+2.2321.58
2Silje HaugeDamer-A (14)25.38+4.229.47
3Erik Broers DamsgaardHerrer-B/C (5)37.21+7.0625.04
3Hannah Broers DamsgaardDamer-B/C (11)35.39+5.1823.55
3Inger Marie Broers DamsgaardDamer-A (14)32.25+11.0912.22
4Martin BjørkenesHerrer-A (28)25.32+7.359.44
4Ann Mari StudsrudDamer-B/C (11)37.14+6.5324.59
5Jenny Simonsen BjørkenesDamer-B/C (11)41.55+11.3428.07
5Tuva Krafft MyhrenDamer-A (14)35.23+14.0713.30
6Eivind DamsgaardHerrer-A (28)31.52+13.5512.09
6Anna BjørkenesDamer-B/C (11)41.58+11.3728.09
6Marianne HaugeDamer-A (14)36.40+15.2413.59
7Cathrine FossnesDamer-B/C (11)47.51+17.3032.06
7Elin MollestadDamer-A (14)1.03.09+41.5324.06
8Mari-Ann Thorsen EkernDamer-B/C (11)49.41+19.2033.20
9Anniken FossnesDamer-B/C (11)53.21+23.0035.48
10Edith FahreDamer-B/C (11)57.26+27.0538.32
11Georg SmedsaasHerrer-A (28)38.27+20.3014.40
11Ingrid HestvikDamer-B/C (11)57.29+27.0838.34
13Helge ChristensenHerrer-A (28)43.04+25.0716.26
19Einar Krafft MyhrenHerrer-A (28)53.59+36.0220.36
Ole-Herman CappelenHerrer-A (28)diskvalifisert
Torstein Thorsen EkernHerrer-A (28)diskvalifisert
Trond FossnesHerrer-A (28)diskvalifisert
Fredrik StudsrudHerrer-A (28)diskvalifisert
Marianne Simonsen BjørkenesDamer-A (14)diskvalifisert
Tove FossnesDamer-A (14)diskvalifisert

IF Trauma

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger SkjæveslandDamer-B/C (11)30.2120.22
5Bjørn Idar SætranHerrer-A (28)26.10+8.139.59
12Inge SkjæveslandHerrer-A (28)41.12+23.1515.43
14Geir Henrik HirschHerrer-A (28)43.36+25.3916.38
Henrik Chr. HirschHerrer-A (28)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rasmus Palmqvist AslaksenHerrer-A (28)17.576.51

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Wilhelm YriHerrer-B/C (5)39.59+9.4426.50
8Geir Jonny RingvollHerrer-A (28)34.26+16.2913.08
17Morten BenestadHerrer-A (28)52.25+34.2820.00
Ranveig KvifteDamer-A (14)diskvalifisert
Christine MikkelsenDamer-A (14)diskvalifisert

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jan Petter LaugenHerrer-A (28)44.08+26.1116.50
Terje UrfjellHerrer-A (28)diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vetle Elias LynnebakkenHerrer-A (28)23.50+5.539.05

Lia IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stein R. JensenHerrer-B/C (5)30.1520.18

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Tony HalsallHerrer-A (28)46.50+28.5317.52
Bjørnar KlunglandHerrer-A (28)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Else-Margrethe BredlandDamer-A (14)1.11.51+50.3527.25
Floke BredlandHerrer-B/C (5)diskvalifisert

Vegårshei IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenDamer-A (14)21.168.07
2Anders VestølHerrer-A (28)22.42+4.458.39
4Arnhild U. BråtenDamer-A (14)33.24+12.0812.44
7Martin BråtenHerrer-A (28)33.52+15.5512.55
18Geir BråtenHerrer-A (28)52.45+34.4820.08
Sten Åge NygårdseterHerrer-A (28)diskvalifisert
Emma Smeland NygårdseterDamer-A (14)diskvalifisert

Øyestad IF allianse

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Per Torstein TerjesenHerrer-A (28)35.48+17.5113.39
Thea Kristine TerjesenDamer-A (14)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor