Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang Ve-Te, Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Ve-Te, Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 17- | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | U - N | U - C | U - B

N-åpen

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Jon Arne HagenDrangedal OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført

C-åpen 17-

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.14.5033.51

B-åpen 17-

2 620 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn48.2218.27
2Tone Sølie LysnesHedrum OL54.05+5.4320.38
3Brede Ekeberg FliidSkien OK57.41+9.1922.00
4Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.01.23+13.0123.25
5Elin BordøyHedrum OL1.04.29+16.0724.36
6Knut GjoneSandefjord OK1.05.29+17.0724.59
7Sigrun GjoneSandefjord OK1.11.49+23.2727.24
8Sten Øivind BjerkeHedrum OL1.22.03+33.4131.19
9Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.22.27+34.0531.28
10Anna Henriette StraumeDrangedal OL1.45.10+56.4840.08
11Jens Ludvig NordskogDrangedal OL1.45.13+56.5140.09
Hilde Gunn HellenesOK Skeididiskvalifisert
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OLbrutt

D 11-12

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa30.2013.43
2Juliette Holtskog-FeremansSkien OK37.51+7.3117.07

D 13-14

2 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK39.3115.04
2Cathrine SognNotodden OL41.46+2.1515.56
3Daniella GjoneSandefjord OK43.41+4.1016.40
4Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn50.51+11.2019.24
5Vilde Aakre LeistadSkien OK51.32+12.0119.40
6Pernille ZagarLarvik OK53.46+14.1520.31
7Emilie Holtskog-FeremansSkien OK55.30+15.5921.10
8Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.04.04+24.3324.27
9Anna GjestrudNotodden OL1.04.59+25.2824.48

D 15-16

4 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn39.129.39
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn56.21+17.0913.52
3Iril RingheimLarvik OK57.18+18.0614.06

D 17-A kort

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Melby JacobsenNTNUI32.4711.47
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn41.08+8.2114.47
3Lenka WestinPorsgrunn OL45.53+13.0616.30

D 17-18

5 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL57.2910.30
2Une HoltermannPorsgrunn OL1.04.29+7.0011.47
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.11.03+13.3412.59
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.12.27+14.5813.14
5Emma EngehultNotodden OL1.33.22+35.5317.04
6Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.55.25+57.5621.05
Ingrid MobråthenSandefjord OKbrutt
Emilie Kleppan StampeSandefjord OKbrutt
Maria G. MehammerPorsgrunn OLbrutt

D 21-

6 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK1.14.1310.40
2Aurora FossøyNTNUI1.16.45+2.3211.02
3Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering1.48.22+34.0915.35
4Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.58.35+44.2217.03

D 40-

5 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elin GravningenStokke ILbrutt

D 45-

5 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK1.03.1511.33
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK1.12.07+8.5213.11
3Sara MathisenPorsgrunn OL1.19.52+16.3714.36
4Gry AakreSkien OK1.23.59+20.4415.21

D 50-

4 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL49.4812.15
2Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL52.00+2.1212.48
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.00.41+10.5314.56

D 55-

2 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin WästlundNotodden OL33.4912.09
Heidi SchatvetNotodden OLikke startet

D 60-

2 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Synnøve B HoviSkien OK33.3212.03
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.55+8.2315.04

D 65-

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL33.5813.55
2Randi HansenStokke IL1.03.52+29.5426.10
3Elisabeth RødAndebu IL1.15.10+41.1230.48
4Gunn BotnenBø OL1.28.37+54.3936.19
Randi Kristin NærumLarvik OKikke startet

D 70-

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL49.1820.12
2Margit Ryen SteenBø OL59.41+10.2324.27

D 75-

2 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK51.3321.07
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL54.17+2.4422.14
3Eli KlovningPorsgrunn OL1.14.44+23.1130.37
4Synnøve DalvaBø OL1.24.55+33.2234.48
Inger Lise SolbergBø OLbrutt

H 9-10

1 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Halvor GjestrudNotodden OLikke startet

H 11-12

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sindre FurlandSandefjord OKdiskvalifisert

H 13-14

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL39.0114.53
2Jens G. DybvikStokke IL49.37+10.3618.56
3Gaute NysæterSkien OK59.45+20.4422.48
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK1.01.20+22.1923.24
5Niclas GunnerødStokke IL1.01.48+22.4723.35
6Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.27.52+48.5133.32

H 15-16

5 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin GjoneSandefjord OK52.539.40
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.01.29+8.3611.14
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.34.04+41.1117.11
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.41.29+48.3618.33

H 17-A kort

4 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Idar SætranIF Trauma38.139.24
2Asgeir FremstadLarvik OK38.36+0.239.30
3Sturle FurlandSandefjord OK39.18+1.059.40
4Øyvind FlaattenOK Skeidi42.07+3.5410.22
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK58.06+19.5314.18
6Morten AndresenOK Skeidi1.03.24+25.1115.36
7Jostein MehammerPorsgrunn OL1.06.10+27.5716.17
8Kent Morgan StoremyrIL Hauken1.28.47+50.3421.52
Jørn MyrlandNotodden OLikke startet

H 17-18

6 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL1.05.299.25
2Halvard KornmoPorsgrunn OL1.05.53+0.249.28
3Åsmund SlokvikNotodden OL1.07.15+1.469.40
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.23.19+17.5011.59

H 19-20

8 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.21.599.57
2Even GravningenStokke IL1.33.14+11.1511.19

H 21-

8 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Felde OlaussenNTNUI1.06.028.01
2Cornelius BjørkSandefjord OK1.07.25+1.238.11
3Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.11.53+5.518.44
4Dag Steinar RagvinBø OL1.15.11+9.099.08
5Runar Torpe LienPorsgrunn OL1.15.24+9.229.09
6Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.17.27+11.259.24
7Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1.20.48+14.469.49
8Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.22.39+16.3710.02
9Sigve BotnenBø OL1.26.20+20.1810.29
10Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI1.27.19+21.1710.36
11Steinar LandeBø OL1.43.17+37.1512.32
12Robert FredriksenNotodden OL1.59.32+53.3014.31
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jørgen FrøydLarvik OKikke startet
Harald KvisliNotodden OLikke startet

H 40-

6 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.48.1515.34
2Jesper FlogstadIL Hauken1.54.16+6.0116.26
Torgrim GjestrudNotodden OLbrutt Last ned GPS-spor i gpx-format
Sigurd HoltskogSkien OKikke startet

H 45-

6 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.05.3010.31
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.17.46+12.1612.30

H 50-

6 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag AusenPorsgrunn OL1.02.2210.01
2Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.06.25+4.0310.40
3Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.13.18+10.5611.47
4Harald HoviSkien OK1.13.48+11.2611.51
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.15.15+12.5312.05
6Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.17.16+14.5412.25
7Espen JohnsenHedrum OL1.34.58+32.3615.16
8Hans Erik RøraSkien OK1.45.29+43.0716.57
9Bjørn LiePorsgrunn OL2.03.51+1.01.2919.54

H 55-

5 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL56.3710.21
2Jan GatevoldPorsgrunn OL1.05.32+8.5511.58
3Roger LysnesHedrum OL1.25.14+28.3715.34
4Harald OmlandSkien OK1.51.38+55.0120.24

H 60-

4 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL38.249.27
2Ole Chr. JohnsenNotodden OL42.46+4.2210.32
3Rune LaurantsenSkien OK45.09+6.4511.07
4Trygve LølandBirkenes IL49.07+10.4312.05
5Kjell WestinPorsgrunn OL49.46+11.2212.15

H 65-

2 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung RekaaNotodden OL34.0912.17
2Hugo A. ChristensenNotodden OL37.42+3.3313.33
3Jarle BotnenBø OL38.31+4.2213.51
4Ole JohanssonPorsgrunn OL39.57+5.4814.22
5Dag KristensenOK Skeidi43.42+9.3315.43
6Per Chr. HagenBø OL44.13+10.0415.54
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL49.32+15.2317.49

H 70-

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvin SimonsenIL Imås36.4713.13
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL43.25+6.3815.37
3Helge FossheimHedrum OL45.25+8.3816.20
4Elling AakreAndebu IL46.26+9.3916.42
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL52.19+15.3218.49
6Bjørn SteenBø OL58.20+21.3320.58
7Kjell DolvaSkien OK59.04+22.1721.14
8Jakob KløverødPorsgrunn OL1.00.55+24.0821.54
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 75-

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Martin GjeinStokke IL46.4319.08
2Kjell MeenPorsgrunn OL46.48+0.0519.10
3Ragnar HillestadLardal OL54.15+7.3222.14
4Roar LøkenSandefjord OK57.33+10.5023.35
5Magne KlovningPorsgrunn OL1.06.07+19.2427.05
6Olav SolbergBø OL1.13.26+26.4330.05
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert

H 80-

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Eivind EdvardsenLarvik OK59.1224.15
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.12.06+12.5429.32
3Magnar ReppesgårdHedrum OL1.15.27+16.1530.55

H 85-

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar StrandHøydalsmo IL58.0623.48

Utvikling C

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa30.2313.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor