Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TV-Cupen race 3 - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TV-Cupen race 3 - Finale
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / Kristiansand OK
Dato: onsdag 5 februar 2020

A-løype

3 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK31.108.12
2Brage TakleKristiansand OK31.27+0.178.16
3Christian BøenKristiansand OK31.47+0.378.21
4Eirik Heddeland MartensKristiansand OK32.58+1.488.40
5David RundeKristiansand OK33.08+1.588.43
6Erlend Odd BergeKristiansand OK35.47+4.379.25
7Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK37.40+6.309.54
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.32+10.2210.55
9Jon BjørgumKristiansand OK49.13+18.0312.57
10Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52.05+20.5513.42
11Jack BjørnsenKristiansand OK52.10+21.0013.43
12John HansenKristiansand OK52.57+21.4713.56
13Bjarne FærestrandKristiansand OK53.06+21.5613.58
14Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK53.48+22.3814.09
15Harald EikKristiansand OK1.00.41+29.3115.58
16Dag MoeKristiansand OK1.01.12+30.0216.06
17Henrik Svaland AasKristiansand OK1.02.51+31.4116.32
18Nils Arne JohannessenKristiansand OK1.10.55+39.4518.39
19Tina BoothKristiansand OK1.16.46+45.3620.12
20Fred Arne SivertsenKristiansand OK1.26.59+55.4922.53
21Siri BjorvandBirkenes IL1.28.52+57.4223.23
22Ove KjetsåOtra IL1.34.01+1.02.5124.44
23Gro BørteKristiansand OK1.34.14+1.03.0424.47
24Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.34.18+1.03.0824.48
Roar MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKikke startet
John RundeKristiansand OKikke startet
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet
Øyvin SimonsenIL Imåsikke startet

C-løype

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind StenstadOddersjaa SSK48.2612.44
2Tony HalsallOtra IL56.42+8.1614.55
3Adriana EikKristiansand OK1.09.31+21.0518.17
Roar HermansenKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor