Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. Juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. Juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: torsdag 26 desember 2019

Damer A-Lang-8,5 km

8 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

Damer A-kort 4,3 km

4 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.0510.01
2Aurora FossøyNTNUI45.58+1.5310.26
3Monica WigemyrOddersjaa SSK46.13+2.0810.30
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK51.24+7.1911.40
5Hege Hennig LundeOK Sør54.47+10.4212.27
6Siri BjorvandBirkenes IL55.03+10.5812.30
7Torunn BirkenesØvrebø IL57.17+13.1213.01
8Anna Simonsson SøndenåStigmannen Karlshamns OK57.21+13.1613.02
9Benedicte BeckmannKristiansand OK59.08+15.0313.26
10Karin EriksenOL Tønsberg og omegn59.12+15.0713.27
11Gro BørteKristiansand OK1.05.27+21.2214.52
12Line BørteKristiansand OK1.05.29+21.2414.52
13Synne FossøyØyestad IF allianse1.10.30+26.2516.01
14Kerstin KalsåsKristiansand OK1.57.39+1.13.3426.44

Herrer A-lang 8,5 km

8 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI1.05.467.49
2Ståle GjelstenKristiansand OK1.12.07+6.218.35
3Christian BøenKristiansand OK1.12.18+6.328.36
4Brage TakleKristiansand OK1.14.13+8.278.50
5Marius AurebekkKristiansand OK1.15.22+9.368.58
6Aslak HeimdalNTNUI1.26.52+21.0610.20
7Jostein MoeIL Vindbjart1.28.56+23.1010.35
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.29.55+24.0910.42
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.33.01+27.1511.04
10Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.35.17+29.3111.20
11Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.36.58+31.1211.32
12Tor ÅmdalKristiansand OK1.37.24+31.3811.35
13Espen Coward RefsnesOK Sør2.04.21+58.3514.48
14Knud KalsåsKristiansand OK2.06.42+1.00.5615.05
15Ulrik ThistedKristiansand OK2.08.20+1.02.3415.16
16Asbjørn GrøvlenJärfälla OK2.14.07+1.08.2115.57
17Magnus Frestad NygaardViaNova BIL2.29.20+1.23.3417.46
18Frode KonstTyrving IL2.49.08+1.43.2220.08
Petter Marki ErichsenNydalens SKdiskvalifisert
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

Herrer A-kort 4,3 km

4 400 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan Svaland AasKristiansand OK42.369.40
2Jack BjørnsenKristiansand OK42.51+0.159.44
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK43.02+0.269.46
4Espen BirkenesBirkenes IL44.51+2.1510.11
4Paul Christian JensenBirkenes IL44.51+2.1510.11
6Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK45.51+3.1510.25
7Vegard MyhreNOTEAM45.54+3.1810.25
8Emil NygårdBirkenes IL46.10+3.3410.29
9Paul JohannessenKristiansand OK48.18+5.4210.58
10Morten CowardOK Sør48.26+5.5011.00
11Geir KristiansenKristiansand OK49.35+6.5911.16
12Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK51.05+8.2911.36
13Svein OmdalKristiansand OK51.28+8.5211.41
14Roar MyhreKristiansand OK51.50+9.1411.46
15Svein WigemyrOddersjaa SSK55.58+13.2212.43
16Stein CowardOK Sør58.02+15.2613.11
17Geir Holm GundersenKonnerud IL58.33+15.5713.18
18Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK58.46+16.1013.21
19Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn59.01+16.2513.24
20Håkon SørnesOL Tønsberg og omegn1.00.38+18.0213.46
21Svein Roar JonsmyrBirkenes IL1.01.50+19.1414.03
22Harald EikKristiansand OK1.04.19+21.4314.37
23Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.04.38+22.0214.41
24Kjell Arne HålandOK Sør1.07.41+25.0515.22
25Nils Egil JohannessenIL Høvdingen1.08.06+25.3015.28
26Magne Reier JørgensenKristiansand OK1.08.19+25.4315.31
27Stian StordalenOK Sør1.21.22+38.4618.29
28Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.26.09+43.3319.34
Thor Christian CowardOK Sørdiskvalifisert
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert
Jørn StordalenOK Sørdiskvalifisert
Terje UrfjellIL Imåsdiskvalifisert
Øivind TorgersenKristiansand OKdiskvalifisert
Nils Arne JohannessenKristiansand OKikke startet

C/N-2,7 km

2 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sanna KalsåsKristiansand OK17.466.50
2Lars BirkenesBirkenes IL31.24+13.3812.04
3Jakob JohannessenKristiansand OK31.52+14.0612.15
4Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK32.37+14.5112.32
5Ådne ØvlandKristiansand OK32.41+14.5512.34
6Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL34.13+16.2713.09
7Tony HalsallOtra IL34.55+17.0913.25
8Sereina SnerthammerKristiansand OK35.06+17.2013.30
9Marianne KnutsenIL Høvdingen36.18+18.3213.57
10Magnus Hennig LundeOK Sør38.32+20.4614.49
11Fredrik Hennig LundeOK Sør38.53+21.0714.57
12Erik HodneOddersjaa SSK42.45+24.5916.26
13Bjørnar KlunglandOtra IL43.15+25.2916.38
14Adriana EikKristiansand OK45.06+27.2017.20
15Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.00.51+43.0523.24
16Liv JohannessenKristiansand OK1.09.21+51.3526.40
Edvald KalsåsKristiansand OKdiskvalifisert
Fabian JohannessenKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor