Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: søndag 29 desember 2019

Klasser: Visa alla | DL | HL | DM | HM | DK | HK | N

D lang

5 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL42.177.39
2Marita HernandezOL Toten-Troll56.42+14.2510.16
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.06.41+24.2412.04
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert

H lang

5 520 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNTNUI36.186.34
2Lars LienGjø-Vard OL41.39+5.217.32
3Sigmund Langedal BreivikNOTEAM41.46+5.287.33
4Markus GladEmblem IL41.53+5.357.35
5Eskil Sande GullordBækkelagets SK42.25+6.077.41
6Sigurd RavnanOL Toten-Troll42.59+6.417.47
7Øyvind LienGjø-Vard OL43.55+7.377.57
8Marius StaffNTNUI44.56+8.388.08
9Sondre Sande GullordNydalens SK46.02+9.448.20
10Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL47.15+10.578.33
11Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK47.30+11.128.36
12Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering49.19+13.018.56
13Onno VerberneOL Toten-Troll49.23+13.058.56
14Håvard KvammeOL Toten-Troll50.09+13.519.05
14Tore Rud-JohansenHoldbart OK50.09+13.519.05
16Geir Myhr ØienRingsaker OK50.31+14.139.09
17Nils Harald StaffOL Toten-Troll50.51+14.339.12
18Arno SchneiderOL Toten-Troll52.00+15.429.25
19Tor-Aanen KallekleivSirkus Kallekleiv Idrettsklubb52.49+16.319.34
20Anders SollienOL Toten-Troll53.49+17.319.44
21Trond FlaskerudOL Toten-Troll54.50+18.329.56
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringikke startet

D mellom

3 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege SolerødGjø-Vard OL39.2610.25
2Margrete JørandliGjø-Vard OL43.22+3.5611.28
3Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering43.48+4.2211.35
4Hildegunn LindstadOL Toten-Troll43.56+4.3011.37
5Vanja StaffOL Toten-Troll45.12+5.4611.57
6Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL48.13+8.4712.45
7Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll48.23+8.5712.47
8Anita StensethSnertingdal IF Orientering53.43+14.1714.12
9Hege HeibergHadeland OL1.17.29+38.0320.29
Marte Bjørke SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert

H mellom

3 780 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars GrøndalenHamar OK37.379.57
2Stein Arne NegårdVang OL38.37+1.0010.12
3Arnfinn PedersenGjø-Vard OL40.13+2.3610.38
4Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm40.17+2.4010.39
5Even LienGjø-Vard OL40.18+2.4110.39
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll40.54+3.1710.49
7Knut EngenRaumar Orientering42.04+4.2711.07
8Terje GudbrandsenHamar OK43.54+6.1711.36
9Even ErlienGjø-Vard OL44.42+7.0511.49
10Hasse BergstrømTyrving IL47.47+10.1012.38
11Erik GrøndalenHamar OK48.07+10.3012.43
12Pål Woldstad HanssenEiker OL48.50+11.1312.55
13Amund FlaskerudOL Toten-Troll52.00+14.2313.45
14Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll52.08+14.3113.47
15Steinar BakkenLillehammer OK54.38+17.0114.27
16Jo Randar HolmøyHadeland OL1.16.36+38.5920.15
Arnstein DaleOL Vallset/Stangeikke startet

D kort

2 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine StrandeRaufoss IL Orientering24.1411.06
2Liv Andrea PedersenGjø-Vard OL26.13+1.5912.01
3Ida EngenRaumar Orientering27.16+3.0212.30
4Guri LarssenLillehammer OK27.57+3.4312.49
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL28.43+4.2913.10
6Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering31.03+6.4914.14
Inger SvalandOL Vallset/Stangeikke startet

H kort

2 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll23.5010.55
2Erik HaugenRingsaker OK23.57+0.0710.59
3Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering24.24+0.3411.11
4Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering25.01+1.1111.28
5Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll27.33+3.4312.38
6Stian LillegårdLillomarka OL27.53+4.0312.47
7Lars FlaskerudOL Toten-Troll35.43+11.5316.23
8Jon Vegard LundeLillehammer OK37.58+14.0817.24
9Jens Egil RostadOL Toten-Troll1.10.47+46.5732.28
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet
Philip FøyenEidskog OLikke startet

N

1 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll23.0616.09
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll23.0416.07
0Oskar SchneiderOL Toten-Troll26.2518.28
0Sigurd SchneiderOL Toten-Troll19.5513.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor