Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 august 2020

Klasser: Visa alla | H19 | D19 | H17-18 | H40 | AL-åpen | D17-18 | D40 | H15-16 | H50 | D15-16 | D50 | H60 | D60 | H70 | AK-åpen | D70 | D80 | H80 | D13-14 | H13-14 | B-åpen | D11-12 | H11-12 | C-åpen | D9-10 | H9-10 | N-åpen 10- | N-åpen | Ledsager

H19

9 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Sande GullordNydalens SK1.17.578.00
2Sverre Bang StøengNTNUI1.44.37+26.4010.44
3Per Ole DahlsrudNydalens SK2.49.37+1.31.4017.24

H17-18

7 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.21.3211.15

H40

7 240 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL1.00.158.19
2Håvard SundbergStor-Elvdal SK1.00.54+0.398.24
3Amund BeitnesVaranger Orienteringslag1.03.38+3.238.47
4Svein NygårdLillomarka OL1.06.24+6.099.10
5Asgeir LiumFet OL1.09.20+9.059.34
6Arne SaxhaugRaumar Orientering1.26.45+26.3011.58
7Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.46.48+46.3314.45
Arne RøsteRingsaker OKdiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet

AL åpen

7 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnar RenolenWing OK1.20.5911.11
2Audun FingarsenElverum OK1.48.04+27.0514.55
3Kjetil SkjåkLillehammer OK1.56.08+35.0916.02

D40

6 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Olsen KirkevikHamar OK58.569.38
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.06.32+7.3610.53
3Terese SyljuåsenRingsaker OK1.19.23+20.2712.59
4Heidi TronbølFet OL1.23.46+24.5013.42
Berit BergsetGjø-Vard OLdiskvalifisert

H15-16

6 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.00.129.51
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.03.11+2.5910.20
Kristoffer Børke SætabergetVang OLdiskvalifisert

H50

6 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon-Anders BordalRingsaker OK50.288.15
2Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL1.01.42+11.1410.05
3Håvard KvammeOL Toten-Troll1.10.38+20.1011.33
4Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.19.48+29.2013.03
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.31.08+40.4014.54
6Ole Christian BangHamar OK1.41.17+50.4916.34
7Svein ThorsbergGrue IL1.41.37+51.0916.37
Knut HelstadRingsaker OKdiskvalifisert

D15-16

5 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette BergLøten o-lag1.06.1811.39
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.20.17+13.5914.06
3Anne FrøislandVang OL1.25.43+19.2515.03
4Emma DåsnesVang OL1.28.41+22.2315.35

D50

5 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK1.00.4610.40
2Hege SolerødGjø-Vard OL1.06.06+5.2011.37
3Anne LofthusLillehammer OK1.10.59+10.1312.28
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.40.43+39.5717.42

H60

5 690 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag49.088.38
2Audun StrandlieGjø-Vard OL50.01+0.538.47
3Trond OlsenLøten o-lag57.11+8.0310.02
4Terje WikstrømRingsaker OK58.18+9.1010.14
5Sture OttesenIndre Østfold OK59.53+10.4510.31
6Per Kristian EkebergTyrving IL1.00.28+11.2010.37
7Petter GullikstadRøros IL1.01.03+11.5510.43
8Frode HjorthHamar OK1.01.16+12.0810.46
9Tor StrandRaumar Orientering1.09.30+20.2212.12
10Knut EngenRaumar Orientering1.09.31+20.2312.13
11Edvard DahlOL Vallset/Stange1.10.14+21.0612.20
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.15.31+26.2313.16
13Harald ØstbyeElverum OK1.17.13+28.0513.34
14Steinar BakkenLillehammer OK1.18.49+29.4113.51
15Johan SwärdHadeland OL1.19.33+30.2513.58
16Terje GudbrandsenHamar OK1.33.17+44.0916.23
17Odd NysæterRingsaker OK1.40.31+51.2317.39
18Jan SveenRaumar Orientering1.57.38+1.08.3020.40
Erik GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Helge SundbergRøros ILdiskvalifisert
Erik NæssØstmarka OKikke startet

D60

3 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL49.0112.36
2Berit DanielsenTyrving IL51.51+2.5013.19
3Lis DæhliLøten o-lag57.09+8.0814.41
4Wenche HultgreenTyrving IL57.38+8.3714.48
5Gro SolnørdalRudsbygd IL1.02.31+13.3016.04
6Wenche BjørnstadRingsaker OK1.04.55+15.5416.41
7Anne SørumIndre Østfold OK1.27.05+38.0422.23
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKdiskvalifisert
Guri LarssenLillehammer OKdiskvalifisert
Grete Berge OwrenFreidigdiskvalifisert

H70

3 890 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL45.0311.34
2Einar LundHamar OK48.12+3.0912.23
3Stein NordviElverum OK50.51+5.4813.04
4Knut WikstrømRingsaker OK53.14+8.1113.41
5Helge RevhaugRingerike OL53.50+8.4713.50
6Paul Martin BergRudsbygd IL54.27+9.2413.59
7Terje MalmHamar OK59.10+14.0715.12
8Ludvig Bjerke-NarudHamar OK1.00.24+15.2115.31
9Knut MalmoRingsaker OK1.01.27+16.2415.47
10Trond FeiringHamar OK1.02.16+17.1316.00
11Jon TyldumRudsbygd IL1.11.07+26.0418.16
12Paul SkjakerHadeland OL1.11.48+26.4518.27
13Helge BjaalandHeming Orientering1.17.25+32.2219.54
14Rolf KarsetSteinkjer OK1.21.00+35.5720.49
15Lars SaxhaugRaumar Orientering1.37.32+52.2925.04
16Øystein SkappelLillehammer OK1.39.27+54.2425.33
Hasse BergstrømTyrving ILdiskvalifisert

AK åpen

3 890 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL46.3411.58
2Anna-Thekla TonjerElverum OK48.17+1.4312.24
3Marit OwrenNydalens SK51.21+4.4713.12
4John HofossHadeland OL57.28+10.5414.46
5Even ErlienGjø-Vard OL58.27+11.5315.01
6Arne ArnesenHamar OK58.39+12.0515.04
7Jan Åsmund SætabergetVang OL1.00.57+14.2315.40
8Erik HaugenRingsaker OK1.01.35+15.0115.49
9Ida EngenRaumar Orientering1.01.47+15.1315.52
10Håkon BeitnesHamar OK1.07.41+21.0717.23
11Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.10.17+23.4318.04
12Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.13.37+27.0318.55
13Stine AustadRaumar Orientering1.23.47+37.1321.32
14Ole Hans ØieLøten o-lag1.26.29+39.5522.13
15Yngve SwärdHadeland OL1.34.03+47.2924.10
16Anna Linnea SwärdHadeland OL2.06.28+1.19.5432.30

D70

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange49.2717.03
2Marit TyldumRudsbygd IL53.46+4.1918.32
3Berit SaxhaugRaumar Orientering56.21+6.5419.25

H80

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.00.0920.44
2Jon Vegard LundeLillehammer OK1.01.54+1.4521.20

D13-14

3 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK1.05.3516.43
2Mina Bleken RudVang OL1.05.56+0.2116.49
3Oline Soma SlåstadRaumar Orientering1.11.27+5.5218.13
4Johanne BergLøten o-lag1.15.24+9.4919.14
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.20.04+14.2920.25

H13-14

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola DåsnesVang OL45.4811.41
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll50.35+4.4712.54
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK53.45+7.5713.42
4Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange54.12+8.2413.49
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll1.16.12+30.2419.26
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert

B åpen

3 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger SvalandOL Vallset/Stange55.0714.03
2Vebjørn FlagstadArctic orienteering1.00.47+5.4015.30
3Lene JordheimOL Vallset/Stange1.01.45+6.3815.45
4Roar SkoglundGjø-Vard OL1.04.18+9.1116.24
5Anne-Guri JevneHamar OK1.05.23+10.1616.40
6Anne-Kristin SwärdHadeland OL2.45.23+1.50.1642.11
Ruth Malin DalGrue ILdiskvalifisert
Markus FinskudRaumar Orienteringbrutt

D11-12

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Kittelsen FlesvikRaumar Orientering45.3620.32
2Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering56.23+10.4725.23
3Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange1.37.55+52.1944.06
3Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange1.37.55+52.1944.06

H11-12

2 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL31.5914.24
2Aksel Tonjer FingarsenElverum OK37.19+5.2016.48
3Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering51.39+19.4023.15
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.02.12+30.1328.01
5Kristian PaulsenOL Vallset/Stange1.39.01+1.07.0244.36

C åpen

2 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John TangenEidskog OL30.5113.53
2Johan SkjåkLillehammer OK32.59+2.0814.51
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering38.43+7.5217.26
4Aksel FlagstadArctic orienteering52.35+21.4423.41
5Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange53.01+22.1023.52
6Anita DalGrue IL54.07+23.1624.22
7Linnea L'Abée-LundLillehammer OK54.21+23.3024.28
8Tor SimonsenOK Øst1.05.22+34.3129.26
Niva FlagstadArctic orienteeringdiskvalifisert
Emilia DiesenVang OLdiskvalifisert

D9-10

1 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange42.4722.38
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL26.0513.48
0Maren Bleken RudVang OL20.2710.49
0Mari StenbergVang OL27.0414.19
0Mari Børke SætabergetVang OL22.0511.41
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL34.2818.14
0Klara Soma SlåstadRaumar Orientering28.3215.05

H9-10

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristian UrsetVang OL28.1814.58
Sivert DåsnesVang OLikke startet

N-åpen 10-

1 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL29.1315.27
0Matilde NylundVang OL38.3620.25
0Julie Gjessing SkjesetVang OL23.3012.26
0Olav SkjåkLillehammer OK32.4817.21
0Tina BjørnstadRaumar Orientering27.5614.46
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL24.5413.10
0Stian LillegårdLillomarka OL26.0013.45
0Peder Melgalvis BilstadVang OL26.1113.51
0Liv SimonsenOK Øst43.0422.47
0Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst42.5822.44

N-åpen

900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borghild PaulsenOL Vallset/Stange18.0320.03
2Håkon SkjesetVang OL18.32+0.2920.35
3Esther StenbergVang OL19.36+1.3321.46
4Maja HaugereidVang OL19.37+1.3421.47
5Karen UrsetVang OL20.40+2.3722.57
6Sivert Pedersen ElverhøiVang OL25.32+7.2928.22
7Minna HaugereidVang OL26.26+8.2329.22
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor