Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 14 januar 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (3 svar)

D 17-

4 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering52.1811.22
2Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering55.42+3.2412.06
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.01.12+8.5413.18
4Karoline BjørnerødOK Moss1.03.11+10.5313.44
5Hanna RehnNordre Follo Orientering1.10.57+18.3915.25
6Erika Lind-LarsenOK Moss1.12.02+19.4415.39
7Audrun UtskarpenIL GeoForm1.15.01+22.4316.18
8Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.21.38+29.2017.44

H 17-

7 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK57.178.04
2Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL57.30+0.138.05
3Anders VisterNydalens SK59.11+1.548.20
4Bjørn EkebergTyrving IL1.00.02+2.458.27
5Martin VisterTyrving IL1.01.56+4.398.43
6Daniel RoosTyrving IL1.02.23+5.068.47
7Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.02.49+5.328.50
8Bojan BlumensteinNydalens SK1.02.50+5.338.50
9Torkil Eide SolstadTyrving IL1.07.30+10.139.30
10Espen JakobsenTyrving IL1.07.36+10.199.31
11Andreas G. PoldenNydalens SK1.09.40+12.239.48
12Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.10.02+12.459.51
13Erik ThorssonTyrving IL1.10.04+12.479.52
14Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.16.08+18.5110.43
15Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.16.33+19.1610.46
16Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.18.49+21.3211.06
17Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering1.19.48+22.3111.14
18Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.23.10+25.5311.42
19Svein NygårdLillomarka OL1.30.44+33.2712.46
Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKdiskvalifisert
Beat RothNydalens SKdiskvalifisert
Halvor SaunesNydalens SKdiskvalifisert
Vegard SagaTyrving ILdiskvalifisert
Petter Marki ErichsenNydalens SKikke startet
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKikke startet
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Torgeir NørbechTyrving ILikke startet
Matthew SpeakeBækkelagets SKikke startet

H 17- A kort

4 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas RuudOppsal Orientering45.409.55
2Håvard HarstadNordre Follo Orientering51.36+5.5611.13
3Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss52.02+6.2211.18
4Thomas BedinIndre Østfold OK54.45+9.0511.54
5Christopher LadimOK Moss55.38+9.5812.05
6Henning Bratland CarlsenOK Moss56.20+10.4012.14
7Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK56.34+10.5412.17
8Thomas RoskifteOK Moss57.10+11.3012.25
9Alfred BjørnerødOK Moss57.53+12.1312.35
10Morten FredhOK Moss1.00.36+14.5613.10
11Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.01.21+15.4113.20
12Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering1.02.02+16.2213.29
13Thomas TubbehaugenOK Moss1.02.15+16.3513.31
14Sondre LadimOK Moss1.02.44+17.0413.38
15Tor RingstadHedrum OL1.03.37+17.5713.49
16Asgeir LiumFet OL1.06.17+20.3714.24
17Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.06.54+21.1414.32
18Mons Kr. LøvfaldNydalens SK1.15.09+29.2916.20
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Martin Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert
Tobias Tronbøl LiumIL Kolldiskvalifisert
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Olav EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Håvard BergetOppsal Orienteringikke startet
Elias StubberudNydalens SKikke startet

Night & Fog Masters Men

4 600 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering48.5210.37
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering50.36+1.4411.00
3Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL51.34+2.4211.12
4Tore BjørnerødOK Moss51.38+2.4611.13
5Dag BrenåsVarteig OL53.14+4.2211.34
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL55.01+6.0911.57
7Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL56.17+7.2512.14
8Hallvard FjærLillomarka OL1.00.02+11.1013.03
9Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.00.13+11.2113.05
10Sture OttesenIndre Østfold OK1.00.52+12.0013.13
11Espen WigaardOppsal Orientering1.03.11+14.1913.44
12Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.05.38+16.4614.16
13Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.05.47+16.5514.18
14Karl Aasmund ErøyOK Moss1.06.54+18.0214.32
15Terje GudbrandsenHamar OK1.07.06+18.1414.35
16Are EriksenOslostudentenes IK1.07.13+18.2114.36
17Erlend RehnNordre Follo Orientering1.10.09+21.1715.15
18Lars Petter EndresenMåren OK1.10.39+21.4715.21
19Ove MartinsenHauketo IF1.11.47+22.5515.36
20Even Woldstad HanssenEiker OL1.12.52+24.0015.50
21Dag AmundsenNordre Follo Orientering1.14.24+25.3216.10
21Stein MellaOppsal Orientering1.14.24+25.3216.10
21Tor LahlumNordre Follo Orientering1.14.24+25.3216.10
24Knut BjørkeloNordre Follo Orientering1.19.13+30.2117.13
25Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.19.47+30.5517.20
26Christopher SchiveOK Moss1.21.32+32.4017.43
27Tore SverresenÅs-NMBU Orientering1.25.11+36.1918.31
28Hasse BergstrømTyrving IL1.31.10+42.1819.49
29Trond MøretrøNordre Follo Orientering1.34.11+45.1920.28
30Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.37.46+48.5421.15
Peter KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Tormod ØvergaardVestre Akers SKdiskvalifisert
Sigurd DæhliLøten o-lagikke startet
Lars Petter EndresenMåren OKikke startet
Øystein KildahlØstmarka OKikke startet
Helge StubberudNydalens SKikke startet

Night & Fog Masters Ladies

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK1.05.0914.09
2Linda HanssenØstmarka OK1.16.09+11.0016.33

D 13-16 C

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Aune JakobsenOK Moss44.0316.18
2Elma Sagli GudimIndre Østfold OK51.08+7.0518.56

H 13-16 C

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk BreimoOK Moss1.12.4826.57

Åpen C

2 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm30.1111.10
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40.09+9.5814.52
3Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering44.13+14.0216.22
4Mariell ArntzenNydalens SK44.52+14.4116.37
5Morten BreimoOK Moss47.20+17.0917.31
6Celine YtternesNordre Follo Orientering47.23+17.1217.32
7Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering48.38+18.2718.00
8Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering49.25+19.1418.18
9Veronica Elena SvindsethNordre Follo Orientering52.31+22.2019.27
10Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL53.58+23.4719.59
11Elisabeth Aune JakobsenOK Moss54.12+24.0120.04
12Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF54.27+24.1620.10
13Egil HusethKamp/Vestheim IF56.00+25.4920.44
Stian LillegårdLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor